Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

61

Četvrtak, 08. April 2004

eeee zene moje, evo da vam se i ja javim, beli ste se pitali dje sam za vol'ko. Kod mene vam je veliki belaj bio. Allahu svaka fala, ziva je glava, a mescini da i nije ne bi sa plaho okahrila. Kad ono tek dodjosmo u Pazar, poce moj Nabit odma doli u posti da radi, meni beli drago, sluzbenikovica, pa ti ja i nos podignem, ama ko ima ko ja. A i moj Nabit veli: vala Djulbehara, nemozes svakaka hodati, trebas se fino oblaciti, te ti me svake hefte svede u jednu prodavnicu i kupi mi da srezem haljinke. Meni bi milo sa pocetka sto me dilber tako pazi, kaaaad moje vi, on se digo oko one fistrije sto tamo radi. Ja ga saulisala, govorila da nas ne bruka, on nista pa nista. Ufati ga njen babo jednoc, puce bruka, a narod sve u mene prstom upire. Ja placi, placi, te ti spremim bratu depesu da me dodje voditi. On ti me prvo svrati u Saraj'vo, pa me spremi za ovu Njemacku. I eto moje hude, sad vam sjedim ovdje, sama ko zub u glavi :(
Navratite dje god da se malo razgovorimo.

love
I am a woman above everything else

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• »HaNuMa_78« je autor ove teme

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

62

Četvrtak, 08. April 2004

Moje hanume da vi pricam sta sam sinoj sanjala.

Sanjam kako sam zaspala na stoljicu i moja sestra sela pored mene i peva mi. Ne prodje malo, lati me moja sestra u naruce i ponese me u krevet (ovo nije moguce, jer moja sestra nije za ovako nesto kadra :O ). I, vi se saT sigurno pitate sta hocu da vi kazem sa ovim sanom. Protumaci mi jedan ahbab san i velji da kad sanjam sebe da spavam, to onda znaci nakaF pokret iz kuce i da cu se more bit usrecit. Otiscu na putovanje i da cu pricat sa nekim vaznim ljudima. Ja rabbi, ja izistine planiram da idem nekut.

Ej sahadilje
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

63

Četvrtak, 08. April 2004

E san ti je vala plah. Hairli da ti bude sta si to naumila ;)

love
I am a woman above everything else

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

64

Četvrtak, 08. April 2004

Eljhucmuljila sto sam dokona danas, zakovah se ode bez ni hodi ni sedi. Dolazi mi se da odem malo u carsiju, imatel neku zelju hanume?

Djulo, imas lijepe vedje i oci ;)

65

Nedjelja, 11. April 2004

Ve lja havlje ve lja kuvet ... hanko sta ispade ot toga sana? Ti si sadek ja verujem uveljike po tija putovanja, jopen veljim toga rahatluka danaske kut goj hoj mosh koljima, atobusima, alj 'vijonima te vishe ne mora peske d se ide. Moja ti, a kako vi je vrijeme tamo?
Ja salj svrnuh kaplju odek, sljegoh u Pozar danas bijo jopen pijoc, nemam bas mlogo vakta. Kuja ljepota upalje opisat vi ne mogu, salj po malo nakaf vetar dize dalgu alj nista opasno.

Seljam svijema ot Pozara

pink
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

66

Nedjelja, 11. April 2004

E vala PINKI, ovo je stvarno sve i svashta!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

67

Ponedjeljak, 26. April 2004

Sellam za moje haume. Kako ste mi? Jestelj dobro? Evo ja da vi se javim. Imam nekog posla svaki dan hocu noge da polomim. Vidim da je dosla vila iz Pozara.Kako ti bijase u Pozar?:)

Hanko, sta bi sa tim sanom? :P
Anglelj-sahi plah ova avatar.

Puno sellama hajte bujrum na kahvu.
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

68

Dje si mi blagos :) Ja vala plaho prodjoh kakuci.Mlogo ljijepo mi bi, a sadek me eve sve nake obaveze pretisle na glavu ?( .
Sto veli ova sandokan sve i svasta po nesto se ima da se radi. Ha plavi, jel se to tebE ne svidja ova muhabet ? 8o

Ada svidjalo vi se ne svidjalo selam oT mene :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

69

Da vi pricam nesto.

