Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

81

Ponedjeljak, 11. Oktobar 2004

Blam

Nije vic Neznam izbrisati ovo sto sam pogresno ovde unela Sadrzaj onog sto sam pisala ne odgovara za ovu temu Zato sam se dosetila dopunom da promenim iako ostaje osecaj blama takva slucajnost ja taman pomislila o tome da razgovaram on mi se dogodio.KISMET. :O

MuShtuluk

Početnik

(10)

• »MuShtuluk« je muško

Datum registracije: 21.03.2004

• Poruku poslati

82

Ponedjeljak, 01. Novembar 2004

Ovo vi je ziva istina

Prije neki dan sedim u carsiju kad cujem nekakaF cudan haber.

VeLJu pojaviLJi se neki doktori sto krpe He-mana za 500 eura. da ne poverujes.

Sat mozda ja to nisam dobro skonto, hodi mu ga znadi, aLJ mi se Cini da je fora u tome sto je Skeletor pecio He-manu moc sive lobanje. Pa saT sa tom mLogo ljutom lobanjom banda He-mana kaT mu je volja.
Velju tu skoro ga je toLJiko ubando da ga je POCIJEPO.

Ofa futo futni He man nije imo dje da oTiDne da se zakrpi, te naso nekakog doktora za 500 eura.

A tome doktoru se otvorila nafaka, izgLJeda mi da je Skeletor pocijepo i onoga coveka oruzjeta i onoga duha orka i onu She-woman te se svi krpe ode po Pazaru.

Hodi mu ga znadi daLJ je ovo tacno, aLJ ovi sto pricahu behose mrtvi ozbiljni.

Ne znam hoTeteLJ him vi verovat aLJ ja sam him poverovo.
PokushaH da budem ozbiljan al ne ide 8)

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

83

Ponedjeljak, 01. Novembar 2004

Pre neku noc sam cuo provalu komsinice:
kazu cerke majci "Nocas smo zvale duhove" nasta ce majka "Samo vi trosite impulse pa kad dodje racun i babo uzme listing jadne ste ga!!!"

;)

Psuje komsija komsiji majku i ovaj ode da se zali i kaze njegovim roditeljima "teta Mino tvoj Fikro mi psuje Refku(majku)" nasta ona odgovara " pa opsuj i ti njemu" a on u placu "On mi psuje Refku a ona mi otisla u Turskuuuuuuuuuuu..."

:)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• »HaNuMa_78« je autor ove teme

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

84

Srijeda, 17. Novembar 2004

Mustuluk! Prenijo nam MuShtuluk mustuluk a nije zno da mi to sve vec znamo. Hairli bilo, nek si ti nama zdravo. No mi ti rekni, imal kakvog drugog mustuluka? Koga li su opet latilji? Ko je vidjen sa kim, dje je ko bio, sta je radio/la.... :rolleyes:

...a mene danas nesto glava boli, ovo vreme je da Bog dragi sacuva. Dal to koga zanima? Mi se cini jok, to nije ogovaranje...
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

85

Petak, 19. Novembar 2004

Ada ono se manje vise zna te ne znam bas dalj je mustuluk alj svojom vrednoscu sigurno zasluzuje da bidne mustuluk nas forum dobijo prinovu : mickoga hobbesa. :D

Ha, hocelj bit sta od mustuluka? I ako ne bidne, nije opasno vazno da je hobbesko stigo :)

Danas snijek pada, hladno da bog sacuva...
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

86

Četvrtak, 09. Decembar 2004

Moja ti, vidi ove paucine po ovoj temi. Samo dok ne pocne da budja :( Svi se bacili u naku politiku, ve la haule, ve la kuvet! Vrnte se!

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

87

Petak, 10. Decembar 2004

PAUCINA JEL? DJE JE? IMAL MUHA PITA SPAJDERMEN :))

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

88

Petak, 10. Decembar 2004

Ako bude budje, bice i muha. I eto, odma smo zaposlili spajdermena :D

89

Subota, 25. Decembar 2004

Sta li je ovo nidje zive duse ? Kud se deo ova naroT ?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

90

More bit su otisli na izlet u Bosnu.

