Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »pustinjar« je muško
  • »pustinjar« je autor ove teme

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

1

Subota, 24. Maj 2003

nova desavanja u n.p.

selam
bas sad citah na sanapress-u o novim finim djesavanjima u nasoj carsiji.
a kako nama koji smo malo dalje od TE NASE CARSIJE, jedino sanapress, daje izvjestaje o novinama, doduse samo one vjerodostojne, uzeleo sam se malo i onih carsijskih predaja.
naime interesuje me, malo vise detalja o ovome slucaju...

UMRO OD POVREDA U TUCCI
NOVI PAZAR ( Sanapress )

- Edis Aljusskovich (17) preminuo je u Kliniccko-bolnicckom centru u Kragujevcu od posledica povreda zadobijenih pre pet dana u tucci u Novom Pazaru.
Do tucce je dosslo ispred kaficha "Pink" u ulici 37. sandzzaccke divizije u Novom PAzaru. Edisa je prvo pesnicom u glavu udario vrssnjak J.DZZ. a kad je ovaj pao na zemlju, nastavio je da ga udara nogama po glavi.
Edis Aljusskovich je posle pet dana provedenih u novopazarskoj i kragujevacckoj bolnici preminuo. Obdukcija treba da ustanovi prave uzroke njegove smrti.
Maloletni J.DZZ. je pritvoren i protiv njega se zbog tezzine kriviccnog dela i zato ssto se radi o starijem maloletniku postupak vodi pred Okruzznim sudom u Novom Pazaru. (kraj / SSB)

evo i texta, ukoliko bi znali sta je po srijedi :rolleyes:

2

Subota, 24. Maj 2003

Jako mi je zao Edisa Aljuskovica, premlada je bio...steta i zalsono je sto se takve stvari desavaju....
Ja sam ostala bez reci...uzas!!! :(

I taj kafic "Pink"....
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

lamekani

Početnik

(10)

• »lamekani« je muško

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

3

Subota, 24. Maj 2003

Mnogi misle da je Pazar ono ssto je bio prije nekoliko ili visse godina kada su otissli ili kao im se uccini kad ono ljeti navarate na nekoliko dana ili nedjelja.
Ali ako ste dolje i iz dana u dan gledate kako se sve opuca gubi i uranja u u nemoral u droogu u more toples barova. Kako do jucerassnji zagovorenici morala i poretka danas bivaju glavni bosovi i ugovoracci i nosioci nemorla. Djeca ali bas djeca vise se ne furaju na dzopint to nije u modi, sada je glavno fiksati se ili smrkat. A kupleraji a reketasi a sve to dodje kao slag na tortu

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 25. Maj 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma o Novom Pzaru.
Dečko se zvao Edis Ljušković, inače igrom slučaja moj je sestrić.
Mislim da bi svaki moj komentar bio izlišan, možda i nerealan. Nek mi ne zamere ostali članovi ovog foruma, ali zbog okolnosti oko ovog slučaja mislim da bi bilo nepotrebno nastavljati bilo kakav razgovor, koji se ne bazira na strogo tačnim i proverenim činjenicama.
Šta više ovaj poslednji post od Lamekani, nema ama baš nikakve veze sa ovim slučajem, pa zbog toga ovu temu zatvaram.
Pozdrav

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 25. Maj 2003

Postujuci volju Hadzieda tema se zatvara.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks