Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

LEO BG

Početnik

(10)

• »LEO BG« je muško
  • »LEO BG« je zabranjen
  • »LEO BG« je autor ove teme

Datum registracije: 14.05.2007

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 14. Maj 2007

Novopazarski fudbal

Novopazarski fudbal nikad nije imao znacajnu ulogu u Srpskom fudbalu .Zasto ?

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 16.02.2007

• Poruku poslati

2

Rad pao u Novom Pazaru
Sreda, 9. maj 2007. 21:20

Fudbaleri Novog Pazara prekinuli su pobednički niz Rada. Novopazarci su pred svojim navijačima u 33. kolu savladali „gradjevinare“ sa 3:2, nanevši im tako prvi poraz u prolećnom delu sezone

http://www.mtsmondo.com/sport/football/story.php?vest=56478

Jel ovaj Rad bese iz Bg? 8)

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

3

Zasto? Ljupko pitanje... A jel si nekad video da ti sudija svira offside na tvojoj polovini?
Halo Bing? Kako brat?

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

4

FK Novi Pazar

Bivsi trener FK Novi Pazar, kao i trenutacni igrac su mi rodbina.

NP je u pogresnoj ligi, kao sto je i NP u pogresnoj drzavi.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od LEO BG
Novopazarski fudbal nikad nije imao znacajnu ulogu u Srpskom fudbalu .Zasto ?

Iz vise razloga:
1.Np fudbal i nije mogao da ima neku ulogu u srpskom fudbalu zato sto isti postoji tek od prosle godine a do tad je bio Jugoslovenski,tj kasnije crnogorsko-srpski fudbal.

2.Np fudbal inace nema znacajniju ulogu jer je to jedini ne srpski tim u srbiji i kao takav je izlozen nasilnickom ponasanju saveza,drzave i ostalih klubova i kao takav ce uvek biti sputavan kao sto je bio bezbroj puta do sada .

3.Klub Novi Pazar nije imao neku mnogo veliku ulogu jer jer nije vojni klub (Partizan),nije policijski klub (C Zvezda),nije mafijaski klub (Ofk,Rad,Bezanija,Zemun,Zeleznik,Hajduk...),nije drzavni srpski klub (Vojvodina),nije ministarski klub (Borac,Banat),nije klub pokojnih ratnih profitera,vodje podzemja i ratnog zlocinca(Obilic ),
vec je klub koji finansiraju gradjani preko opstine i pojedini privatnici.

Novi Pazar mozda nema velike rezultate,ali ono sto Novi Pazar ima a sto svi ovi klubovi nikad nece imat je publika zbog koje se i igra taj fudbal.

Pre 3 godine,na stadionu JNA Partizan je u tom kolu pobedom osvajao titulu.Na stadionu je bilo 10 000 gledalaca.
Istog dana se igrala utakmica u trecoj ligi Srbije(srpskoj ligi)izmedju Novog Pazara i Slobode koja je odlucivala ko ce u visi rang(drugu ligu).Na stadionu je bilo 16 000 gledalaca!!!!!

U sposrtskom srpskom listu "Sport" sutradan je na naslovnoj strani pisalo:"Na svim stadionima prve lige ukupno je bilo 14 000 gledalaca a u Novom Pazaru 15-16 hiljada!!

To je ono sto vi nikad necete imat jer imate ligu u krugu dvojke,u par kv kilometara su vam svi klubovi i stadioni.
Pokusavate da kupovinom utakmica,porazima Partizana i Zvezde na njihovim stadionima od slj ekipa kao napravite interesantnu ligu.
Pa vama je prosek po tekmi 289 gledalaca,gde ubrajate i kamermane,foto reportere,golubove,paukove i sudijsku cetvorku sa sve delegatom.

a evo od ove godine svi vasi predstavnici u ligi Uefa moraju da igraju kvalifikacije od prvog kola.Toliko ste uspesni.

