Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško
  • »alBazari« je autor ove teme

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 15. Mart 2005

Novo na OFNP: Cenzura

Citirano

Farmaceutska i industrija Poslata od hadzied u 14.03.2005, 19:18 za alBazari

Tema do daljneg zatvorena, zbog sadržaja...

Nalazi se u moderatosrkom ćošetu, radi provere navoda...

Pozdrav

Ovu poruku sam dobio od moderatora podforuma Zdravlje. Iznosim je ovdje jer je ovo prvi slučaj na ovom forumu da se tema zatvara "radi provere navoda" i da se uz to i ne vidi.

Koliko ja znam, dosad je bila praksa, kada je u pitanju tačnost informacije, da se ona, uz dokaz, potvrdi ili opovrgne.

Ovo je ozbiljno dovelo u pitanje moje dalje učešće na ovom forumu, ali ne bih da budem brzoplet, te Administratora najljubaznije molim da da objašnjenje za ovo (dakle, zašto je tema zatvorena i zašto se, pored toga što je zatvorena, još i ne vidi).

Hvala.

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 15. Mart 2005

Citirano

Orginalno od alBazari

Citirano

Farmaceutska i industrija Poslata od hadzied u 14.03.2005, 19:18 za alBazari

Tema do daljneg zatvorena, zbog sadržaja...

Nalazi se u moderatosrkom ćošetu, radi provere navoda...

Pozdrav

Ovu poruku sam dobio od moderatora podforuma Zdravlje. Iznosim je ovdje jer je ovo prvi slučaj na ovom forumu da se tema zatvara "radi provere navoda" i da se uz to i ne vidi.

Koliko ja znam, dosad je bila praksa, kada je u pitanju tačnost informacije, da se ona, uz dokaz, potvrdi ili opovrgne.

Ovo je ozbiljno dovelo u pitanje moje dalje učešće na ovom forumu, ali ne bih da budem brzoplet, te Administratora najljubaznije molim da da objašnjenje za ovo (dakle, zašto je tema zatvorena i zašto se, pored toga što je zatvorena, još i ne vidi).

Hvala.

Kao što jasno i glasno piše, nije reč o nikakvoj cenzuri, već je tema na stend bay arnžmanu u moderatorskom ćošetu do daljeg...

Mislim da sam bio fer prema tebi, mogao sam jednostavno da je izbrišem sa foruma, jer sadržina nije ono što je ideja samog foruma o zdravlju...

Što se tiče tvog učešća na forumu, to je tvoja lična stvar i ja o tome ne odlučujem, niti želim da imam uticaja na to...

Ali se pravila foruma moraju poštovati ( bar u forumu u kom ja moderiram ), a ti ako želiš da me izbegneš, otvori istu temu u nekom od drugih potforuma u kojima ja ne moderiram, pa tipkaj do mile volje...

Postovi (bolje rečeno tvoja dva posta se nalaze u originalu u moderatorskom ćošetu, pa ti ih lako mogu vratiti...

Do daljnjeg u forumu zdravlje, ova teme ne može da figurira...

Pozdrav

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 15. Mart 2005

Tema se od sad nalazi u forumu o Politici.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks