Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

141

Četvrtak, 01. Septembar 2005

Citirano

Orginalno od E-B
A ja se bas zacudi rekoh sta je ovaj zemljotres u sred pola noci, kad ono muftija se ozenio pa navalio

Eto, pljunuo si mu pod prozor. Jeli ti merak? :))
Idi sad pogledaj se na ogledalo i vidi jesi li šta pametniji, lepši, bolji...

Ali obavezno nam prenesi utiske, jedva čekam da čujem šta će ogledalce da ti kaže. :))
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

142

Srijeda, 21. Decembar 2005

MOLITVA I DONJI VEŠ

Izvor:FoNet

Jerusalim -- Grupe neudatih Izraelki koje žele da nađu muža u poslednje vreme opsedaju grob jednog rabina i ostavljaju delove donjeg veša.

One se nadaju da će njihove molitve biti uslišene, ali jedan rabin navodi da će to teško ići. Uprava zadužena za brigu o grobu saopštila je da je najmanje 400 delova ženskog intimnog rublja okačeno na rešetke prozora mauzoleja u kom je grob, ali po obližnjem drveću.

Rabin Izrael Deri, pomoćnik direktora Uprave za brigu o svetim mestima u severnom delu Izraela kaže, posle konsultacija s velikim rabinima Izraela, da zbog skrnavljenja groba ni jedna od tih mladih žena neće dobiti blagoslov kako bi našla muža

b92
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

143

Četvrtak, 22. Decembar 2005

ovo je ziva istina...
galaksija je dodao/la ovu sliku:
  • Vizitka_zetgeneralnogdirektora.jpg
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

144

Ponedjeljak, 26. Juni 2006

Žvakaća guma koju je poslije utakmice sa Ekvadorom ispljunuo golman njemačke reprezentacije Jens Lehmann našla se na aukciji na ebay-u. Prodata je za 291 €.

Gekautes Kaugummi von Jens Lehmann

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

145

Bljakk.......
bas me interesuje ko je mogao kupiti tu vec koriscenu zvakacu gumu....... ?(

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

146

Citirano

Orginalno od ajla
Bljakk.......
bas me interesuje ko je mogao kupiti tu vec koriscenu zvakacu gumu....... ?(

Pa jas bih mu novu prodao za te pare :D
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

147

Utorak, 05. Decembar 2006

Cuh da je Aleksandar Litvinenko, bivsi agent KGB-a koji je nedavno ubijen u Londonu pred samu smrt primio islam i da ce biti ukopan u muslimansko groblje. Ignorisah tu vijest, kontam, neko se zafrkava. Kad maloprije citam u [URL=http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,452375,00.html]Der Spiegel[/URL] da je i otac Litvinenka potvrdio te navode.

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

148

Utorak, 05. Decembar 2006

Selam

Hehe sve je moguce i beogradski Blic je prenio tu vijest. http://www.blic.co.yu/
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

149

Petak, 09. Februar 2007

.. :) ..slucajno sam naletjela na ovu temuu i moram da priznam da sam ocamela citajucii :O :).. ovi postovi su superr.. (o) ..svaka cast.. ja ne znam ovako dobro da pisem..alii zato sam uzivala citajucii stvarnoo superr postovee (posebno na prvim stranama)..svaka cast..nastavite sa ovim :D
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

demoiselle

Zlatna sredina

(10)

• »demoiselle« je žensko

Datum registracije: 09.12.2006

• Poruku poslati

150

Subota, 10. Februar 2007

u prostoriju hitne sluzbe dolazi covek sa kupusom na glavi(stari dobri recept protiv glavobolje, zenin savet ;) ) : 'Ada ona' ljekar mi je proslji put d'o one tabljete, one...one...one SEFTELJIKASTE pa su mi bile mlogo lijepe pa ti mene i saT take da' "

*sefteljikaste tablete= brufen ;) ;) :D

DESPERADO

Početnik

(10)

• »DESPERADO« je muško

Datum registracije: 12.02.2007

• Poruku poslati

151

Ponedjeljak, 12. Februar 2007

(o) Nije mi za nju nego mi krivo sto propade onakav sir. ;( Je l' bio ovciji ili koziji? :P

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• »HaNuMa_78« je autor ove teme

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

152

Ponedjeljak, 12. Februar 2007

Ja Boga mi vikah da se pusti ona onakaf muhabet, no oni mi istetise ova posedak. Ja ne beh kadra da se branih, te hi pusci. Holj me branit inaa-hanko? :D
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

153

Utorak, 13. Februar 2007

ade pozlatilje vi se ruke, sto se setiste ovogak muhabeta! Eno cehre mi se popravi cim vidoh da se pocelo jopenke mojijem jezikom pisat :)

Seljam mahsus
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• »HaNuMa_78« je autor ove teme

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

154

Utorak, 13. Februar 2007

Aman pripsane neveste, hej ooo. Vala i mene je fiklo da muhabetimo kaplju. Kuja ni je tema (sto velji ova omladina danasnja)?
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

155

Utorak, 13. Februar 2007

Oho seljamite moje hanume!

Da vi se i ja pridruzim da odek koju prozborimo... Sahi dobro da smo se jopen srelji, zgodno sahi!

Sta cinite?

Ja doprijenake prica sa navestom pinke, te mi se zadrijemalo salj sto nisam zaspala. Alj kaT vide odekane da se muhabeti, svrnu tu kahvu da popijem pa sta bide neka bide.

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

156

Utorak, 13. Februar 2007

Selam

Samo da znate da sam i ja tu slusam sto muhabetite, krompir i pesterski masni(has) sir je tu bujrum te.
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

157

Srijeda, 14. Februar 2007

E blagos mene, puna kuca musafira!

Ja sinoj odoh i ja nakom tebe Dinche. Moradoh da raspremim haljine svekru i svekrvi, da zamijesim za ljep, ono sira da turim u grudnjacu i surutku da skuham. Imadoh i nesto metanice da umetem, alj beha umorna te ostavih u hodnik, rekoh dako se nece istetit do jutros, stego je mraz napolje. Ne bese se istetilo

A jutros ha rana zora nakaf pijeto zakukuriko prepade me onako u san, a ja taman beha usecerila da sanjam one baklave sto si mi za Bajram donijela bila. E vala da mi je znat ciji je pijeto bi is ovija stopa otisla da se zaljim!

Danas nemam puno posla, kot kuce sam pa bujrum te na rucak. Hanko ti radis blagos, pa kat stignes kakuci umorna si i te nemos spremat jos i da jedes, no dodji evo ja cu turit pitu s kupusom znam da je najvise hajes :)

A imasilj oraha ti harune? Nasi ovegodine ni hic nisu rodilji.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

• Poruku poslati

158

A morelj bit da ti se to nije istetilo ot tog mraza?

Hej guja lji ga pecila toga pijetla, sto te u zoru probudi. Ti drugi put uzmi prut pa ispani upolje te ga tera. Ufursatice ti, te nej rehat zaspat. Proupitaj ciji je!

Kako ti ispade ta ljeb? Kuje brasno si metnula u tijesto? Jelj petoljetka 100?

Vala cu doj kasnije kat ponamirim u kucu pa poslje ispred kuce, ovo danas ugrijalo sunce, te ako bidnem imala vakta, svrnucu na zeljni pijoc da kupim stogoj od povrca. Ja hajem one toljumbe, imas lji?

Ti pita ovog haruna za orahe. More bit da su i kot nji dobro rodilji. Nama ove godine hic nista nema. Salj to jabuka sto nam je rodilo.

159

Valahi ne znam sta da cinim sa tijem pijetlom. Ti mi tutarak dade, sta cu izistine cinet ko se navadi? Sahi ni trenut ne mogu.

Tulumbe sam juce gradila, lijepe su mi ispalje ovaput, ima puna tepsija. A Djefko mi uzo nako brasno onumat, bas se ljijepo potrefilo. Vikah mu jope da ode da uzne jos koji djak, dok se nije rasprodalo.

Ne hajem da nesto sam na teret, alj kad vec hoj na pijoc, bogati mi uzni trohu pomurandji i koje cehne bijeloga luka da turim u pasulj, nestalo mi.

Vala i moja avljija stasala za namiru, alj odek kod mene hladno bogme , nemam kut upolje :( A da ti je videt sta je ona vetar onumat izdalgo ode i koji je korof nacineo, to verovala ne bi. Alj sta ce se, snijega ove godine nemasmo, alj vala mraza dosta.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

• Poruku poslati

160

Hej jos ti tutarak nadenu? Vidi Djafko nek ode kot tija komsija te bogme nek se zalji.

Vala cu ti uzet a koljko hoj toga da ti uzmem? Morelj ceger pomerandzi?

Vala cu doj da okusim te toljumbe.. te ako to brasno bide tako dobro, moram rej tvome Djafku ako bude horan da i nama jedan dzak uzme. To se moja ti slabo kat potrefi tako brasno. Moja ti proslji put mi se potrefise naki crvi, neda sam muke videla. Te to morasmo bacit.

E jes nakog mraza danas... cijelo guvno ni pomrzlo. Alj toga vetra slabo ima. Cela sam nakaF luk da posijem,... Imatelj te tursije? Jestelj sve izelji?

Social bookmarks