I na kraju,vidi ti gde cete vi sa tolikim trofejima u vasim klubovima,posto se ubiste od igranja u elitnoj ligi od cirka 2 kluba pa kad to sredite,onda cemo se vratit na Novi Pazar da sagledavamo njegove uspehe i neuspehe.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

LEO BG

Početnik

(10)

• »LEO BG« je muško
  • »LEO BG« je zabranjen

• Poruku poslati

6

Utorak, 15. Maj 2007

Prvo Drzava Srbija je nasledila drzavu Yugoslaviju i kao takvoj joj pripadaju sve zasluge koje su pripadale YU a to sto je neko otisao i otcepio se nema nikakve veze.Procitaj malo Ustav i informisi se jer vidim da nisi.
Drugo imena drzava se pisu velikim pocetnim slovom bez obzira da li ti volis tu drzavu ili ne pa ti zato predlazem da malo obnovis gradivo iz osnovne skole radi tebe cisto da se neobrukas negde(sto se mene tice bas me briga).
Trece zasto bi se savez uopste bavio sputavanjem kada niste pretnja za nijedan iole ozbiljniji klub.Trece pominjes pojedine privatnike a oni po tebi sigurno nisu mafijasi kako da ne.Sto se tice tima koji ode tamo u goste prosto mora da vam prepusti bodove jer u suprotnom nece izvuci zivu glavu.Ako je tako kao sto kazes zasto ta publika nije korektna da se pomiri kad je neko bolji nego stalno izbijaju sukobi.Sto se tice tih utakmica to uopste ne moze da se poredi.Jer vi takvu utakmicu igrate jednom u 50 godina i normalno je da bude ceo Pazar.I zvezda je imala 60 hiljada protiv Milana i 20 hiljada cekalo ispred stadiona pa nista.Ako imamo tako slabu ligu kao sto pricas zasto vi ne udjete u tu slabu ligu.
Budite realni prosto nemate kvaliteta nikad ga necete ni imati jer se fudbal ne igra psovkama i pretnjom nego glavom i srcem

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

7

Utorak, 15. Maj 2007

Pa bilo ko samoinicijativno moze da naskraba na kafanskim salvetama da je naslednik necega,nekoga,proturi to kroz medije i milina... to sto svi znamo da od toga nema nista je druga prica...

A ti posto si doso da provociras,da ti objasnim par stvari... Ono sta se sudilo,sudi i sudice se Pazaru je za Riplija! Kad bolji,zasluzeno bolji pobedi Pazar,ceo staion aplaudira tom boljem,ali ponavljam zasluzeno,a ne uz pomoc sudije! To da nisu dolazili iole ozbiljni klubovi je najobicnija budalastina! Poredis posecenost Pazara sa utakmicom Zvezde sa Milanom? Jadno! Pa to je bila jedinstvena prilika da se kurta i murta sjate u Bg i gledaju jednu vrhunsku ekipu,pa to bi bilo bruka da ne bude posecenost velika! A kazi mi ko gleda tu Zvezdu protiv Bezanije?!! I rodbina je digla ruke,osim one balavurdije! Care,ovde zive prilicno pitomi i posteni ljudi,koliko god pojedini hteli da nas prikazu kao da jedemo zive ljude! Stalno izbijaju sukobi?!! Hajde molim te,posle Rada se nije desio ni jedan! A i nako tog sukoba su te iste navijace,kojje su posle tekme sa OFK proglasavali za manijake,proglasavali za heroje nacije! Ej pola Novog Beograda drhti kad taj Rad igra tekmu a sad su kao heroji! Zasto?!!! Zato sto su po direktivi dosli u NP da prave nerede,i kazi mi kad ti neko dodje u grad sa namerom da ga spali,kao sto su oni danima na netu najavljivali,kad skandiraju koje drugi ja sam prvi da pijemo Turske krvi,jel treba da bezim i da cutim?!!! Politici ni veri nije mesto na stadionima al ono sto se peve po citavoj Srbiji je daleko gore od onog sto se peva u Pazaru!!! Na utakmici u Nisu mi je doslo da pridjem momku i da ga pitam kako mu te baljezgarije padaju na pamet?!!

Iz Pazara je u velike klubove otislo puno fudbalera i to treba da znas... A tebi da porucim,ako si dosao da provociras,batali,toga nam je i onako preko glave....
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

8

Utorak, 15. Maj 2007

Citirano

Orginalno od LEO BG
Prvo Drzava Srbija je nasledila drzavu Yugoslaviju i kao takvoj joj pripadaju sve zasluge koje su pripadale YU a to sto je neko otisao i otcepio se nema nikakve veze.

Malo morgen,sto bi reko vas vodja.Ono,znam ja da bi vi voleli da prisvojite sve sto nije vase,ali samo vi zivite u zabludi.Ceo zivota zivite u zabludi pa sto nebi jos par stotina godina,sta je to za vas.

Citirano

Orginalno od LEO BG
Procitaj malo Ustav i informisi se jer vidim da nisi.
Drugo imena drzava se pisu velikim pocetnim slovom bez obzira da li ti volis tu drzavu ili ne pa ti zato predlazem da malo obnovis gradivo iz osnovne skole radi tebe cisto da se neobrukas negde(sto se mene tice bas me briga).

