Niste prijavljeni

RADIOHEAD

Početnik

(10)

Datum registracije: 14.06.2008

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 07. Juli 2008

Cula sam da ce biti slavlja!!! :] ako ne bude neceg u njihovoj organizaciji,ja cu u `private circlu` sigurno slaviti!Konacnoo.......... :] trebalo bi da se organizujemo,neka zurkica u centru... raspolozenja ne fali,razloga jos vise,za blistaviju buducnost! :) :klanja: (o) :klanja:

sabah

Početnik

(10)

Datum registracije: 12.05.2008

• Poruku poslati

22

Vidim da ovde neko hvali Djerleka.Osvetite se koliko je za njegovo mesto direktora zaposljeno nasih sestara u bolnici malo ili ni toliko a koliko je zaposljeno iz raske 2 autobusa,i to vi nazivate uspehom

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

23

Citirano

Orginalno od RADIOHEAD
Cula sam da ce biti slavlja!!! :] ako ne bude neceg u njihovoj organizaciji,ja cu u `private circlu` sigurno slaviti!Konacnoo.......... :] trebalo bi da se organizujemo,neka zurkica u centru... raspolozenja ne fali,razloga jos vise,za blistaviju buducnost! :) :klanja: (o) :klanja:

Polako, ne izuvaj se prije vode. Ne slavi se sto je neko dosao na vlast, vec samo ako i nesto i odradi.
Znaci nikom blanko check, vec prvo da pokaze sta umije ili ne umije.
SDA 1990

SIDARTHA

Početnik

(10)

Datum registracije: 02.07.2008

• Poruku poslati

24

...meni nije jasno sta vi ljudi hocete... pa gore ne moze da bude nego sto je radio ovaj predhodni... prema tome svi vi koji ste krenuli da se "izujete pre vode", slobodno se izujte... :))

Tufan

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

25

Citirano

Orginalno od SIDARTHA
...meni nije jasno sta vi ljudi hocete... pa gore ne moze da bude nego sto je radio ovaj predhodni... prema tome svi vi koji ste krenuli da se "izujete pre vode", slobodno se izujte... :))

Nikada nemoj reci da nema gore, ima sve gore od gorega.
A odraz zrele politicke svijesti je da politicare ocijenjujes samo prema rezultatima rada.
Znaci ovi novi su sad za sad nenapisani listovi.
SDA 1990

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

26

Hvala Allahu...konacno ! (o) (o) (o) (o)

Sigurno istorijski dan za Sandzak !

Nece sve biti med i mlijeko naravno, ali se kancerogeno tkivo polako otklanja !

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Sulejmane, Sulejmaneeeeeeee ti si nase cvijeceeeeee...

Gotov je, gotov je, gotov je, gotov je, gotov je !!!

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

Datum registracije: 22.04.2008

• Poruku poslati

27

Volio bih samo da znam jednu stvar.....
zato vas molim za odgovor....

Ako je ovu sada novu vlast ustolicila " Radikalna stranka"
A do skoro je(koliko sam pratio) glavno oruzje bila, bas ta" Radikalna stranka "u borbi protiv Sulejmana Ugljanina plaseci narod da on zeli sa njima formirati vlast.....

E sad me strasno zanima ko se ovde sada pravi lud, i ko ode sa "Radikalima" kao sa najrodjenijima....

Nebavim se politikom ,ali me sada ova situacija bas zanima, (dobro je )da i narod vec jednom vidi i te> dobre,vredne ,postene, koji ce sve pozlatiti, i svim nasim mukama stati na kraj ...
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

I jos samo ovo, videcete vrlo brzo, ko je taj gospodin Djerlek(novi gradonacelnik), nadam se da ce vam se brzo uskahnuti, pitaj te one u bolnici, koji su ga trebali za nesto, sve ce vam objasniti, jer se covek vec dokazao u najboljem svetlu, ko je zapravo on.... o| o| o| o| o| o|

Ali najbitnije od svega je to sto treba i ova druga strana da se (pokaze i dokaze jeli tako) ? Kad oni oni bismiljahi i Radikali :)) :)) :))

Ali nadam se da ce to znati da cene oni koji su i glasali za doticnu gospodu,i da se nemogu doveka skrivati i prodavati maglu ovom napacenom narodu....