91

Ada kako da odu bReZ nas ?!
Hej , ooo, pa dal se mogu sporazumIt?

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

92

Hic mi se ti! Cush! 8o Brez nas...

Povedosel kakog tumaca?

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

93

DAJ DA MAKNEM TU PAUČINU...

Otišla neka stara nana kod doktora. Žali se doktoru da je stalno bolesna, nervozna...
Doktor:" Ti si na nešto alergična! Imaš li neku životinju kući"A nana će:" Vala imam SNAHU!"
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

94

Četvrtak, 30. Decembar 2004

Jucer me sretose dvoje jedan maldic sa devojkom i pitase me HOLJ NE SLJIKAT . Rekoh nemam problema hocu i slusam kako oni dalje komuniciraju jednom sa drugim. Kaze ona njemu NEMOJ ME PILJKAT :D OVE SLJIKE AKO ISPADNU LjIJEPE MOGU MAMAJKI POSLAT DOLJE.
Zaboravih da ih pitam odakle su. Sigurno su negde iz nasih sandzackih sela. Ja poznajem ovakav akcenat iz sela Vareva i Selakovca postoje li jos drugih sela gde se umesto NAS kaze NE. I otkud to da vi ovde za pazar u sali kazete pOzar.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

95

Četvrtak, 30. Decembar 2004

Neko pomenu maloprije mangal i sator te me to podseti na moju nanu kad bi mi ko malom detetu lila stravu, a ona me sator podseti na ova jadni narod po juznoj Aziji sto je izginuo :( to me jope dalje podseti na nesto sto se danas odek pisa na forumu a nestade ka da ga bermudski trougo proguta... uh ja kako poce ko zna dje cu stij sa secanjima mogu i kaku opomenu zaradit.

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

96

Ponedjeljak, 17. Januar 2005

Sjedeli ljudi u kafu i pričali nešto o ženama. Kad jedan tu naš komšija za svoju hanumu rek'o: ŠTO JE LEPA BRENA ZA JUGOSLAVIJU BILA, TO JE MOJA ŽENA DANAS ZA PAZAR
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Shady

Učenik

(10)

• »Shady« je muško
  • »Shady« je zabranjen

Datum registracije: 03.01.2005

• Poruku poslati

97

Subota, 22. Januar 2005

Natpis u Selakovcu (malo ispod ''šumskog gazdinstva''):

[SIZE=3]PRODAJEM KUĆU VIŠE PUTA [/SIZE]

:)) :)) :))

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

98

Ponedjeljak, 24. Januar 2005

Moj ti, ja nedje vido ovaj oglas:

"Prodajem kucu na fujaljki. Sifra: Nije puno presla."

Galjba se neko salj nasaljio.

:D

99

Subota, 29. Januar 2005

Napomena: Ne znam da li i koliko je istinit sledeci intervju.

Poštovani gljedaoci eve ne ponovo sa našom ekipom, alj sadek u Kamešnicu. Desijo se jedan incidenat povodom kog su ne zvalji da snimimo i da se raspitamo o ovome što je popijo ćutek, kako je popijo, ot koga je popijo i koljko je popijo i kat će da se oporavi i kat će da iziđe iz boljnice?

Eve ne, pored nas je Huso Hadzijašarevic, žrtva ovogak nasilja. Njega su išibalji pogljednite kakav je modar ćitav. Gospodine Huso, ko te je ištetijo tako, bogoti haj ni reci?

Vala me ištetilji...njih petorica su bilji,eve vidite ova razerz gore, poviše, odnosno povise oka ispod zaljiska. Mene to toljiko u dušu bolji da ne mogu da prićam. Vidite noge su mi ištetilji ćitave. Ruke su mi ćitave ištetilji.
Ja sahi ne mogu više da prićam maknite mi te kamere...

Nemote. Nemote.

Evo, zbog velikog saosecanja, necemo.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

100

Subota, 29. Januar 2005

Hej oo vilo, dobro te naslo, svasta lji natuhas. (o)

Ovoga isibalji dibidus :D

Social bookmarks