Aha,znaci treba da napisem drzava srbijA?Jel dobro? :)) :))

Citirano

Orginalno od LEO BG
Trece zasto bi se savez uopste bavio sputavanjem kada niste pretnja za nijedan iole ozbiljniji klub..

Ocigledno nisi mnogo inteligentan(da ne kazem neku tezu rec).Pa sputavaju nas bas zbog toga jer bi vam bili velika pretnja.

Citirano

Orginalno od LEO BG
Trece pominjes pojedine privatnike a oni po tebi sigurno nisu mafijasi kako da ne.Sto se tice tima koji ode tamo u goste prosto mora da vam prepusti bodove jer u suprotnom nece izvuci zivu glavu.

Ne mozete da izvucete zivu glavu samo kad nas sudije osakate,a kad ne,i protivnicki igraci dobiju aplauze.Citaj malo novine i izjave.

Citirano

Orginalno od LEO BG
Sto se tice tih utakmica to uopste ne moze da se poredi.Jer vi takvu utakmicu igrate jednom u 50 godina i normalno je da bude ceo Pazar.I zvezda je imala 60 hiljada protiv Milana i 20 hiljada cekalo ispred stadiona pa nista.Ako imamo tako slabu ligu kao sto pricas zasto vi ne udjete u tu slabu ligu.

Alo,alo,Zemlja zove Mars,uporedjujes utakmicu Lige Sampiona sa najacom ekipom na svetu i utakmicu trece lige!!

Pa poslednji derbi je gledalo 10 hiljada,medju koje je bilo 5 hiljada osnovaca koje ste doveli umesto da ih vodite u bioskop.Kad pogledah tribinu,ja pomislih da mozda nisu igre bez granica na terenu,kad ono neki derbi. :)) :)) :)) :))

Citirano

Orginalno od LEO BG
fudbal se ne igra psovkama i pretnjom nego glavom i srcem

E vi ste nasli to da kazete,vi ciji recnik ima vise psovki nego neciji ukupno reci.Vi koji prvo sto naucite strance da psuju,vi cete da mi pricate o tome.Vi koji psujete i na tv-u,koji sto ustanete psujete,vi cete da nas naucite kako se navija.hej kuku... :)) :)) :))
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

LEO BG

Početnik

(10)

• »LEO BG« je muško
  • »LEO BG« je zabranjen

• Poruku poslati

9

Utorak, 15. Maj 2007

Citirano

Orginalno od SPAWN

Kad bolji,zasluzeno bolji pobedi Pazar,ceo staion aplaudira tom boljem

....

Navedi mi molim te u poslednjih 2 godine kada i s kojim klubom iz Srbije (ne mora iz BG) se to desilo

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

10

Utorak, 15. Maj 2007

Citirano

Orginalno od LEO BG

Citirano

Orginalno od SPAWN

Kad bolji,zasluzeno bolji pobedi Pazar,ceo staion aplaudira tom boljem

....

Navedi mi molim te u poslednjih 2 godine kada i s kojim klubom iz Srbije (ne mora iz BG) se to desilo

Rad pao u Novom Pazaru
Sreda, 9. maj 2007. 21:20

Fudbaleri Novog Pazara prekinuli su pobednički niz Rada. Novopazarci su pred svojim navijačima u 33. kolu savladali „gradjevinare“ sa 3:2, nanevši im tako prvi poraz u prolećnom delu sezone

http://www.mtsmondo.com/sport/football/story.php?vest=56478

Evo navescu ti slucaj u poslednjih 7 dana :D
Ne mora iz BG? Zasto? Zato sto ste se izgubili prosle nedelje u Novi Pazar? (o)

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

11

Utorak, 15. Maj 2007

@LEO BG

Predproslog leta,utakmica sa Smederevom,Pazar je vodio tokom citavog meca,Smederevo je dalo gol negde oko 70 moi,prelep gol,kompletan stadion oko 5000,i slovima pet hiljada, je ustalo i alpaudiralo tad,a i nakon tekme koja se zavrsila 1-1...

Evo jo nekih primera,pretprosle godine,tekma sa Macvom,1-1,ceo stadion je aplaudirao...

Posto sticajem okolnosti,nisam u mogucnosti da tako cesto idem na tekme,jer ne zivim intezivno u Pazaru zadnje 4 godine,nisam bio davno,tako reci od te Macve,te stoga bui siguran da ima jos puno takvih primera...

