Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

alekc

Početnik

(10)

• »alekc« je autor ove teme

Datum registracije: 28.04.2009

• Poruku poslati

1

Utorak, 28. April 2009

novopazarcani i ostali oprez

zabole njih za vase prste ali obecajte im da posle vasih prstiju slede njihovi
i njima bliznjima da vidite kako ce se onda resavati problemi
(ja sam jos pre 10 god. pricao da ne zelim da moje dete sutra mene pita sta rade ona dva coveka koji se ljube na ulici a to sad isto pricaju neki politicari) a neki koji su napravili kuce od kartona sad traze da im se da kuca i posao a ja koji zivim ovde i stvaram i prezivljavam 30 god. imam najmanje prava
ja znam da cu biti banovan ovde
i u bilo kom forumu gde mogu da kazem svoje misljenje ali mene zabole jer ja idem idem iz ove zemlje za 10tak dana jer ovde ostaju samo oni koji zele da "kao veruju u nesto"
a borio sam se do 96 jer sam verovao da je od dva zla bolje ono manje ali sad se ispostavilo da je ovo jos gore
jer su prodali sve sto se moze i sto se nemoze
a sto vise para oni imaju narodu ostaje sve manje
kome ce ce uskratiti 15 posto od plate
poslanici nece to ni osetiti ali oni koji su se ubili radeci da bi stvarili zaradu 40000 sada ce imati 34000 a poslanicima je to sa 150000 na 127500 ali oni to nadoknade sa putnim troskovima , ruckovima i hotelima za cas posla
a meni u zadnjih godinu dana uzimaju sve sto sam zaradio
cak i sta ostane uzece saobracajna milicija sa svojim glupim izmisljotinama(ja jos neznam sta ce biti sa mojim slucajevima ali necu ni saznati)
jedina greska je napravljena sto narod nije uzeo oruzije u ruke 5tog oktodra i ocistio politicku scenu
da vidite onda ove danasnje politicare sto bi se zajebavali,
oni prave cirkus od skupstine a kao treba da zastupaju narod
zabole njih za narod do izbora a onda pred izbore dobiju nesto para i onda setaju od opstine do opstine i tako zadnjih 10god
pa ja kad bi se ja kandidovao i obecao samo ono sto su oni sve obecali a nisu ispunili
pa ja bi pobedio na izborima
razmislite i iznesite svoje misljenje pre nego sto se ugasi ili zatvori tema a ja je postavljam na 20tak sajtova

HANY

Učenik

(10)

• »HANY« je žensko

Datum registracije: 22.04.2009

• Poruku poslati

2

Utorak, 28. April 2009

Mislim da su u potpunosti u pravu,ali kada razmislimo bolje ima i ljudi koji gore zive od nas....
Odgledajte neki snimak zivota ljudi u africi i videcete da mi i nismo u najgoroj situaciji...

eki

Učenik

(10)

Datum registracije: 22.04.2009

• Poruku poslati

3

Utorak, 28. April 2009

kada razmislimo bolje ima i ljudi koji gore zive od nas....
Odgledajte neki snimak zivota ljudi u africi i videcete da mi i nismo u najgoroj situaciji...
[/QUOTE]

Slažem se sa tobom HANY,stim što bih pitao Alekc dje se to borio do 96 i dje odlazi?

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

4

Utorak, 28. April 2009

napredan govor :D
ziveo turbo-folk

nego
zasto ti da zbrishesh a mi da ostanemo oprezni
hajde mi da zbrishemo a ti ostani oprezan

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

eda

Učenik

(10)

• »eda« je zabranjen

Datum registracije: 21.02.2008

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 30. April 2009

Citirano

Orginalno od nevidljivi

hajde mi da zbrishemo a ti ostani oprezan

Ovaj govor bi po motu da se ja spasim a za ostele mi je manje vise :rolleyes: jos se covek egoizmom hvali...

• »Dr.Albieri« je muško

Datum registracije: 04.05.2009

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 04. Maj 2009

Ljudi pogresno misle da su jedni politicari ili bogatasi bolji od drugih,samo da prvi treba da se skinu sa vlasti.Sistem je taj koji od coveka pravi meso za tu djavolsku ili sejtansku masinu pravljenja para.Ne zelim da uzdizem komunizam,u mnogo cemu nije valjao,ali je umeo da stiti radnika od otkaza,da obezbedi kakvu-takvu jeftinu zdravstvenu zastitu i sl.
Medjutim povratka na staro nema tako da-crno jeste,al nam se jos crnje pise ?(
"Ozeni me majko stara
lepom Fatom iz Pazara"

Social bookmarks