Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

121

Četvrtak, 31. Mart 2005

U okoplini Nisa,jedan sredovecni covek je krenuo na pecanje.noseci stapove(koji nisu bili slozeni!)prilikom prelaska preko pruge,zakacio je stapovima dalekovode koji sluze vozovima,a njihova snaga je negde oko 20000 volti.i preziveo je!ali sa trajnom posledicam
bezbroj opekotina i jos toliko operacija,ali mu najvise smeta sto mora da gkeda tv na udaljenosti od 10 metara jer ako je blize kvari sliku jer je jos uvek pod naponom! :))
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »Ibn_Izzet« je muško

Datum registracije: 18.10.2004

• Poruku poslati

122

Utorak, 12. April 2005

Bio sam u Beranama i kad sam isao kroz muslimansko mezarje, koje mnogo naliči na nemuslimansko, vidjeh jedan mezar i na njegovoj nadgrobnoj ploči ime i prezime umrlog (neki Arslan-Aljo), i pored one obične slike, stoji i slika njegove karikature koja je nekada objavljena u novinama, te ispod te karikature piše:
Ođe odmara Aljo begin. :)) :)) :))

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

123

Četvrtak, 28. April 2005

U Norveskoj je jedna zena osudjena na 9 mjeseci robije za silovanje muskarca. U tuzbi, 31godisnji muskarac je naveo da je na jednom derneku zaspao i da ga je optuzena 23godisnjakinja probudila vrseci oralni seks.
Odbrana je sa svoje strane navela da je muskarac bio potpuno svjestan i da je svojom voljom ucestvovao u seksu.
Pored zatvorske kazne optuzena ce morati zrtvi da plati nadoknadu od 40 hiljada NKr. Advokat optuzene je naveo da je kazna bila veoma teska, a ovo je prvi slucaj da je u Norveskoj zena osudjena za silovanje muskarca.
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

124

Ponedjeljak, 02. Maj 2005

Prosto nevjerovatno! Zena abortirala u 37-oj. Nakon 30 godina opet ostaje trudna 8o

[SIZE=4]Trudna sa 67 godina [/SIZE]
[SIZE=1]2. maj 2005. | 10:29 | Izvor: Beta [/SIZE]

Leskovac -- Zlatija Jović iz sela Gornje Brijanje u opštini Bojnik, koja ima 67 godina, trebalo bi da sredinom jula rodi prvo dete.

Vest je emitovana na lokalnoj televiziji 4S, a potvrdili su je lekari u leskovačkoj bolnici. U dežurnoj službi na Odeljenju ginekologije kažu da u Leskovcu i okolini do tog slučaja nije zabeležena trudnoća u sedmoj deceniji života i kako se smatra da se radi o sasvim izuzetnom događaju.

Buduća majka i njen suprug Miodrag Jović, koji ima 53 godine, izjavili su za 4S da bi voleli da dobiju sina. "Molimo se da bude muško, da nasledi imanje i da mu niko ne naređuje u životu, da ne ide po tuđim kućama i da nikome ne bude pokoran. Ali, volećemo ga i pazićemo i ako bude žensko", kaže buduća majka.

Drugi put

Zlatija i Miodrag Jović bili su na kratko u braku pre 30 godina, ali je Miodrag napustio Zlatiju kada je ostala u drugom stanju. Ona je potom abortirala, stideći se da se trudna vrati u roditeljsku kuću. "Uvek sam čeznula za detetom. Kada sam se ponovo udala za Miodraga, išla sam u crkvu i molila se Bogu da mi podari sreću", kaže ona.

Izvor: B 92
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• »HaNuMa_78« je autor ove teme

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

125

Ponedjeljak, 16. Maj 2005

Zgodne su vam ove price, al molim vas nemojte ih vise ovde pisat, posto one nisu u smislu ove teme.

EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

126

Utorak, 24. Maj 2005

Pa ne znam Hanko, na osnovu tvog uvodnog posta da se naslutiti kako zelis da se tema razvija ali, i ovi zadnji prilozi koji nisu u tom stilu svakako zasluzuju da se nadju u temi Nije vic vec ziva istina. E sad, mozda admin podijeli pa imadnemo I dio i II dio, ili tema a) i tema b) ili slicno tome. Evo ja za ovaj sljedeci prilog ne mogu da nadjem bolje mjesto da ga objavim od ove teme.

HTEO DA PODMITI SAOBRAĆAJCA
Izvor: Beta

Prokuplje -- Prokupačka policija je uhapsila i uz krivičnu prijavu predala istražnom sudiji Halka Mirkovića iz Rožaja.

Mirković je, kako se navodi, pokušao da podmiti saobraćajca kako bi izbegao kaznu zbog saobraćajnog prekršaja, odnosno posle saobraćajnog prekršaja na putu Niš-Prokuplje ponudio saobraćajcu određen iznos u evrima kako bi izbegao kaznu.

b92

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

127

Utorak, 31. Maj 2005

Jedna kokoska u Johannesburgu (California, USA) je kaznjena 54$ za prelazenje ulice. Advokat njenog vlasnika Linc Moore'a izjavio je da je kokos kucni ljubimac da nije "obicna" kokoska iz farme. Kako je u Californiji dozvoljen prelazak ulice kucnim ljubimcima vlasnik kokosi se spasio davanja kazne.
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

128

Utorak, 31. Maj 2005

Sta na ovo da se kaze? Bez komentara.

Jos jedan primer iz USA:
covek (Amerikanac) je kupio karavan (na odmor, onu kamp-kucicu) i vozio je na auto putu u Americi. Kad je ukljucio tempomat (cruise control) otisao je do zadu da skuva kavu. :))
Naravno, bila je nezgoda, ali ostao je ziv i izsudio je nekoliko miliona dolara tim sto je dao na sud proizvodjaca toga automobila sa razlogom da proizvodjac nije napisao strktno da se nema ici od volana za vreme voznje!!! o| o| o|

Ja mu ne bih dao ni banke, vec bih ga poslao u sanatorijum!

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

129

Petak, 10. Juni 2005

Ovca Majfenvaj pošteđena je odlaska na klanicu nakon što je uspela da pobegne sa farme u stilu dostojnom Džejmsa Bonda. Majfenvaj je skočila u jezero i preplivala 30 metara do ostrvceta na kome je preživela hraneći se narcisima. Ona je provela šest nedelja na ostrvu pre nego što je farmer Filip Robinson iz Nanerča, u blizini Molda u Velsu, uspeo je da je vrati kući. Posle svega, odustao je od namere da je zakolje i ona je sad njegov kućni ljubimac. :)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

130

Srijeda, 20. Juli 2005

Pretposljednji premijer njemacke savezne drzave Baden-Württemberg, Erwin Teufel (e jes mu i prezime: Teufel - djavo) je otisao u penziju i pozelio da u 65 godini zivota upise studij filozofije. Fakultet u Minhenu je odbio njegov zahtjev uz obrazlozenje da nema komplet zavrsenu odgovarajucu srednju skolu.

Kasnije su ga ipak primili na osnovu ogromnog radnog iskustva :D

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

131

Srijeda, 27. Juli 2005

Afrika

U februaru 2004. smo stigli u Najrobi u Keniji (u polasku na ekspediciju PD SANDžAK "Kilimandžaro 2004") i odseli u nekom osrednjem hotelu čiji je vlasnik bio pakistanac a žena mu srpkinja iz Kikinde 8o . Kad smo se raspakovali sišli smo da obidjemo šta sve nudi hotel i primetili smo divan bazen. Pored bazena nije bilo nikog iako je temperatura napolju bila oko 30 stepeni. Mi se, naravno kao i svi pazarci, spremimo odmah za kupanje i za našu čuvenu skakačku disciplinu "zvanje" i u tom trenutku ja primetih natpis na engleskom da je kupanje u bazenu na sopstveni rizik. Malo smo se zbunili, mislili smo da voda nije hemijski ili biološki ispravna, iako je izgledala kristalno čista, i rešili smo da pitamo gazdaricu u čemu je fora. Kad smo je pitali nonšalantno nam je odgovorila da je to samo zbog meštana jer ne znaju da plivaju :D :D :D , što je bilo logično za Afriku ali nama pazarcima to nije palo na pamet. I tu ti mi ubijemo jednu turu "zvanja"... :)
Mens sana in corpore sano!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

132

Srijeda, 27. Juli 2005

Kakva je to skakacka disciplina "zvanje"? Jedan skoci, pa zovne sledeceg? :rolleyes: 8o

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

133

Četvrtak, 28. Juli 2005

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Kakva je to skakacka disciplina "zvanje"? Jedan skoci, pa zovne sledeceg? :rolleyes: 8o

Pogodila si,ali ima i nastavak:ovaj sledeci koji je "pozvan"mora da skoci kao taj koji ga je zvao,u suprotnim ga "bacaju"(uhvate ga za ruke i noge i sto dalje i jace da "lupi" o vodu) :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

134

Četvrtak, 28. Juli 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Pogodila si,ali ima i nastavak:ovaj sledeci koji je "pozvan"mora da skoci kao taj koji ga je zvao,u suprotnim ga "bacaju"(uhvate ga za ruke i noge i sto dalje i jace da "lupi" o vodu) :D

A možel' ovaj što je bačen da "pozove" nekog da i on bude bačen ?
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

135

Četvrtak, 28. Juli 2005

I onda nastane kolektivno bacanje ili firikanje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

136

Petak, 29. Juli 2005

Citirano

Orginalno od Tulumba4All
A možel' ovaj što je bačen da "pozove" nekog da i on bude bačen ?

E to vec nije zvanje.baca se samo onaj koji ne skoci kao njegov prethodnik koji ga je "zvao".
naravno,uvek to moze da preraste u opste guranje i "bacanje" :D
P.S.Ako ste ikad bili na gradskom bazenu,sigurno ste to videli,to je vec dugi niz godina jedna od atrakcija na bazenu,mada,uglavnom mladji od 20 god. preferiraju tu vrstu zabave(pogodite zasto 8) )

moivre

Učenik

(10)

• »moivre« je muško

Datum registracije: 10.07.2005

• Poruku poslati

137

Petak, 29. Juli 2005

"Zvanje"

Pošto ste se uhvatili "zvanja" (a nisam imao nameru da bacim akcenat na tu disciplinu) pitanje za sve ljubitelje sporta:

Svake četvrte godine se u Svetskom Olimpijskom Komitetu glasa koje discipline treba da ostanu na olimpijadi a koje ne, i koje bi nove discipline mogle da se uključe. Šta mislite da li bi trebalo da se glasa pred Sandžačke igre da li treba ubaciti "ZVANJE" kao sportska disciplina :) , jer ova je diciplina (koliko je meni poznato) popularna i upražnjava se samo u Pazaru? :) :) :)
Mens sana in corpore sano!

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

138

Srijeda, 10. August 2005

Prema pisanju njemackog lista Bild, dvije prijateljice po imenu Nathalie(19) i Tina(29), usle su u opkladu ko ce spavati sa vise muskaraca u jednom danu. Nakon sto su u Kelnskoj javnoj kuci iznajmile po sobu(150€), dale su oglas preko interneta, obecavsi po 50 € svakom od muskaraca sa kojim budu spavale. Ubrzo je pred vrata doslo 2 hiljade muskaraca. Dok je Tina "uspijela" spavati sa 52, Nathalie je spavavsi sa 64 dobila opkladu. Jedan od muskaraca 18godisnji Marco J. iz Kelna rekao je: "Trebale su mi pare, za 50 € koje sam zaradio namjeravam kupit cipele".
Panter K. iz Kelna takodje, izjavio je da je zarada od 50 € u 10 minuta dobra stvar, no steta je sto se ne dogadja cesto. U tekstu se ne navodi u sta su se kladile N i T.

-*-

Ostalo je nejasno, o uprtljanosti urednika i reportera Bilda u svemu ovome. Troskovi ovog "projekta" iznose 2*150+116*50= 6100 €, prilicna svota.

139

Srijeda, 31. August 2005

Muftija se ozenio po drugi put. Za mladu je ovog puta probrao mladjanu Elmu Elfic...

Po Maleziji se ovih dana o tome prica... i komentarise. Dal je vic il je istina pitam ja vas? Ako je trach onda ce bit dobar za temu sa najvecim tracevima, a ak je istina onda nam ostaje samo da im mubareklisemo u temi za zelje pozdrave i cestitke. A ovde u tom slucaju nek ostane kao vest koja nije vic - vec ziva istina...

Nadam se da ce doticni clanovi koji su pod okriljem mesihata i glasa islama biti azurni da nam ovu 'misteriju' sto prije razrese... da pricu potvrde ili demantuju. Fingersbroken unaprijed zahvaljuje.
mogu ja da se potpisem i bolje...

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

140

Srijeda, 31. August 2005

Istina je Fingerse a to ti moze potvrditi bilo koji gradjanin Novog Pazara, to nije ekskluzivna mogucnost samo onih zaposlenih u Mesihatu, Glasu islama ...

A ziva istina a nije vic je i to da se Fingers kao bivsi clan foruma moze sresti na forumu :D

A ako je istina a nije vic od mene ti je iskreno mubarek olsun.

Social bookmarks