Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

41

Ponedjeljak, 01. Decembar 2003

Hej bok vi do seljamet, ja se u jedan vakat misljah da namehcimo nase poznato "guvno" kat ono sta vidim, odekane se vec odavno kafenise. :D

Salj da poseljamim sve hanume, posebno ove dvije rumene navestu Bikche i navestu Pinkche. Posljenak seljam za sve koji se obretnu odekane.

Ako hocete hajte bujrum na kafu koT pinky ona nas zove, hehe.
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Sarah

Učenik

(10)

• »Sarah« je žensko

Datum registracije: 18.10.2003

• Poruku poslati

42

Srijeda, 03. Decembar 2003

:)) :)) :))
Eheh, ada jok moja Pinky, priljika ka sto je Sakip se ne propusta. Malo je takih na sadanji vakat. Dolazilo je dosta prvodjaca za Seljimu. Pogotovu sat za Bajram, ot svukut su nagrnulji da trazu Seljimu. Alj obras nije ljivada, Saban je d'o besu Smaju da choru nece dat nikom do po Bajramu.
I Sakip je sat doso iz Nemackog za Bajram. Bilji su da gljedaju Seljimu, lopof je biginiso. Poslje su zajednako ispalji u Pozar. Alj doduse, velji da su bilji u nakaf mljecni restoran dje je cipcijo dunja, nisu scelji po kafica, po nakija coskova, dje je tmusa.
Poslje su bilji ljudi, te se Seljima rekla, isprosilji su je. Eh, ada moja ti, kako joj je obiljeze kupio Sakip. Eljhucmuljilah, jos takaf prsten nisam videla. Velji da ga je platio stoj pedeset evri. E vala, belji ima i za koga. Ta Seljima, prisnica, dva oka da covek ne odvoji od nje.
Smajo je misljio sat odma da ga zeni. Alj moja ti sto su se iskidalji, ne znaju sta hotu. Imaju veljke prijatelje, dostove, hajalji su svadbu da pravu u hotel Vrbak. Salj hoce tamo. Alj tamo him reklji da je ufatno sve do februara. Pa ne znaju sta hotu, na muku se obrelji. Sakip nit je pristo da se vrce u Nemacko, nit da toljko sedi odekanek. Strah ga posenak da mu Monika ne razvalji papire.
Ako ko goj odavlje,sa foruma, poznaje tog glavnok iz hotela nek mi javne. Na sadanji vakat nista brez poznanstva, osevapilji bi se. Sakip ne bi zaljio ni da chasti, ne bi on osto duzan.E valha bi hajala i zgok Semke, sto se bese iskidala oko toga.
Salj da ta svadba bidne sto prije.
Ej sahadilje,
kukavica ljuta, sto ja hajem odenak da posedim, odocnih se, veljki poso imam. :D
Gospodaru moj, ne dozvoli da me zavara uspjeh, niti me poraz baci u ocaj i stalno me podsjecaj da je neuspjeh iskusenje koje prethodi uspjehu.

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

43

Ponedjeljak, 08. Decembar 2003

Nedavno je evropska stampa objavila veoma cudnu pricu o tome kako je u jednoj zapadnoevropskoj zemlji objavljen oglas kojim se trazi dobrovoljac spreman da ga ubiju i pojedu u kuci onoga ko je dao oglas.Ono sto ovu pricu cini cudnom je to da se neko na taj oglas zaista i javio i to delo je ucinjeno.Vlasti sada pokusavaju da utvrde ko je kriv i za sta je kriv.Jadni covek koji je odgovorio na taj oglas se vise nikada nece javiti ni na jedan oglas.
Blic 8. decembar 2003.
Pazi koju igru igras.

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

44

Četvrtak, 11. Decembar 2003

e sahi plaho

Ooo.. Vejselje ... A imalj bujrum? Ada ima svakad,hajde bujrum.
A sta cinite kako ste,kako je ona stara?
Valha je slaba, ada stegla je ova reuma, ada i ovo vrijeme bogomi a i ostaralo se sta mu hoj.
A i Hajdin digo lesu na rogove te naso sad po ovome kijametu da kreci,te svakicas vratarizhi pomrzasmo se bre.
A sta je sa Nusretom,bogomi on cosa tamo u Nemacko?
E Nuljo je mujnja,bogomi se snaso ka nijedan covek s naseg kraja.
Radi na tu baustelu slazhe eurove bogme.Ada sta ces bolje mu je no odekanek da zuji kod ovija krojaca.
Neda Mukadesa turi ni po jednu gorcu,e valha Nafilje jako si dosho ehijah si me ucineo.Ja se beh neke jade sakaljiso tu sa Mukadesom,bas pricamo o jednoj joj haljinoj kcerki...A koje dobro?
Ada ne pitaj ..-Uzela prvu noj te pobegla za onijem Sakipovijem sinom moj ti ! ! !
Sakipa B....evic-a !?
Ada no moj ti !
Ada pa oni su svoji kamen joj u pracu !
A znam ahbape znam i to kako bljizu.
Njejzina i njegova bika su obadvije od Hocana.
Aiii sta mi isprica...
Valha bruka,e sahi bruka-
tihh pop...ase se na brastvo.
E jes moj Nafko jes....
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• »HaNuMa_78« je autor ove teme

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

45

Srijeda, 07. Januar 2004

Bila sam juce kod Husnovice na veceru. Ona bese ukarismila naku paziju sa kompirima pa nam bi lijepo. Te mi prica kako je je jedna devojka od Hocana pobegla. Velji, otisla da cuva goveda i nije ni cekala da se napasu, no je ufatio hovrc i niz dzadu. Nisu ni ove core danasnje vise ka ono mi bir vaktilje :rolleyes:
No, badihava hi je kljet, ni mi nismo pitalje doduse baba kad smo scelje da se udajemo.

EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

• »saggitarius« je muško

Datum registracije: 07.01.2004

• Poruku poslati

46

Petak, 09. Januar 2004

Ne znam jeli neko od vas cuo sa poslovicu, dokon mozak, shejtanska posla . Mozda bi trebalo da se pozabavit nekim drugim temama, a ne ovim naglaskom, koji cak nije ni pazarski, vec su seljaci donijeli sa brda dok su silazili! ne znam nijednog islamskog intelektualca ili intelektualca Bosnjaka iz Pazara koji tako prica! Ako znate jednog vi recite pa da se malo zacudim!
svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

• Poruku poslati

47

Petak, 09. Januar 2004

@saggitarius:

Bas rado citam ovu temu, poneki postovi su komicni.Kao prvo podsetim se ovih rijeci, koje sam negde prije cula, ovaj naglasak se jos uvijek koristi, vecinom ga koriste stanovnici na selima. Nemam nista protiv kada njih cujem, mozemo biti ponosni sto nas jezik ima vise naglasaka. Ne uzimamo him tu radost, neka koriste svoj jezik na odredjenim mestima, necemo da ih kritikujemo niti ne zelimo da stektnu misljenje da su na neki nacin diskriminovani.

Ubedjena sam da svi posetioci ovog foruma, kada procitaju ovu temu, odlicno je razumeju, jer su him ovi izrazi poznati, kao i meni.Ako nije tako, onda pokusajte da me ubedite!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

48

Petak, 09. Januar 2004

Ne znam, postovani Saggitarius, jesili cuo za poslovicu - Nije seljak onaj ko je sa sela, nego onaj ko je seljak u glavi

Moja bika je za mene najveci intelektualac, a pazi, sa sela je. Hvala na tvom komentaru, ostala diskusija u sklopu ove teme nebi odgovarala njenoj svrsi.

