Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško
  • »rime« je autor ove teme

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 03. August 2008

Novi v.d. direktor zdravstvenog centra

Nakon sto je Dr Mirsad Djerlek postao gradonacelnik Novoga Pazara mesto prvoga coveka bolnice na kome je dotada bio Mirsad ostalo je prazno i raspisan je konkurs za novog direktora kojeg bira upravni odbor Zdravstvenog centra.Na konkurs za novog direktora zdravstvenog centra prijavilo se 27 doktora.U cetvrtak je izabran novi direktor Zdravstvenog centra
primarijus dr Avdo Ćeranić hirurg u Zdravstvenom centru

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

2

DOBAR IZBOR

mislim da je to dobar izbor...na celo jedne takve ustanove treba da stoji neko ko ima lekarskog znanja i zivotnog iskustva...zaista me je iznenadio podatak da se cak 27 lekara prijavilo na konkurs za prvog coveka bolnice...nikad mi nece biti jasno zasto se ljudi koji se bave tim plemenitim zanimanjem toliko grabe oko fotelje...koliko sam ja shvatio ,za jednog doktora je najvaznije da dobro radi posao za koji je obucen i za koji se godinama skolovao...da vidi osmeh zadovoljstva na licima svojih pacijenata...medjutim,trend je da se vecina lekara upetljava u jednu za njih apsolutno pogresnu sferu zivljenja-politiku...tako je na drzavnom, i nazalost, na lokalnom nivou...zasto studirati 100 godina jedan takav faultet i na kraju biti savetnik ministra za energetiku...izgleda da uzivaju pred kamerama...kompleks...U SVAKOM SLUCAJU,MOJE JE MISLJENJE DA JE DOKTOR AVDO ODLICAN IZBOR!!! (o)
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

3

Citirano

Orginalno od kralj sevdaha
medjutim,trend je da se vecina lekara upetljava u jednu za njih apsolutno pogresnu sferu zivljenja-politiku...tako je na drzavnom, i nazalost, na lokalnom nivou...

Sta cesh....Takav nam je usud evo vec 18 godina. Stomatologa i doktora nikako da se kurtalishemo.

E da, uz asistenciju prosvjetnih radnika i vjerskih sluzbenika.
SDA 1990

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 04. August 2008

Neizbezno pitanje...u kojoj je stranci?
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od Tufan
Stomatologa i doktora nikako da se kurtalishemo.

Mislim da se nikome ne moze oduzimati pravo na bavljenje politikom zbog njegovog zanimanja. Ako sluzbenici Islamske zajednice uz moto da time brane sebe imaju pravo baviti se politikom onda svako na ovome svijetu ima pravo baviti se tom politikom - iz istih razloga. Drugo je pitanje koliko koja profesija trpi zbog toga. Koliko ce zdravlje ljudi biti ugrozeno time sto im se ljekari bave politikom ili, koliko ce vjernici biti uskraceni na polju vjere zbog odlaska hodza u tu istu politiku.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

6

pa jes u pravu si ED..ali dobro je poznato da su hodze davno izgubile onu duhovnu nit,nema vise pravih verskih vodja i usmerivaca...svi koji su na visokim funkcijama u islamskoj zajednici( bilo kojoj od ove dve koje imamo)su davno potrosili sve kredite kod obicnog naroda...vise lice na dobro utrenirane politicare spremne na raznorazne "kombinacije"...procitaj poslednji glas islama koji je izasao pred poslednje izbore,i bice ti sve jasno...tuga...ali ovo nije mesto gde treba raspravljati o tome...direktor bolnice je postavljen a na nama je da se nadamo da ce se kvalitet usluga medicinskog centra podici makar za jedan stupanj vise...sellam ;)

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

• Poruku poslati

7

Citirano

Orginalno od Tutinac
Neizbezno pitanje...u kojoj je stranci?

Tufan

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

8

Citirano

Orginalno od ed

Citirano

Orginalno od Tufan
Stomatologa i doktora nikako da se kurtalishemo.

Mislim da se nikome ne moze oduzimati pravo na bavljenje politikom zbog njegovog zanimanja.

Nisam ni rekao da se bilo kome treba ogranicavati bavljenje politikom. Ali ako pogledas strukturu nasih politicara vidjeces da je proporcionalno jako puno ljudi iz zdravstvene struke u politici, a ljekari su, uostalom kao i inzenjeri, katastrofalno loshi politicari.
SDA 1990

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

9

u potpunosti se slazem sa tobom...nije im bilo lako...za ovako kratak vremenski period,postigli su fantasticne rezultate u unistavanju svega sto vredi u ovom ionako siromasnom gradu... (o)

Tufan

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

10

Citirano

u potpunosti se slazem sa tobom...nije im bilo lako...za ovako kratak vremenski period,postigli su fantasticne rezultate u unistavanju svega sto vredi u ovom ionako siromasnom gradu... (o)

Pa sad za mene 18 godina nije kratak vremenski period, makar nije u politici.
SDA 1990

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

11

Utorak, 05. August 2008

Za tebe mozda jeste ali za istoriju to je veoma,veoma kratak vremenski period...ovaj grad postoji vekovima...industrija u ovom gradu postoji decenijama...a nasi predvodnici sve to spiskase i sravnise za toliko godina koliko si naveo...sada vise nije vazno..povratak na staro ce bti jako spor i tezak..ako ga uopste bude..ja zasad ne vidim resenje...jer dok je doktora.... xx(

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

12

Srijeda, 06. August 2008

Citirano

ovaj grad postoji vekovima...industrija u ovom gradu postoji decenijama...a nasi predvodnici sve to spiskase i sravnise za toliko godina koliko si naveo...sada vise nije vazno..povratak na staro ce bti jako spor i tezak..ako ga uopste bude..ja zasad ne vidim resenje...jer dok je doktora.... xx(

koja industrija?
i koji su to nasi predvodnici, a ako su nas predvodili,od koje do koje god ti to racunas?
(neki od tih nisu bili moji)
-koju je nama industriju dodelila drzava?
u cijoj je bila svojini?

sta je povratak na staro? ono da grad od 80 000 ljudi ima 500 malih fabrika tj proizvodnju farmerica

i na kraju, sta dok je doktora?

ako hocete da povecavate broj postova prepisujuci sa neta sta vidite,ok
ali ako hocete da raspravimo ovo ,bujrum ovde :)
-
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

• Poruku poslati

13

Srijeda, 06. August 2008

Niko da mi odgovori...u kojoj je stranci taj novi direktor Doma zdravlja dr. Avdo Ceranic ? ? ?

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

14

Srijeda, 06. August 2008

tutinac ,ja ne znam u kojoj je partiji.
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

15

Srijeda, 06. August 2008

Tutinac,ma to uopste nije bitno u kojoj je stranci...sve stranke su iste...tu ne postoji razlika...obicno se tu radi o ljudima koji imaju raznorazne komplekse koje vuku jos iz detinjstva ili im se kroz licnost provlaci jedna super-materijalisticka crta...to jest zelja za nepostenim i enormnim bogacenjem za kratak vremenski period...ima jedan koji radi u vladi republike srbije...visoki funkcioner...magistar masinskih nauka...studirali mi zajedno...ako taj resi jednacinu sa dve nepoznate,ja cu se momentalno obesit..bio je to dobar student...vrlo strucna persona...maher u svojoj oblasti... ;)

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 07. August 2008

Obzorom da niti jednim postom sem pocetnog, niste ucestvovali u diskusiji na zadatu temu, nastavak vaseg razgovora, mozete nastaviti na nekom drugom mestu...

Veliki pozdrav, Hadzied

Social bookmarks