Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško
  • »Dado« je autor ove teme

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

21

Utorak, 15. April 2003

znash kako je Joshka Fisher bio venchani kum Djindjicu (pokojnom) a Djindjic Pio Varniku na pester sa mehom Badicem pa ti vidi od koga mu je to preslo :D:D:D:D:D:D:D
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

22

Subota, 31. Maj 2003

Hadidzed :

Citirano

na stolu vidimo kahvu, sokiće, i po koji evro, samo da se zna da smo u Pazaru.

Naprotiv to je dokaz da smo u Evropu :)

• »Safet Kurtovic« je muško

Datum registracije: 22.06.2003

• Poruku poslati

23

Subota, 28. Juni 2003

Sellam

Ja se ne slazem da se vodi racija po forumu...Svako ima prava na svoja misljenja i na svoje izjave,dakle vremenom svaki clan uvidi gdje je pogrijesio.Takodje je nepotrebna panika od strane onih koji su izgleda tu samo da opominju i kaznjavaju.Vrijednost jedne diskusije ili jednog medija PRVO ONA LJUDSKA JESTE DA NE ZATVARAMO USTA ONIMA KOJI DRUGACIJE MISLE.Drugo je takodje da ne sluzimo NIKOM u POLITICKE svrhe ilinekakvu promociju iza koje se krije neko ko zeli sakupiti koji glas iz samo njemu znanih razloga.
Dakle ja sam protiv da se brisu komentari...izuzev ako nijesmo sposobni d odgovorimo....

WE SELLAM

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

24

Subota, 28. Juni 2003

@Phikret: Ima u hadaljevom postu puno istine. Pazarka sam i cesto tendiram da teram prdu al' razmislim o posledicama, pa se prikocim.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško
  • »Dado« je autor ove teme

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

25

Subota, 28. Juni 2003

........Treba imat mjere i u Ibadetu.... nedje pishe
znachi nije grehota da se prda tera al na svoj rachun ne zadirkivati druge ... Moje Mishljenje
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

26

Subota, 28. Juni 2003

KO BRe to ima neshto protiv prde...sta fali ako je neko prdadzhija...meni se samo ne svidja kad neko uvredi druge a pokushava biti prdadzhija ili biti duhovit...Prda je uvek bila zashtitni znak Pazara i to ce i ostati...

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

27

Subota, 12. Juli 2003

...........ANKETA O TAFRI..........

Neka je televizija vodila anketu na ulici da pojasni pojam,...sta je to TAFRA ....( p°°°°) PAZARSKA

Bilo je raznih komentara,al meni osta jedan u sjecanju ,gdje jedan poluvjecan covjek ,..tipicni dokoni pazarac,pomalo prizmurkuje na jedno oko kaze:

To ti je,...ono ,burko,kad neko prica o parama i poslovima:..... -Pa dava mi to on za 50.000 DM.no ja nesce ni da ga cujem..ene ti njega!!! ,a kad bi ga covek ugrabio za noge ,pa da ga istrese ,iz njega nebi istreso ni pet maraka....

Eto to ti je pazarska tafra,sa kojom se ovde djeca i radjaju,pa ne treba da je uci.

:] :rolleyes: :rolleyes: :]

M.S. .....meSSko.....
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

28

Ponedjeljak, 05. Decembar 2005

Ada meSSko morebit on te silne pare "na banku" drzi? :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

adodado

Početnik

(10)

Datum registracije: 11.08.2005

• Poruku poslati

29

Utorak, 13. Decembar 2005

Kod nas se Tafra ili Prda,kaze;
Ma pusti ga prda kulaseva ;) :rolleyes:

sanela80

Početnik

(10)

• »sanela80« je žensko

Datum registracije: 18.12.2005

• Poruku poslati

30

Srijeda, 28. Decembar 2005

Ja iskreno i nisam ponosna na tu prdu ,ili tafru naseg grada.Imucniji pojedinci sireci price o nekim ciframa sa puno nulaaa, su mnoge druge ljude skromnog materijalnog stanja dovodili u jako teske situacije.Svi znamo sta se desava sa nasim studentima koji studiraju u neke druge gradove,od njih se nekad i otvoreno trazilo da plate ispite koje zasluzeno mogu poloziti bez i jednog eura ili kace sira...Nasi bolesni ljudi ne mogu dobiti ni adekvatnu terapiju ,ako neko od porodice ne dodje sa novcem, serijom farmerica, ili prsutom.Svedoci smo svega toga, a ova slika koju vidimo , ne menja se vec godinama , lisicemo se svega samo da imamo za kahfu ,dobar mob. pun sto..
I postavlja se pitanje, da li je zadovoljstvo to sto je pun sto, ili to sto ce se pricat po carsiji!!!

nnenyy

Početnik

(10)

Datum registracije: 14.12.2005

• Poruku poslati

31

prda...