Juce sam moje vi bila u Frankfurt na naku izlozbu ljesova 8o . Ne znam kuja me sutara tamo odnije, alj hajt... Sad mi treba neko ko je hasijetlji, da mi ljije stravu, prestravih se xx( Poznajetel vi nekoga core? Svacega se insan na ovaj dunja nagleda :rolleyes:

70

Ada pljuni dva-triput dako ti bidne lakse?
No imadelj kakija zivija insana tamo, alj' salj ljesova? ?(
Cula sam ima u Dugu Poljanu nakaF covek... alj to ce ti sans-e mlogo bolje objasnit kako da nadjes kucu.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

71

Dobro si nam vilo ziva i zdravo dosla! :]

Nemo se vise zabijat na cudna mesta... Sto velji pink pljuni dako ti bidne lakse, ako jok onda cemo ti ljit stravu. :D

seljamite
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

72

Petak, 11. Juni 2004

Bila sam prije neki dan kod jedne hanume da heklamo ojce i nagljedah se svacega. Ona se bese latila sa covekom, pa bese boktisala grdna. Ja ne znadoh kako da joj pomognem ?( I tako pokupih svoje prnje i odo kuci.

Drugi dan ona je ete kod mene sa nekim corama, te sedesmo i krcasmo spice i smijasmo se. Bese joj malo procvetalo cehre, te je ja ne carkah nista.

Utuljio mi se mobilni a nestalo struje, nazvala bi je ljicak da vidim sta cini. No sta cu saT, ne mogu ni crj ni puj.

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.11.2002

• Poruku poslati

73

Petak, 18. Juni 2004

Сцена у ре&#1089

Догађај из "елитног" ресторана Кан

Незнана особа госту ресторана, кинезу:

Кинез, немо' да прдиш- а затим се хвата за уво.

Иначе одма' за уво и напоље!

Не лазумем - одговара кинез са збуњеним изразом на лицу.

К.... мој не разумеш! Немо' да прдиш, или одма' за уво и напоље!

Утом наилази и власник Баско, није му јасно шта се догађа.

Шта је било? - пита Баско

Ада прди овај кинез - одговара незнана особа.

Кинез, немој да прдиш - рече мирно Баско подигавши кажипрст. :)

П.С. Не могу да постављам нове теме, па се овим путем обраћам уредништву да ми то омогући.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

74

Petak, 18. Juni 2004

Citah par puta ovu tvoju pricu Bananaman i pitah se svaki put, sta imaju veze prda i Kinez, i pogotovo Basko sa ovom temom? Objasni molim te, mozda nisam skontala poentu.

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

75

Petak, 18. Juni 2004

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Citah par puta ovu tvoju pricu Bananaman i pitah se svaki put, sta imaju veze prda i Kinez, i pogotovo Basko sa ovom temom? Objasni molim te, mozda nisam skontala poentu.

Није у питању "прда", већ прдеж. Кинез обављао физиолошку потребу, а чак се и газда умешао да му забрани то да ради! :)

Е стварно је кул прича, ааа? :)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

76

Petak, 18. Juni 2004

Pa vidi, ako ti je fizioloska potreba bila da postiras ovu pricu bas u ovoj temi, onda se nebi mijesala u tome. Al bi trebao i po svojoj prici da zakljucis, da nekim fizioloskim potrebama nije svudje mesto :)

Bananaman3

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

77

Subota, 19. Juni 2004

Е па Ханума, то кажи оном кинезу с' почетка приче. :)

78

Subota, 19. Juni 2004

Kuji je ova insan sto haje Kineze ? Blagos kod Kineza se ne kupuju banane no na pijoc utorkom , petkom i nedeljom, a ponekaT i ponedijenikom i srijedom.
Ocigljedno da si pogresijo kapiju, moljim ti se izadji i prEduzi dalje.

poZDRAF

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

79

Subota, 19. Juni 2004

Bananaman3 nemoj mi dirat Baska t.j rodzaka.Hvala ti :)
" Bilen alemlere rahmettir "

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

80

Utorak, 24. August 2004

Kada njegov revolver kalibra 38 nije opalio na nedužnu žrtvu tokom pljačke u Long Beach-u, California, kandidat za pljačkaša, James Elliot je uradio nešto što pobuđuje maštu:
Pogledao je niz cijev i ponovo pokušao. Ovaj put je proradio.

Kuhar u jednom Švajcarskom hotelu je izgubio prst u mašini za sječenje mesa. Poslije malo skakutanja podnio je zahtjev za odštetu osiguravajućem društvu. Kompanija je posumnjala na nemar i poslala svoga čovjeka da ispita stvar lično. On je probao mašinu i izgubio prst. Kuharev zahtjev je odobren.

Čovjek koji je satima čistio snijeg lopatom da bi napravio mjesto za parkiranje svoga automobila, za vrijeme mećave u Čikagu, je vrativši se sa svojim automobilom vidio da je mjesto zauzela njegova žena.
Razumljivo, upucao ju je.

Nakon što se zaustavio kod ilegalnog bara na piće, vozač autobusa iz Zimbabvea je uvidio da je 20 mentalnih bolesnika koje je trebao prevesti iz Hararea u Beltway pobjeglo.
Ne želeći da prizna svoju neodgovornost, vozač je otišao na obližnju autobusku stanicu i ponudio svima besplatnu vožnju. Zatim je putnike isporučio u mentalnu ustanovu, rekavši osoblju da su "pacijenti" vrlo uzbudljivi i skloni bizarnim fantazijama.
Prevara nije otkrivena cijela tri dana.

Američki tinejdžer je primljen u bolnicu zbog ozbiljnih povrjeda glave zadobivenih od udara voza. Kada su ga upitali kako je zadobio povrede, momak je jednostavno odgovorio policiji da je htio vidjeti koliko blizu može primaći glavu vozu u pokretu prije nego što ga udari.

Čovjek je ušetao u prodavnicu u Luizijani i stavio na sto 20$, tražeći sitno. Kada je kasir otvorio kasu čovjek je potegao pištolj i zatražio sav novac, koji mu je kasir i dao. On je pokupio novac i hitro pobjegao, ostavivši 20$ za sobom. Sa sobom je odnio ukupno 15$.
(Ako neko uperi pištolj u vas i da vam novac da li je zločin počinjen).

Čini se da je momku iz Arkanzasa pivo bilo jako potrebno. Odlučio je baciti ciglu u izlog i jednostavno pokupiti piće i pobjeći. Tako je podigao ciglu visoko iznad glave i bacio na izlog. Cigla se odbila o prozor i pogodila nazovi-pljačkaša u glavu, onesvijestivši ga. Izlog prodavnice je bio napravljen od pleksiglasa. Cio događaj je snimila kamera.

Kada je jedna žena izlazila iz prodavnice u New York-u neko joj je zgrabio tašnu i pobjegao. Odmah je pozvana policija i žena je dala detaljan opis lopova. U roku od nekoliko minuta policija je uhapsila osumnjičenog i dovezli ga do žene želeći, kako rekoše, identifikaciju. Na to je lopov odgovorio "Da, gospodine, to je ona. To je gospođa kojoj sam ukrao tašnu".
_________

Čovjek je ušetao u Burger King u šest ujutro, mašući pištoljem i zahtijevajući novac. Radnik mu je odgovorio da ne može otvoriti kasu bez porudžbine. On je zatim sjeo i naručio prstene od luka, na šta mu je radnik odgovorio da to ne služe za doručak.
Čovjek je isfrustriran ustao i otišao.

Dva momka su pokušala opljačkati bankomat tako što bi lancem vezali prednja vrata bankomata za svoj branik i odvalili ih. Umjesto da odvale vrata bankomata odvalili su svoj branik, i uplašeni odmah pobjegli. Lanac je ostao zakačen za bankomat, branik vezan za lanac a na braniku reg. tablica. Ubrzo su bili uhapšeni.

DOBITNIK NAGRADE "NAJVEĆA GLUPOST"

Kada je čovjek pokušao da crijevom ukrade gorivo iz motorne kamp kuće dobio je mnogo više nego što je očekivao. Kada je stigla, policija je zatekla čovjeka sklupčanog pored bare fekalija. Glasnogovornik policije je objasnio da je čovjek, želeći da ukrade gorivo, greškom uvukao crijevo u WC rezervoar. Vlasnik kamp kuće nije htio podnositi prijavu.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Social bookmarks