Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

241

Ponedjeljak, 13. August 2007

Hej endji dobro mi te naslo, ja tek sadek citam ovo odek a vec sam se vrnula u nemacko. Sahi mi zo, mlogo. Nisam te videla, jok sto sam zategla no sto sam bila u naku hitnju, citaf mi odmor tako proso, hojs tamo hojs ovamo, veruj ne znam ni glava dje mi je, ne znam ni jesam li je spakovala u kufer alj je zaboravih dolje nedje.

Halalji mi, dako se sledece godine vidimo. No da vi se pofaljim imam troje dimija sve ljepse od ljepsih. Bujrum te na kahvu da vi pokazem i sorvane. Donijela sam ratluka i sudzuka i gurabija i secerlilokuma.

Odoh da namirujem sadek, poso ceka.

Seljam
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

242

Nedjelja, 09. Septembar 2007

Seljam hanume moje ljijepe sta mi cinite ovako?
A i tebe Pinketo vidim turilji u torbu sudzuka i rahatluka a nista mi breee ne pricaj i ja ovo dolje sat ljeto kaT sam bila pa kat scedo da se vrcem u ovu hladnu Svecku to doljegose svi Zivi da me ispratu neko sa malo kahfe, neko sa prsutom pa da vi pricam cipacipcijelje garderobe mi se umirisalje na prsutu, ada najvise mi za one haljine nove sto sam kupila da Hi obucem kaT se ono udadnem znas ;)
E i da ne zaboravim da vi pricam sto sam upoznala jednoK plahog momka iS Lukara ada nemoS mu se ljepote nagljedat salj rece da ima nakija besova krava a cim mi to pomenu ja se ohladi od njega reko dje ja ovako pripsana i namirisana da ulazim u stalu da neda bog te reko bolji je mene bogme ova Pazarac sa ovoga nasega foruma on barem nema nikakija krava da Him moram polagat i gljedat. ;)

Tako hanume ko imadnete vremena svrnite kot mene na kahvu pa da vi jos po nesto pricam.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

243

Nedjelja, 28. Oktobar 2007

Skoro je u jednoj od novopazarskih drzavnih ustanova izvrsena pljacka. Verovatno misleci da je to najvredniji deo racunara lopovi su ukrali samo monitor, a kuciste nisu dirali.
A onda je dosla policija na uvidjaj. Jedan od policajaca je pokusavajuci da otkrije motive pljacke i tako mozda suzi krug osumljicenih upitao: "A da li ste u monitoru mozda drzali neke vazne podatke" :D
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

244

Ponedjeljak, 29. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od @ef
Skoro je u jednoj od novopazarskih drzavnih ustanova izvrsena pljacka. Verovatno misleci da je to najvredniji deo racunara lopovi su ukrali samo monitor, a kuciste nisu dirali.
A onda je dosla policija na uvidjaj. Jedan od policajaca je pokusavajuci da otkrije motive pljacke i tako mozda suzi krug osumljicenih upitao: "A da li ste u monitoru mozda drzali neke vazne podatke" :D

(o) :)) :)) :)) :))
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

245

Ponedjeljak, 05. Novembar 2007

FARGO - Ozi Ozborn traži izvinjenje američkog šerifa koji je, bez njegove saglasnosti, upotrebio ime britanskog rokera da postavi zamku grupi osumnjičenih za kriminalne radnje. Ozborn (57) smatra da je Pol Lejni, šerif okruga Kas, u Severnoj Dakoti, narušio njegov ugled tako što je pozvao 500 ljudi, za koje postoji nalog za hapšenje, na lažnu zabavu u noćnom klubu u Fargou, navodno organizovanu uoči Ozbornovog koncerta u gradskoj areni. Na poziv se odazvalo više od 30 osoba koje su tom prilikom uhapšene. "Umesto što je održao pres konferenciju kako bi se hvalisao, šerif Lejni bi trebalo da mi se izvini što je upotrebio moje ime u vezi sa tim hapšenjima", navodi se u saopštenju britanskog muzičara. "To je uvredljivo za mene i moju publiku i pokazuje koliko je lenj taj šerif kad je u pitanju obavljanje posla", dodao je Ozborn.

246

Srijeda, 07. Novembar 2007

Salj ot seira kca da vidim kako ste i sta cinite, nidje nikoga nema te se zabrinuh. Upalje nako lose vrijeme i jucerake i danaske nema se kuj i da se hoce.

Ejsahadilje
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

247

Petak, 09. Novembar 2007

Ko demek...

Zašto je bolje biti muškarac?

Svaki telefonski razgovor završiš za 30 sekundi.

Za godišnji odmor dovoljno ti je sedam dana i jedan kofer.

Možeš sam da otvoriš sve vrste konzervi i tegli s džemom.

Prijatelji te ne sažaljevaju kada se ugojiš.

Kada menjaš programe na TV-u, ne zadržavaš se tamo gde vidiš suze.

Tvoja zadnjica ne igra nikakvu ulogu na intervjuu za posao.

Kada odslužiš vojsku, više nikada ne moraš da ribaš WC.

Za svega pet evra dobijaš pakovanje od tri para gaća.

Možeš se istuširati i obući za 10 minuta.

Nijedan saradnik na poslu neće ti naterati suze na oči.

Ne moraš da se briješ ispod nivoa vrata.

Ne moraš svaku noć da spavaš uz nečija dlakava leđa.

Možeš da ispišeš svoje ime u snegu.

Možeš jesti bananu i sladoled na javnom mestu, a da te niko ne gleda pohotno.

Niko neće prekinuti s pričanjem sočnog vica zato što si ušao u sobu.

Automehaničari ti uglavnom pričaju istinu.

Ne dobijaš slom živaca ako neko ne primeti tvoju novu frizuru ili cipele.

Konstantno si u istom raspoloženju.

Možeš da se diviš Klintu Istvudu, a opet nećeš odmah posle filma početi s dijetom.

Znaš najmanje 20 načina da otvoriš pivsku flašu.

Seda kosa i bore samo potcrtavaju tvoj karakter.

Briga te šta ti ljudi govore iza leđa.

Tri para cipela su ti i više nego dovoljna.

Ljudi ti ne bulje u grudi dok razgovaraš s njima.

Ako neko dođe na žurku u košulji ili sakou koji je isti kao tvoj, to jedva i primetite.

I za kraj, jedno pitanje - šta je to celulit?

:rolleyes:

Zašto je bolje biti žena?

Ne dobijaš napad epilepsije čim ti padne nekoliko dlaka s glave.

Statistički gledano, šanse da te uhvate u ljubavnoj aferi su veličine makovog zrna.

Za vreme brodoloma, spasavaju te među prvima.

Jer frajeri još uvek misle da moraju da plaćaju tvoje račune, a ti ono ušteđeno možeš da investiraš, recimo, u novog dečka.

Bolje je biti tatina devojčica nego plačljivi mamin sin.

Možeš da zadržiš vozačku dozvolu i pri najvećim prekršajima (šifra: krokodilske suze).

Na kraju krajeva, žene su te koje odlučuju koliko će se ljudi roditi u sledećem milenijumu.

Postoji Riki Martin.

Kada te pitaju želiš li da se udaš, dobiješ prsten koji kasnije možeš dobro unovčiti.

Ne čekaš dok vas smrt ne razdvoji, već fino na vreme primetiš da je veza otišla do đavola pa je sama prekineš.

Muškarci ranije umiru, a žene inkasiraju životno osiguranje.

Uz ženske magazine dobijate bolje poklone.

Žene se u načelu daleko lakše i brže opiju, što se pozitivno odražava na budžet.

Žene mogu da drže pod kontrolom rad obrva.

Gotovo uvek znaš je li dete tvoje ili nije.

Bog te obdario darom da možeš da usrećiš baš svakog prodavca cipela.

Retko zalutaš, uglavnom zato jer ti nije glupo da zastaneš na putu i pitaš za pravi smer.

Uopšte ne moraš da znaš kako funkcionišu one stvarčice na benzinskoj pumpi, jer se uvek nađe neki besposlen i ljubazan muškarac.

Ne moraš da znaš napamet imena svih nacionalnih fudbalskih klubova i rezultate od 1980. naovamo.

Ne moraš mesecima da stanuješ s nepoznatim tipovima u sobi i nosiš iste zelene krpice kao i oni.

Posledice burne noći daju se dobro prekriti puderom.

Niko ti se ne smeje ako ne uspeš da dohvatiš najgornju policu u supermarketu.

Možeš da radiš više od jedne stvari - i to istovremeno!

Ako želiš da razmišljaš, možeš da koristiš samo svoj mozak.

Nemaš posebnu policu u ormaru s natpisom "pogrešno ofarbana i uništena odeća".

Ne moraš da se odmah bacaš na renoviranje kuhinje nakon jednog pripremljenog jela.

Kada ispeglaš neki odevni predmet, to se i vidi.

Postoji cela vojska ljudi koji se brinu za tvoj izgled i duševno stanje.

Ne moraš da učestvuješ na Olimpijadi zvanoj "Ko će više popiti?"

Ako komšija nabavi bolji auto, ne dobijaš slom živaca.

:rolleyes:
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

248

Nedjelja, 11. Novembar 2007

Sta je ovo odekanke?

Sta cinite hanume? Nama napadlo snijega pa salj se furzam sa sedrnjama :)

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

249

Srijeda, 21. Novembar 2007

Za one koji ne znaju, na TV Jedinstvu postoji emisija koja obilazi vasare po Sandzaku i posle prave izbor za najlepse neveste. Zbog te liste je glavni urednik Ramiz Etemovic umalo nastradao. Naime, jednom ga je presreo neki covek koji nije bio zadovoljan mestom koje je njegova nevesta, na toj listi, osvojila i umalo ga lincovao :D

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

250

Srijeda, 21. Novembar 2007

Ma pusti Ramiza Etemovica, jednom je i ovdje na forumu bilo frke zbog tog vasara :D
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

251

Četvrtak, 22. Novembar 2007

Citirano

Orginalno od ed
Ma pusti Ramiza Etemovica, jednom je i ovdje na forumu bilo frke zbog tog vasara :D

Nije vic, već živa istina :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

252

Četvrtak, 22. Novembar 2007

Nevesta Dinche, kako te sluzu te sedrnje? Odek kod nas ni habera nema od snijega. Galiba se sve tune kod vas istovarilo. Spremasilj spremu? Praticu ti ona stoljnjak cim ga zavrsim, je verujem za jednu heftu.
Sam u nakaf korof, sredjujemo stan pa hic ne dira, ne znam kud udaram.

Seljam mahsus

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

253

Četvrtak, 27. Decembar 2007

U Kambodzi se odigralo jedno zanimljivo vencanje :D

Citirano

Sung So Lip (30) šetala se sa svojim jednoipogodišnjim sinom kada je slučajno nabasala na svog muža, koji je navodno otišao "na službeni put", kako u ulozi mladoženje zajedno sa mladom dočekuje goste ispred jednog restorana, piše list "Rasmej Kamupčea".
"Prva žena je pravila veliku larmu, dok se druga dobro držala posle razgovora sa mladoženjom", kazao je jedan od kelnera.
Nakon što je policija odbila da intervenše, smatrajući da se radi o privatnom, porodičnom problemu, svadbeno slavlje je nastavljeno.
U Kambodži, preljuba i bigamija predstavljaju krivična dela koja za sobom povlače zatvorsku kaznu. Izneverena supruga će, međutim, morati da zvanično uloži žalbu kako bi njen suprug mogao da bude sudski gonjen.

Iz ovoga sam izvukao sledecu pouku: ukoliko budem odlucio da se dva put zenim, a drugi put krijuci to Boga mi nece biti u Vrbaku. Gledacu da to bude u nekom restoranu koji je malo dalje od centra grada, jer ko zna da li mojoj prvoj zeni moze pasti na pamet da proseta :)) :)) :))

Social bookmarks