Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

enko

Početnik

(10)

• »enko« je zabranjen
  • »enko« je autor ove teme

Datum registracije: 02.02.2003

• Poruku poslati

1

Subota, 02. Juni 2007

Novi Pazar

cesto cujem u gradu da neka porodica ima tursko poreklo(ili turske krvi) i da je to nesto sto bi trebalo da izuzetno postujemo, a ostali da su da tako kazem manje vredni ,pa me interesuje u cemu je turska krv bolja od moje ili necije druge

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

2

Srijeda, 22. August 2007

na ovom svetu pravde nikada nece biti. Pravda je kod Allaha i kod njega smo svi isti.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Bosnjaaak

Zlatna sredina

(10)

• »Bosnjaaak« je muško

Datum registracije: 17.05.2008

• Poruku poslati

3

Utorak, 03. Juni 2008

Dali si mozda razmisljao da u nama svima na Balkanu,ima po malo Turske krvi,u genima.Nista bolja ni gora.
[SIZE=3]Samo naukom mozemo doc do istine...[/SIZE]

sanelah

Učenik

(10)

• »sanelah« je žensko

Datum registracije: 29.04.2008

• Poruku poslati

4

Utorak, 03. Juni 2008

Allah je jedan i sve zna! :klanja:
vozdrica ;)

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

5

Utorak, 03. Juni 2008

Citirano

Orginalno od enko
cesto cujem u gradu da neka porodica ima tursko poreklo(ili turske krvi) i da je to nesto sto bi trebalo da izuzetno postujemo, a ostali da su da tako kazem manje vredni ,pa me interesuje u cemu je turska krv bolja od moje ili necije druge

Mozda je to i ono, "stari Pazarci". E ako je tako ja nisam sigurno. Meni je dedo iz Drazevica i na to sam ponosan. Uredu postoje pravi Pazarci. ALi kada mi se neki utripuju da times to su im 3-4 generacije rodjene u pazaru da su nesto bolji od svih me mnogo nervira.

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

6

Utorak, 03. Juni 2008

SELAM BRATE ENKO

da ti kazem ja nesto mi smo svi isti i nema razlike o niecemu

a i srbi nemoj da se bune jer su hi turci 500 godina karali i danas ne postoji ni jedan cist srbin sve je to mesavina kao sareni konji

i mislim da je ova tema ispala kao prda iz gaca izvini ali od toga nema nista
@ jahja moj dedo i da je sa sestova ja bi bijo na to ponosan jer prvo sto sam elhamdulilah musliman a drugo sestovo je Sandzak
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

7

Utorak, 03. Juni 2008

Tacno ja isto to mislim, brate Erkane. Ali postoje oni.Koji ne misle tako.

Social bookmarks