E ljudi, vidite dokle je prda dovela Pazar? Zbog te prde-tafre ili kako god danas Pazarci jedva imaju za kafu i mali sok a ne shta drugo... A to je tako, jer Bog ima ochi, umesto da je svako od tih ljudi koji je imao malo vishe kesha pomogao po jednoj porodici, bilo bi mnogo bolje, a ne shto je bukvalno bacao pare, Bog ti da da imash i da nemash...
[SIZE=3]...Ipak znaj da tuzna pesma na sto nachina svetom putuje, stara slika nasheg vremena josh uvek tuguje, a kishna jutra opet pochinju, opet sam otishla, smejem se a suze naviru KURVA sudbina... [/SIZE]

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

32

:D

Moglo bi danima da se pricha, a da se Prda i ne spomene a da je ipak tu... ipake je to sastavni deo folklora, tradicije, to je ovom narodu u dushi :D valjda...

Prda je potpomogla, istina, da sve krahira, istina je takodje da je Neznanje uchinilo shta je uchinilo...

Bice bolje u nekom sledecem krugu deljenja sreche u kolu sreche :D

Valjda...
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

33

Citirano

Orginalno od nnenyy
E ljudi, vidite dokle je prda dovela Pazar? Zbog te prde-tafre ili kako god danas Pazarci jedva imaju za kafu i mali sok a ne shta drugo... A to je tako, jer Bog ima ochi, umesto da je svako od tih ljudi koji je imao malo vishe kesha pomogao po jednoj porodici, bilo bi mnogo bolje, a ne shto je bukvalno bacao pare, Bog ti da da imash i da nemash...

Ne bih rekao da je toliko CRNO kao sto si ti napisala.Nemoj mislit da je u drugim Gradovima med i mleko.Situacija je ta,neko ima neko nema takav je zivot.A to sto ne potpomazu jedni druge,to nam je u narav !!! Da budem malkice vulgran kako je doslo vreme "zena muzu neda ako nema interesa".Nego nejse bitno je da smo zivi i zdravi a bice i KESHA ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

34

Četvrtak, 29. Decembar 2005

Nije mi samo jasno,kako od prelijepe rijechi TAFRA dodjoste do prde!!????
Vidim nekako sve ove NASHE ,prave Pazarske rijechi prevodite u Srpske!!!!
Nekako mi idete sve za ovim partijama izdajnichkim.....
TEMA:
Sve ,sve al TAFRA ne mozhe da trpi!!!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

35

Osjecam se kao krme u Teheranu.Uopce ne znam o cemu vi pricate :rolleyes: Sta vam je ta pazarska prda,...sta vam je tafra...bla-bla...ja sam shvatila da je pazarska prda neka zenska koja se pravi vazna.U prevodu : sponzorusha :D a sad molim da mi neko detaljno objasni,ali bez uvijanja i natezanja i ismijavanja,jer ozbiljno vas ne razumijem :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

36

O pazarskoj tafri je svojevremeno napravljen dokumentarni film koji se prikazivao na drzavnoj televiziji. Film je trajao od prilike 45 minuta, tako da je tesko dati odgovor u par redova.
To je cela filozofija...
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

37

selam

Citirano

Orginalno od galaksija
Osjecam se kao krme u Teheranu. Sta vam je ta pazarska prda,...sta vam je tafra...bla-bla... a sad molim da mi neko detaljno objasni,ali bez uvijanja i natezanja i ismijavanja,jer ozbiljno vas ne razumijem :]

Sto rece Admin tesko je to razumjeti. Moj ti je savjet skokni malo do Najnovijeg Pazara nadzi jednog Sandzakliju i snjim do mile volje o Pazarskoj Prdi. ;) :D
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

38

Citirano

Orginalno od galaksija
....a sad molim da mi neko detaljno objasni,ali bez uvijanja i natezanja i ismijavanja,jer ozbiljno vas ne razumijem :]

Evo konačno i ukratko, sve o tafri na jednom mjestu! Klikni OVDJE
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

39

Hm ...fenomenalan link.Predlazem svima da obavezno pogledaju.
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

40

Odlican link sanse. Iako sam pazarac preko ovog linka sam dopunio svoje znanje o Tafri. :D

P.S. Ne bude li tafre, tada nece biti ni nas. 8)

Hvala, psss. :)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Social bookmarks