Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen
  • »Arhitetkinja« je autor ove teme

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 14. Oktobar 2004

Novo pecene "parajlije" u Novom Pazaru

...sta mislite o njima.

Cula sam raznih prici kako je ko stekao novac. Sigurna sam i vi ste culi iste price o prodavanju droge i drugim mutnim poslovima u nasem gradu. Interesovalo bi me vase misljenje dali verujete u carsiske price? Ako imate dokaze sta mislite kako bi se moglo efikasno spreciti takav nacin obogacivanja? Dali postoji neke retoaktivne zakonske mere koje bi omogucile da se vec opran novac uzurpiranjem toga u sto je ulozen upotrebi za drustveno dobro Kao na primer izgradnjom neke ustanove gde bi se lecile zrtve te haram pare!!!

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

2

bas dobra tema

moje je misljenje da se u NP-u promenilo puno i to na lose.
1. danas se ljudi sto su ucili skole i veliko obrazovanje imaju niti pitaju a i nepostuju.
neki svercar ili dealer ima vise u novcaniku nego oni.
2.u srbiji je to odavno (zato i ZDjindjic poginu) ali je hvala Bogu kod nas tek ona prva phasa tog cartela droge.
afganistan-albanija-makedonija-kosovo-NP-itd.
to je veliki problem i problem sto se ljudi iz tih krajeva kriju sa pogresnim motivima u nasem gradu(verom) a umesto vere prave biznis drogom.
3.policiski organi naseg kraja su godinama naviknuti na pare i poznansta a ne na pravo

e dok to ne promenimo da se ljudi postuju sto zasluzuju a oni isteraju ili kazne sto unesose lose i zlo u nas kraj imacemo novokomponovanih-parailija.
no sto mene plasi da ces ih biti jos vise ako se ovako nastavi a ne manje .

nadam se da razumete da je to moje misljenje, mozda sam i wrong ali kad covek vidi od godine do godine ili od 90 do 00 godine sta se desava , da bog sacuva.
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

KZK

Početnik

(10)

• »KZK« je muško
  • »KZK« je zabranjen

Datum registracije: 06.10.2004

• Poruku poslati

3

Citirano

Orginalno od Arhitetkinja
...sta mislite o njima.

Ja mislim da su oni novopecheni a ne "novo pecheni" :)) :)) :)) To je moj prvi utisak o njima :P
"Svi oni koji su nas izbacili iz ustava neka dobro znaju da mi sa ove zemlje ne idemo nikuda, od istih smo minerala sachinjeni kao i ona i samo su nam njeni plodovi slatki. Mi chemo ovu drzhavu i ovaj ustav poshtovati onoliko koliko i oni nas poshtuju"

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

4

Prepecheni!! o|
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

5

Petak, 15. Oktobar 2004

o| Flambirani
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

6

Petak, 15. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

o|

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

7

Petak, 15. Oktobar 2004

Ja mislim da je nas grad jedini grad ovako u civilizovanom svijetu koji ima bogatase koji od skole imaju samo osnovnu ili srednju.Toga ovdje u svedskoj ima jako malo ili nimalo koliko ja znam. Steta je samo sto svi oni obrazovani posteni ljudi nemogu doci do izrazaja i izvesti NP na pravi put.
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

8

Subota, 16. Oktobar 2004

Citirano

[SIZE=4].[/SIZE]

recite mi sta vidite u mom citiranom postu ali dobro se koncentrisite pa onda pisite sta vidite.....
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

9

Subota, 16. Oktobar 2004

Vidim veliku belu povrsinu i jednu malu crnu tacku tu levo. 8)
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 17. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ja nista bijelo tu ne vidim, samo vidim tu jednu tacku crnu. I to samo zato sto ti to pises Bux. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

11

@ bux_ludwig_np: Vidim i ja belu povrsinu koja me asocira na "beli prah" inace uglavnom izvor novca novih parajlija u NP, a vidim i ovu malu crnu tackicu koja me opet asocira na "velicinu mozga" onih koji se bave prodajom i rasturanjem belog praha.
I da, oni su nasa crna mrlja.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

12

pa novopechene partije ... mislim da im tijesto nije dobro !!!
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

13

mislim da je bux_ludvig_np napisao da je droga djavolska smesa koja ni jedan grad sveta mimoici nece i da je nisu uveli jedni uveli bi je drugi i tacka
???