Istina nisu ni ovi prethodni bas sve pozlatili, ali ljudi su radili kmoliko su mogli verovatno,sobzirom da je u Sandzaku dvovlasce u svim sverama i da je realno ova prethodna vlast, imala upravu samo nad komunalijama, sve ostalo je zamajivanje.....

"sad ce biti ono trazili ste gledajte" (o) (o) (o)
Svaka moć u svijetu počinje kao moralna čvrstina.
Svaki poraz počinje kao moralno zakazivanje.

Tufan

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

28

Pa ovi nashi se utrkuju koce da bude prisniji sa radikalima. Evo josh jednog primjera...

Predsednik opštine Priboj biće iz SRS

Koalicionim sporazumom između SRS-DSS (13 odbornika), NS (četiri), SPS-PUPS (četiri) i Liste za evropski Sandžak Sulejmana Ugljanina (jedan odbornik) obezbeđena je većina od 22 odbornika.

Kandidat za predsednika opštine je Lazar Rvović, predsednik Opštinskog odbora Srpske radikalne stranke u Priboju.

Mesto zamenika predsednika opštine pripašće DSS, predsednik Skupštine opštine biće iz redova SPS, a za sekretara će biti predložen neko od sadašnjih radnika opštinske uprave koji ispunjava zakonske uslove.

Na sutrašnjoj sednici biće izabrano i opštinsko veće od devet članova u kome će tri mesta dobiti Nova Srbija a ostala mesta SPS, SRS, SDA i PUPS.

www.radiostoplus.com

Sta radi pusta fotelja....
SDA 1990

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

Datum registracije: 22.04.2008

• Poruku poslati

29

Brate izvini ne pricamo o Priboju, vec o srcu Sandzaka, o Novom Pazaru, a to ne moze da se predi, i u to me vise niko zivi ne moze ubediti......

sada je stvarno gotovo....
Svaka moć u svijetu počinje kao moralna čvrstina.
Svaki poraz počinje kao moralno zakazivanje.

Tufan

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

30

A ja ti kazem da su po tom pitanju slicni i jedni i drugi. Obije bosnjacke struje su bile spremne da prave koaliciju sa radikalima. To je sustina.
SDA 1990

sabah

Početnik

(10)

Datum registracije: 12.05.2008

• Poruku poslati

31

Samo jedno vidim moj post niste izbrisali to ide na pomak a drugo budimo samo jedno sigurni da ovoje narod trazio i kako kog da je birao to smo i dobili nemozemo boljeg ni dobiti je se narod pitao a ovo ako je dobro nekavam je na hair ja mislim da ovo nemoze biti gore a cak i da taj Suljo koji vi ovde napadate od ove opcije je bio mnogo bolji ali ide vrijeme pa ce pokazati i vidjece jednom narod sto je ovde uradio imao je ovde jedan tekst koji mi se dopao ko god ode sa ovim srbima bice mu kraj,i narod ce se ovom koaliciom osvetiti.Da nedodje vrijeme da ponovo Sulja pravite od blata,i nazalost da nam nebude kasno

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

32

Citirano

Orginalno od RoyDin
...

sada je stvarno gotovo....

Hvala Bogu da i ti to vec jednom vide...

Gotov je, gotov je, gotov je !!! (o) (o)
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

33

Novi gradonacelnik je izabran i sada na pocetku nam ne preostaje nista drugo, nego da mu pruzimo sansu da pokaze sta zna i usput mu pozelimo puno srece u resavanju nagomilanih problema u gradu.

Ukoliko ne bude svoj posao obavljao na zadovoljstvo svih gradjana, ceka ga isto ono sto se dogodilo i njegovom prethodniku.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks