Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko
  • »Dinna_« je autor ove teme

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

1

Srijeda, 21. Januar 2004

Novi albumi

Ovde je mesto za sve ljubitelje strane i domace muzike. Izaslu su novi albumi? Top liste? Mislim da je pravo vreme ovde o tome popricati, mozda i nekome nesto preporuciti. Sta se slusa u zemljama u kojim se nalazite?

Naleteh slucajno na netu, izasao je novi album od Colonie, imala sam priliku da cujem na kratko par pesama.Sta mislite o ovome albumu?

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

2

Srijeda, 21. Januar 2004

Novi album od Missy Elliott, kupio ga pre neki dan. Trenutno se nalazi na snizenju, i mozete ga kupiti za $16.99! U Novom Pazaru, i za 200 dinara, al' ne original :) Svidja mi se, i svidece se svim ljubiteljima hip hop-a, to je sve sto mogu da kazem. Na albumu ima par balada, al' ostale pesme su sa brzim ritmovima, i dobre za dance ;) Pravo dobra balada sa R. Kelly-jem, i prvi put duet Missy i Nelly-ja, naziv pesme "Pump It Up".
Muki je dodao/la ovu sliku:
  • albumcover.jpg
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

3

Srijeda, 21. Januar 2004

Preporucujem novi album od Zdravka Colica, koji je postovani Babbha vec pohvalio.

Isto je super novi album od Nelly Furtado.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 22. Januar 2004

Carolija mi se generalno gledano ne svidja .... Zao mi je sto je Cola malo okrenuo ledja sebi i svom stilu... ali hajde... nek izdvojim Moja Draga i Zlocin i Kaznu i to bi bilo to .....

Posebne pohvale Vladi Georgijevu koji plako ali sigurno uzima vodece mesto u tzv.pop ziki u SCGu ... Tip je samo nastavio pricu zapocetu prvim albumom. Moj izbor sa albuma bi bile Mi nismo Mi i Zivim da Te Nadjem ... ostale su takodje mega dobre stvari sa tim sto ove navedene imaju zvedzicu vishe ....

Narodnjaci ..... (kulturica)
Aca Lukas je izdao fin albumcic .... naravno da preovladava neki orijentalno-veoma komercijalni beat ali to je Lukas BRE .... :) Uglavnom ljubitelji ove vrste muzike mu nece naci mnogo zamerki .... :)

Rap.....
GRU________nakon duze pauze se je vratio tip sa asfalta i odradio veoma dobar album.... Naravno da je tematika ista ...Sex,Socio-stanje,and Zene generalno .... Veoma dobar i veoma dobar ... Samo jedna totalno komercijalna stvarcica i to uz asistenciju Irene iz Two Hot .... zvuci fino i proci ce po klubovima (mislim) ....

Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko
  • »Dinna_« je autor ove teme

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

5

@Bikka i Rifce: Hvala vam puno, odmah idem da trazim po netu! :O
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

6

Ne znam da li je album blizu (ili je mozda vec izasao) ali najnovija stvar od Zeljka Joksimovica "Ledja o ledja" je strava! A za svaku pohvalu je (sa zakasnjenjem) i Petar Graso i njegov album "Šporke riči" a narocito pesma "Sad te se samo rijetko sjetim" sa Arsenom Dedicem!
Sit Hungry Doesn't Believe

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

7

eto malo pomoci ....
Facje ... postovanje za Z.Joksimovica i Hrbath o hrbath ... stvar je za 10 pravo ... ako neko hoce da poskida malo zanimljivih stvari neka klikne ODEK :)
Pozdra'ljam :) (o)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

8

Subota, 31. Januar 2004

Pridruzujem se pohvalama upucenim na racun novog Colinog albuma.