• »saggitarius« je muško

Datum registracije: 07.01.2004

• Poruku poslati

49

Subota, 10. Januar 2004

Odlicno sam ja upoznat sa tom cinjenicom Hanuma_78, imam ja par drugova koji nisu iz grada, dakle sa sela su bukvalno, ja im to nikad nisam niti cu im uzimati za zlo, cak je ovaj sa sela dosta bolji prijatelj nego puno "Pazaraca" koje znam. A ti meni reci, kazes nije seljak od opanka, vec od mozga i ja se slazem sa tim u potpunosti, naravno, ali mi smeta sama cinjenica, da takvi ljudi nazivaju sebe Pazarcima! Proda covek njivu, par krava i dodje u grad, napravi kucu od 5 spratova da joj se svi dive i da pricaju kako je on bogat i ima para, kupi "mercedes" covek i on je "Pazarac"! Mozda bi trebala da znas da je na Dojevicima do prije mozda dvadeset godina ili mozda i vise ne znam tacno, postojala rampa, ali bukvalno rampa, gde su seljaci dobijali odobrenje do kada mogu da ostanu u gradu. Ako ne verujes, a ti se raspitaj. ALI OPET KAZEM SELJAK NIJE SELJAK DOK NE PROGOVORI PA VIDIS KAKO RAZMISLJA! Samim tim sto je neobrazovan covek, jedina intelektualna svojina da tako kazem tih ljudi je zivotno iskustvo od prije 100 godina, koje ne moze nikako da se meri sa danasnjim vremenom! I mozda jeste tvoja bika intelektualac, da za svoje vreme. Jer znas i sama koliko je zivotno iskustvo ljudi sa sela. Zna da ore, zanje, muze, dize se rano i po ceo dan banci i radi ko konj da bi imao sta da jede ili da bi prodavao mleko ili sir ili sta vec. A kada dodje u grad toga vise nema, sve sto je znao sada pada u vodu i opet covek mora da se prilagodjava. Isto kao prvi razred osnovne skole. I ti ces meni da kazes da je dijete iz prvog razreda pametnije od ucitelja. :D Zivot u gradu i zivot na selu nikada se ne mogu porediti to neka je svima jasno. Covek je intelektualac kada se kao takvim dokaze i kada ga prihvate svi ostali kao takvog, a covek nije intelektualac ako nekoj manjoj nepismenoj grupaciji iznosi neke svoje stavove koji mogu biti u totalnoj suprotnosti sa cinjenicama ili sa zivotom. Ona tebi kaze, cerko, tako i tako, dole su ljudi takvi i takvi ti to ne znas, mlada si, ja to znam i tako dalje i tako dalje. BITI INTELEKTUALAC SA SELA JE NEMOGUCE! Zapamti da je intelektalac neko ko je opsteprihvacen kao takav, odnosno kada ga ljudi znaju kao pametnog, mudrog, iskrenog, postenog i covekom sa iskustvom koji bi u odredjenom trenutku mogao da svojim delima, pamecu ili intelektom pomogne ljudima ili sebi. To znaci biti sposoban covek, biti komunikativan, otvoren, biti spreman na dijalog sa svim klasama ljudi, i biti u mogucnosti da se na svaki nacin kako zna i ume sporazume sa osobom ili osobama sa kojima je u kontaktu. Nazalost ovaj moj drug to ne zna... jer nije imao nikakvog iskustva, covek je dobar i ja ga cenim i postujem kao brata, ali nikada ne bih mogao od njega da primim neki savet za bilo sta vezano za zivot koji sada vodi odnosno vodimo, jer on takav zivot nije poznavao do skora. A i on sam nije nabijen bas nekom intelektualnom energijom :D, ali ako sto kazem, BITI INTELEKTUALAC JE PUNO VISE OD ONOGA STA TI MISLIS HANUMA. Imas 25 godina, nadam se da znas na sta mislim. A takav govor koji se jos uvek zadrzao kod nas kako kaze gore Dinna_ zadrzao se samo kod ljudi sa sela iliti seljaka, jer nije prihvatljiv u gradjanstvu. Iskreno, ja jos nisam sreo seljaka, koji bi me naucio pameti i rekao mi to i to ne smes tako ili gresis po tom pitanju ili nesto tome slicno!! Nadam se da sam bio jasan, ako nisam vi recite pa da jos nesto MALO kazem :)

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

50

Subota, 10. Januar 2004

Citirano

originalno od saggitarius
BITI INTELEKTUALAC SA SELA JE NEMOGUCE!

