Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen
  • »Sandokan« je autor ove teme

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

1

Subota, 20. Mart 2004

Novi Pazar - Sumadija

Uhhhhh!!Jedva pobjedismo.I to u 94 minutu.Nesto ne stima.Nemamo sredinu terena,akcije nisu organizovane!??!!Gol jedva uterasmo nekako.Dao ga je Ukic,koji je ushao u 2 poluvrijemenu.Perica i Pejic OCAJNI!!Slaba i nervozna igra.Valja reci da je Beko bio najbolji,a i Emir tu do njega odmah.Vidi se da igraju sa srcem.Kemo Kuc usao u 2 pol. cini mi se da ce ON biti dobar,samo da se malo povrati poslije bolesti!!
Bitna 3 boda,protiv direktnog rivala!!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

2

Subota, 20. Mart 2004

GLED'O SAM UTAKMICU PROVUKLI SMO SE KROZ IGLENE USI ALI DOBRO JE 3 BODA .... IDEMO DALJE...
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

3

Ponedjeljak, 22. Mart 2004

Kontam da su mnoge stvari skrenule paznju i sa sporta i sa svega normalnog, ali me i dalje zanima sta se desilo u prethodnom kolu.. sa cukarickim. Pretpostavljam porazeni smo (cim niko ne spominje), ali kako i koliko?

A sto se tice susreta sa sumadijom bitno je da smo ga dobili.. bodovi se pamte..
mogu ja da se potpisem i bolje...

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

4

od cukarickog se je izgubilo 2:0 ... Oba gola su primljena u prvom poluvremenu ... i oba su na dusu golmana...

treba napomenuti da su ona sportska drustva u izuzetnim odnosima,cemu ide u prilog i to da su igraci cukarickog subotu navece(dan prd utakmicu sa banetom iz raske) proveli u nasem gradu,bili na picu u par dobrih kaficu i nisu bili ometani ili plaseni od strane bilo koga !!!!!....

Pazar sampion !!!
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

5

To je sad manje više nebitno.

Bošnjačko nacionalno vijeće donelo je, a Sportski savez Sandžaka potvrdio odluku - da svi klubovi iz Sandžaka do daljnjeg istupe iz svih takmičenja,tj. tačnije da do daljnjeg niti idu na gostovanja niti igraju utakmice kod kuće, a usled pogoršanih bezbedonosnih uslova u zemlji.

Da li je ovo svojevrsan pristanak na getoizaciju ili mudra odluka, verovatno će pokazati vreme, a možda nećemo nikada ni saznati. U svakom slučaju... sport je na gubitku.

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Social bookmarks