Meni nakon prvog slusanja "zapadose za uvo"
ZLOCIN I KAZNA
Kazna je sto pamtim tvoj smjeh
Kazna je sto suvise znam
Zlocin je sto prizivas grijeh
I jos brines dal zivim sam.
Kazna je taj zivot za gros
Kazna je zig dodira tvog
Zlocin je sto volis me jos
Bog nek prosti zato je bog... ( text & muzika: Bajaga)

MOJA DRAGA

Pricam andjelima,
lice mi na bebe
Kako nisam sreo miliju od tebe
i da ne postoji na svijetu sila,
mocna kao sto je nasa ljubav bila
Moja draga, moja draga,
jutros iznenada nestala bez traga.
Moja draga, moja draga, moja draga
nestala bez traga... ( text : Djordje Balasevic , muzika : Oleg Gazmanov)

BILA SI BOLJA

Nisam kriv jer nisam znao
citav sam te zivot krao.
Ti si dala svaku tvoju draz
a ja samo laz.
Zato jer si bila bolja.
Ko sam bio ja?
Ne znam ni sam.
Spasavas i ono malo
sto vrijedi izmedju nas
Zato jer si bila bolja
Ko sam bio ja
Ne znam ni sam
Spasavas i ono malo sto
vrijedi izmedju nas ( text : Arsen Dedic, muzika: Kemal Monteno)

( e... da sam u NP rekla bih da sam pesme slusala zajedno sa rifchetom_golupom :) ) .

Autori textova i melodije uz izvrsnog interpretatora obecavaju prijatne zvuke za ushi.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

9

Petak, 20. Februar 2004

Novi album od Dido, ciju vrstu muzike ni dan danas ne mogu da definisem, ali koja mi se izuzetno svidja! Naziv albuma je "Life for rent", koji nosi i treca po redu pesma na albumu. Ocekuje vas jos jedno prijatno iznenadjenje!
Muki je dodao/la ovu sliku:
  • dido.gif
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

10

Petak, 20. Februar 2004

hmmm,sad znam kako ce mnogi reagovati ALI ljudi!novi live mix je izbacio DJ Jeff Mills(po mnogima je prvi svetski techno dj,proshle godine iskrljao masu na exitu,a inache je sa ekipom iz Detroita koju josh chine Derrick May,Chris Liebing i Carl Cox pokrenuo ceo taj trip i celu prichu o techno muzici i zajedno sa pomenutom trojicom technu dao dushu,zato se za detroit kazhe da je grad techna).Mix se zove "The Exibitionist" i prekjuche sam ga dobio na poklon i mogu reci daaaaaa jeeeee 8) (o) (o) (o) (o).Chovek je umixao 45 trekova za 70 minuta shto ne mozhe ni Cristian Varela(mladi dj koji je poznat po tome shto vrti najbrzhi techno).Ja sam odushevljen,ako neko zheli da mu umnozhim ovo 70-minutno krljanje neka se javi ovde!

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

11

Srijeda, 16. Juni 2004

Novi album Dina Merlina je definitivno poceo da uzima svoj mah slusanosti kao i uvijek kada njegov novi projekat izadje u prodaju. Primjetila sam da ga slusaju cak i neki ljudi za koje nikad ne bih pomislila ;) i zato me je jos vise zainteresovao.
Dino je bio i ostao isti-legenda. posebno mi se dopada jer je sam svoj autor i kompozitor. to je pjevac. (o) ostalo je sve "otpalo" (jos davno, bar kod mene).
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

12

Srijeda, 16. Juni 2004

Citirano

Orginalno od Muki
Novi album od Dido, ciju vrstu muzike ni dan danas ne mogu da definisem, ali koja mi se izuzetno svidja! Naziv albuma je "Life for rent", koji nosi i treca po redu pesma na albumu. Ocekuje vas jos jedno prijatno iznenadjenje!

Ovo sam preslušao, i definitivno dobija moje simpatije. Prijatan ženski vokal u odličnom ambijentu. Preporuke...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 17. Juni 2004

Ja sa nestrpljenjem ocekujem novi album Hari Mata Harija - Zakon jaceg. Nadam se da neci izneveriti. Ocenu cu dati naravno, kad ga preslusam. A, ocekujem dobar posao buduci da ga nije bilo tri godine.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

14

Utorak, 22. Juni 2004

ZAKON JACEG

Novi album "Hari Mata Hari" je u prodaji od 20.06. Cuo sam par pesama i na prvo slusanje sam zadovoljan. Hari je ostao veran svom starom prepoznatljivom zvuku i jos jednom dokazao da je nepopravljivi romantik :)

Social bookmarks