Dacu ti jedan od brojnih primera da tvoja teza nije tacna:
Moj rodjak, koji se rodio i porastao na selo, je uspeo da zavrsi skolu i postane akademicar. Buduci da je akademicar sinonim za intelektualca, tvrdim da je moj rodjak intelektualac. I tako se zatvara krug.
Nije covek automatski intelektualac ako se rodi u gradu. Otidji u Sarajevo ili u neki drugi veci grad, pa ces videt sta ce ti rec ;) Postace ti relacija selo-grad jasnija...

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

51

Nedjelja, 11. Januar 2004

Citirano

Mozda bi trebala da znas da je na Dojevicima do prije mozda dvadeset godina ili mozda i vise ne znam tacno, postojala rampa, ali bukvalno rampa, gde su seljaci dobijali odobrenje do kada mogu da ostanu u gradu.

Eeee stara dobra rampa. (o) Shala naravno. :O

Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

52

Ponedjeljak, 12. Januar 2004

Saggi.. neka.. pusti... malo ljudi opustaju mozak.. jezik... atmosferu. Vezbaju kreativnost.. originalnost.. Na forum mislim.. koliko sam ja skontao, ljudi se samo saLJU :). All good.. nothing but the good ;).
mogu ja da se potpisem i bolje...

53

@saggitarius : Hej ooo sta ne unekazi ova insan ;( ada blagos sta lji te to nesto smeta ova muhabet? Ha ljaljo?Rekni ni tako ti boga? Ja ne znam odakljenke da pocnem i ne znam dalj smo istoK inteljektualnoK nivoa, alj cu pokusat stogoj da ti objasnim (ko mogadnem) ?( Ne veljim da nema po ljicak istine u tome tvojeme pricanju, alj ti mi se cini ka da zinjat pretera...Hic mi se ti! Kako to mosh da reknes da ona naroT po sela nema mozga?! Pa nijesu oni goveda, moj sagitaga, no insani! Chush ne mos da usporedis zivot u graT sa zivljenjem na selo? Pa to ni nije za usporedbu, ko cemo pravo. Dolje kola na svako cose, nake mode, nakija spricova i injekcija po uljica, nakija hashisha i marihuane, ono vazduha nesto zagadjeno, a tek smeca sta imaaaaa ....auuuu vala se moljim svaku noj preT spavanje da Allah sacuva sve u POzar da bidne dobro ako bog da. A na selo vala nit ima guzve, nit ima tija kola, nit auspufa, nit ima toljiko smeca no vazduh ciS pa ti se pluca odmoru...Ja ne hajem da dijeljim ljude na pametne i budalje. Ima jedna stara izreka velji : "Budalu ne treba trazit, ona se sama javi" te tako ja puhcim da se svako sam javi.
Eto verujem da je i ona naroT po sela inteljektualan pa jako je zavrsijo tek srednju skolu.

Citirano

Originalno od saggitarius : kada ga ljudi znaju kao pametnog, mudrog, iskrenog, postenog i covekom sa iskustvom koji bi u odredjenom trenutku mogao da svojim delima, pamecu ili intelektom pomogne ljudima ili sebi.

Salj cu ti ispricat jednu pricu : Sisho Hivzo u Pozar, imo nesto posla da obavi, posenake svrnuo na pijoc uzo sta je trebalo oT namirnica te krenuo natraK , ka kuci. Usput, iduci magistralom, dje kola salj fikcu ugljedo nakoga stara coveka kako hoce da prodje pro magistralje.Ona midzo se sve zavodi, galiba bon pa ne more da ide pravo.Tu bljizo naka benzinska punpa bila i dosta Pozaraca imalo, ka sve ljeti dokon narot, nit znje, nit kosi, vozika se s'koljima.... Hivzo, kaka je mladina, cim ga je vido, odma je spushcio kese i potrco, te skrajnuo staroga midza, u sekundu mu je zivot spasijo jer se nakaf omladinac bese razmahnito sa koljima pa ljetase tom dzadom i da ne bi Hivza ona midzo nikaT ne bi ni preso uljicu!!! Izljete omladinac, ja verujem ka jedno 15 godina (vise sahi nemase!) i poce da se dere na Hivza i na staroga midza....Oni ljudi po bezninskoj ka da se nista desilo nije, ni glavu ne okrecu, palju i oni kola i vozu dalje...Nista ...sam je Hivzo spasio starcu zivot,pomogo mu jes, alj sta je to u poredjenju sa onom spremnoscu na muhabet sa pametnijem ljudima sto sipahu gorivo na benzinsku...alj uspored sa inteljektualcima...sta je to zivot i prica nema tu poredjenja.... ?(

No moj rodo ja znam da ni u POzar nijesu svi isti te hi ne mogu strpat sve u isti kos, jok , jok , nikako to ne more. Velju ponekaT uopsteno, u globalu, pominju ponekaT stereotipnost hodi mu ga znadi sta him se sve to zove. :rolleyes: Ti ko to razumijes de mi pojasni omladinac. Veljiko ti fala unaprijeT. Jos nesto kca salj da reknem ( aman sta ja napisah citaF citap, heljhucmuljila ka da nemam preca posla, ocameh odekane, poglja koliko je sati! 8o ) no ova.... ko hoj da pricamo o tijem razljikama kljikni na ono za novu temu te otvori muhabet imace belji musafira hic ne brini. ;)

P.S. Seljam svijema odekane,kud lji se dedoste... 8o
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

54

Citirano

Odavno nisam procitala nesto sto vernije oslikava nama toliko drag i ovamo u tudjini toliko nedaostajuci govor. Slazem se da se ova tema moze i drugacije protumacit. Nije ovo vic, nego ziva istina

Eto, doklje smo dogurali da morado da citiram samu sebe :rolleyes:

Ako ovaj nas muhabet nekom izgljeda ko dokonluk, on neka nas zaobidje. Ja nesto nacu (da sad ne imentujem od koga), da je ovaj nas postovani sagi-aga jedan od nama poznatih clanova, pa nece da rekne da mu ovaj muhabet smeta, te nas pod drugim imenom kritikuje. Ako to jeste tako, onda misljim da to nije sahi lijepo, ako ima sta da nam rekne, neka nam otvoreno kaze. Mi jes da smo mozda seljaci, al ko sto moja Pink lijepo rece, nismo ni malo glupi - hic mi se ti :rolleyes:

Bilo bi lijepo da shvatimo da ne mozemo da bidnemo svakoj corbi mirodija ;)

55

Utorak, 13. Januar 2004

Puglje ti 8o to ka ono kat velju da je shpijun?
Ada omladinac, rodjeni smo ko vrlo mladi i to ni manje ni vise no u boljnicu u Novi POzar, ete u tu istu sto je jos tunekanke i vala smo Pazarcat. 8)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Sarah

Učenik

(10)

• »Sarah« je žensko

Datum registracije: 18.10.2003

• Poruku poslati

56

Utorak, 13. Januar 2004

Eee, pogljedni, da nam ne daju rahat da promuhabetimo odekane. Vala na sadanji vakat vise ni lokum nije rahat. ;)
@saggi u koji got hoj me kos smesci, alj ja mlogo hajem ova muhabet odekanek. Hic mi se ti cak sam ga smescila u nake favorite ;)

Uvijek sam imala odbojnosti prema podeli na gradjane i seljake. "Gradjani" kad hoce nekog da uvrijede onda kazu sa omalozavanjem: vidi seljaka! Jos jednom da ponovim izreku: Nije seljak od opanaka, vec od pameti. Zamisli, ima toliko staraca, mudrih "seljaka", koji koriste ovakav govor,koji ni jedan dan nisu proveli u skolskoj klupi, a od kojih rado primim savet. Uopste ne priznajem ovu podelu. Za mene postoji samo jedna podela, i ljude dijelim na dobre i lose.
Gospodaru moj, ne dozvoli da me zavara uspjeh, niti me poraz baci u ocaj i stalno me podsjecaj da je neuspjeh iskusenje koje prethodi uspjehu.

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

57

Utorak, 13. Januar 2004

Citirano

Orginalno od PAUK_

Citirano

Mozda bi trebala da znas da je na Dojevicima do prije mozda dvadeset godina ili mozda i vise ne znam tacno, postojala rampa, ali bukvalno rampa, gde su seljaci dobijali odobrenje do kada mogu da ostanu u gradu.

Eeee stara dobra rampa. (o) Shala naravno. :O

Istina da je postojala rampa na Dohovice ali za vrijeme II Svjetskog rata i to je bio granicni prijelaz izmedju okupiranih teritorija od strane Nacisticke Njemacke i Fasisticke Italije. A ovo da je rampa postojala od prije dvadeset godina je plod bujne maste i zelja pisca gore navedenih redova.

[SIZE=2]"Seljak je stanje duha a ne geografski pojam"[/SIZE]

Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

• Poruku poslati

58

Utorak, 13. Januar 2004

E valha sahi ste u pravu, nedaju ni odekane da promuhatimo. Sahi je vrlo aktualna ova tema. :D

Kome se ne svidja, ima odekane mLOGO finih tema.

Pink-dobro te srelo sa Hifzom. :D

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

59

Utorak, 13. Januar 2004

Dinnche, veljis imas nove sedrnje da idemo da se fujamo. Pricacu ti jednu pricu kad sam ja bila micka.

Porasla sam na Parnice i svaki put kad bi se nahako snijeg, mi bi deca od Bukresa pa sve do na dno posulji vode da ni se zamrzne staza za fujanje. To nam je upaljilo par puta i jedan kaT nam je bilo najmiljije da isprobamo sanke i sedrnje, neko nam bese posuo pepeo po stazi ;( Bili smo se sakaljisali to sto more. Kako je neko mogo da nam bez ni hodi ni sedi pokvari stazu.... Dok smo se mi pitali ko nam je to uradio, izadje midzo Latif i poce da nam se ljuti. "Salj ako ve vidim jos jedaman da se fujate ode, razbicu ve, necete znat dje vam je glava a dje g...ica" Mi nismo moglji da razumemo ovo njegovo ciljikanje, mi smo samo sceli da se fujamo :rolleyes:

Eto, deca ka deca, midzo Latif je zamalo grbacu slomio a mi smo se bir vaktilje bunilji. Znaci, fujacemo se mi Dinnche, no moramo potrazit mesta. Kod nas okopnjelo, nidje snijega ?( Zamislji, danas pado graT u sred zime

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

• Poruku poslati

60

Utorak, 13. Januar 2004

Hej navesta Bikkche, sahi mlogo ciljika midzo Latif. Hene ti njega, nemogaste da se fujate jos. Valha ja imam nake nove sedrnje, ne da su plahe, ne da se dobro sa njima fuja, jucerake gotovo glavu razbi kroz ono brdo, holj verovat? Mlogo mi bi milo sto procitah ovo pricu iz detinstva.

Ja ka mala sam se fujala stalno, imala sam najbrze sanke, svi su dolazili da ih gljedaju. :D Ovo je sadek ziva istina, ne zezam se! :]

Odekane hladno, snijega nema jos, kat hoj mi cemo sljegnut na ono brdo, ako nemas sedrnje ponesi ceradu. :D

Jelj mi se ono previde jucerake, ugljedah Saciragu na pijoc u POzar? Sta lji ono nosase?

Social bookmarks