Nisu krivi oni zbog te nesrece
oni su se samo na njoj obogatili
sve ostalo je stvar svakog pojedinca
braco muslimani,ko su veci gresnici,
oni sto su je prodali
ili oni koji je konzumiraju ? a ko je glupsi? heheh

tema je po mojem,besmislena...bas ono carsijska.

o| <--- nista ne pomaze

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

14

Ponedjeljak, 13. Decembar 2004

Baš i mene interesuje šta mislite o nama novopečenim parajlijama :D

Dirli dirli dirlija, nemoj dizat graju...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen
  • »Arhitetkinja« je autor ove teme

• Poruku poslati

15

Bas lepa pesma Asocijarira na DILER DILER DO DILERA A JA MALA NAIVNA.....

Fik

Početnik

(10)

• »Fik« je muško

Datum registracije: 26.11.2004

• Poruku poslati

16

Pa ako vidite nekog na ulici u kolima koja vrede preko 40 - 50 hiljada eura a ništa ne radi ili je tek u pripravničkom odnosu ili je "tek počeo" da proizvodi farmerke, onda zaključak o tim ljudima se nameće sam od sebe. Kako sve više biznis sa Jeans-om stagnira sve će više biti "alternativnih" biznismena. Problem je što je društvo bez banke i ti ljudi i njima slični mogu sa malo novca završavati sve mutne poslove bez ikakvog problema.

Samo mahneš sa 1000 Eura i sve završavaš. ?(

analiza

Početnik

(10)

• »analiza« je muško

• Poruku poslati

17

Utorak, 14. Decembar 2004

droga

align
Pasa :klanja:

Svaka vrsta biznisa nosi za sobom veliku odgovornost onoga koji je u tom biznisu. Nema sumnje u to da je danas droga "savrsena" roba i ogromn izvor profita na svetskom trzistu iza koje nazalost od prodaje ovakve robe finansiraju se razne drzavne, na prvi pogled i ugledne institucije naseg drustva.
Tipican primer ovakvog nemorala je prisutan i u nasem NP drustvu. Svima nama je poznato da je majka svih zala alkoholizam. Odstranjivanjem alkoholizma u mnogome pomazemo ublazivanju posledice koje nosi narkomanija, a samim tim i suzavanju trzista narko bosova, kojih je u ovom gradu na pretek pocev od onih najvecih, srednjih i najnizih. Odgovornost ovakvih ljudi u poslu u kojem se bave je velika, a odgovornost prema moralu nikakva. Zato braco i sestre i na nama je jedan vid odgovornosti, pa zato se i mi moramo potruditi u borbi protiv ovekvih i slicnih pojava, protiv onih koji obituju u skupim vilama, krecu se u skupim kolima sireci nemoral i razvrat u nasem drustvu.

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

18

Utorak, 14. Decembar 2004

Da li bi administrator bio ljubazan i popravio naslov. Zbilja bode ochi.

Hvala
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

19

Srijeda, 15. Decembar 2004

Ko i kako je zaradio novac zaradio ga je za sebe!!!A kao sto znam sve sto radimo radimo za nas,pa ne verujem da ce neko drugi placat drugom racune.Svako radi na svojoj glavi a ne na tudzoj......sad ce bit pitanje "droga"................"opsta potreba"....................nek se ne drogiraju!!!
" Bilen alemlere rahmettir "

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

20

Srijeda, 15. Decembar 2004

Evo ga Keny pored mene...i on je tek sad dosh`o iz Nemachke...On prich

ljudi koji su na radu u nemachkoj ili inostranstvu bilo gde...Keny misli sledeche:`` vi ne znate koja je sirotinja gore...visha sirotinja nego kod nas u NP...a ovi nashi shto odu gore jedu kifle i pashtete i zhive u chumezima,pa posle kad dodju u Novi Pazar sa razlichitim automobilima prosipaju neke bljak izlizane fore...kao da smo mi ostali pali s` Marsa...a pashteta im izlazi iz auspuha...i tako dalje..mogli bi do ujutru a jutro je daleko! By Keny o|
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Social bookmarks