Ali ako se uzme u obzir prethodna cinjenica da nisam cest gost na tekmama Pazara,mislim da si od mene dobio sasvim dovoljno primera,koji tebi nece sluzit nicemu,iz prosto razloga sto ti imas vec formirano misljenje kako o fudbalskom klubu tako i ljudima dole,i cela svrha ove teme i tvog boravka je cista provokacija,te stoga mislim da je dalja rasprava u ovoj temi bezpredmetna...

A ti meni navedi jednu,i brojeima 1 tekmu Pazara koju je igrao u Srbiji u zadnjih ne 2 nego 5 godina i koju je dobio,evo ne dobio recimo izvuko povoljan rezultat,a da mu je ceo stadion nakon toga aplaudirao?
Halo Bing? Kako brat?

LEO BG

Početnik

(10)

• »LEO BG« je muško
  • »LEO BG« je zabranjen

• Poruku poslati

12

Utorak, 15. Maj 2007

CITAT(Tashke) :"Ocigledno nisi mnogo inteligentan(da ne kazem neku tezu rec)"

Ovde komentar nije potreban.To samo pokazuje kakvi ste ljudi .Kako onda ocekujete da Vas neko
postuje kada Vi ne postujete nikoga.Mogu i ja svasta da zakljucim na osnovu tvojih recenica ali
naravno da necu da uzvratim jer nisam pao na tako niske grane.No,to nije moj problem.

Pominjete neki "offside" na centru.Podseticu te "offside" moze da bude na centru ako igrac
cak i milimetar
bude iza linije koja obelezava centar igralista i iza odbrambenih igraca koji se nalaze
negde na liniji ili u polju protivnika.
Neko je ovde na forumu rekao da je Novi Pazar pretnja za klubove u 1 ligi i da se nalazi
u po
gresnoj drzavi i da zbog toga nije ostvario bolji rezultat.I posle ovoga stvarno neznam ko
koga ovde provo
cira i koja bi to po Vama bila prava drzava ?Ne kazem da nema namestanja ima ga, ima ga s
vuda
u svetu ima ga u Italiji.Sudijske greske se desavaju i oni su ljudi mogu da pogrese ali stvar
je u tome sto neko ne moze da se pomiri s' tim, ali se svoj klub voli :tako sto se korektno navija,tako
sto se za svoj klub peva,bodri,tako sto se onaj ko je bolji ne poziva na linc kada to budete
shvatili na pravi nacin uz kvalitet naravno ,bicete u prvoj ligi i mozda igrati znacajnu ulogu
u nasem fudbalu nikad se nezna.
Ovu temu sam pokrenuo za diskusiju i razmenu misljenja na kulturan nacin ali je to izgleda
nemoguce.Uz sve to ovaj forum ucitava pola sata jednu stranicu .Pozdrav NP-u

SMOKYP -mislim da nisi razumeo tekst.Ali ako ga procitas ponovo mozda ga i razumes

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

13

Utorak, 15. Maj 2007

Ne na centru vec na njegovoj polovini... sto bi reko Al Pacino u "Djavoljem Advokatu',"Sujeta-definitivno moj omiljeni greh",a ti je care imas na pretek... Tashke je izneo svoj komentar na racun tvoje inteligencije i ti se odmah naljuti,pa polako nije to kraj sveta...

Kakvi smo mi ljudi? Sasvim normalni od krvi i mesa,ni bolji ni gori od bilo kojih drugih koji zive u ovoj zemlji...Ima nas i ovakvih i onakvih...

A kakav si ti covek,to govore tvoji postovi... Vec odavno ponovljeni provokatorski tekstovi...

Da nema namestanja po svetu ima,al to ne moze da se poredi sa ovim... Razlozi namestanja utakmica tamo i ovde su sasvim drugaciji...Kada kazem ovde misli na NP...

Kako te nije sramota da nam pricas o tome kako cemo da se ponasamo na sportskim manifestacijama?!!! Pa vama bre Belgija dodje da igra utakmicu vi pevate o krvi i klanju!

ne svidja ti se forum?!! Sporo ucitava?!! Super,potrazi neki drugi,net ih je pun...

I mi tebe pozdravljamo...

Halo Bing? Kako brat?

LEO BG

Početnik

(10)

• »LEO BG« je muško
  • »LEO BG« je zabranjen

• Poruku poslati

14

Srijeda, 16. Maj 2007

Sam si rekao da je utakmica zavrsena 1-1 te stoga i nije bilo razloga da se bunite jer ste izvu
kli bod protiv dosta jaceg protivnika.A taj aplauz posle utakmice sigurno nije znacio aplauz
za goste nego za NP.Sto se tice drugog primera takodje je rezultat neresen.Utakmicu niste izgub
ili ,dakle opet nije bilo razloga za tucu.
Sam si rekao da nisi cest gost pa stoga i neznas sta se sve desava poslednjih godina .Osim toga
navodis utakmice koje su davno igrane .ako to vec radis onda navedi i datum odigravanja
Takve pesme o krvi i mesu nisu pevane na utakmici sa Belgijom.Neko te je pogresno obavestio jer
sam licno bio tamo a vredjanja je bilo od strane navijaca uostalom kao i na svakoj utakmici
Sto se tice vredjanja nisam se naljutio samo Vam kazem ili niste spremni ili necete da se
izvinite onome koga ste uvredili a to je jedna od najboljih ljudskih osobina.Ja na ovom forumu
nisam nikoga licno uvredio jer Vas ne poznajem ali dobro svako ima pravo da se ponasa u
skladu sa svojim vrednostima.
Kad su u pitanju utakmice NPa ja ne idem po Srbiji samo da bih gledao NP i ne mogu da ti odgo
vorim potpuno na tvoje pitanje ali sam gledao utakmicu -Grdica-Tutin 2-4 u Kraljevu pre 2 god
kada je Tutin bio u okruznoj ligi cini mi se gde je pozdravljen aplauzom posle fantasticnog
preokreta od 2-0 za Grdicu.To je bila borba za ulazak u visi rang.I to spada u NP fudbal ili ne ?
U pravu si imam formirano misljenje o fudbalskom klubu i ljudima .Bio sam dole nekoliko puta
imao devojku iz NP Jakovljevic Jelena 84 mozda je i znas i znam kakva je situacija,ima dobrih
ljudi ali nazalost ti dobri ljudi ne smeju da kazu svoje misljenje iz straha od necega.Mislim
da imate dobru odecu tamo sam nasao par extra stvari koje sam kupio i mnogo ste jeftiniji od
BG za istu stvar moram to da kazem.
8)

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

15

Srijeda, 16. Maj 2007

Citirano

Orginalno od LEO BG
Mislim da imate dobru odecu tamo sam nasao par extra stvari koje sam kupio i mnogo ste jeftiniji od

Djesi ba LEO?
Nije valjda da su u Bugarskoj (BG) toliko skupe stvari?

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

16

Srijeda, 16. Maj 2007

@LEO BG, sam kazes da vec imas formirano misljenje o Pazaru, iako si kroz Pazar mozda prosao nekoliko puta. To znaci da nemas misljenje, vec predrasude. Ne verujes da se u Pazaru aplaudira nekome ko odnese bodove iz Pazara, a nikada nisi prisustvovao utakmici ovde.
Ako si vec bio u Pazaru, pitanje za tebe je jesi li licno imao neka neprijatna iskustva zbog toga sto si Srbin? Ako jesi, koja. A ako nisi kako to da si svoje misljenje formirao na osnovu onoga sto si cuo iz druge ruke, a ne na osnovu onoga sto si licno doziveo!?
I jedan savet za tebe: mani se provokacija. To nikome nista dobro nije donelo. Zivot je isuvise kratak da bi ga protracio na takve gluposti.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Conception

Početnik

(10)

Datum registracije: 15.05.2006

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 17. Maj 2007

Potpisujem Tashketov post sa objasnjenjem zasto "novopazarski fudbal nikada nije imao znacajnu ulogu u srpskom fudbalu" (malo "s", kao i uvijek u pridjevima koji oznacavaju pripadnost i sl.).

Posto vidim da volis gramatiku i pravopis, evo necega i za tebe. Uzimam samo jedan dio u kome navodis ispravku na racun pravopisa. Za ostalo nemam vremena, a ni volje. :)

Citirano

Orginalno od LEO BG

Iza "Drugo" treba da stoji zarez.
Iza "slovom" treba da stoji zarez.
Iza "tu drzavu ili ne" treba da stoji zarez.
Iza "skole" treba da stoji zarez.
Nepreporucljiva inverzija u sintagmi "radi tebe cisto" (gramaticki najprihvatljivije je "cisto radi tebe"), mada, posto nigdje nema zareza, ne mozemo biti sigurni da li se "cisto" odnosi na "radi tebe" ili " cisto da se ne...".
Ako se, pak, "cisto" ne odnosi na "radi tebe", onda ce umjesto "tebe" biti "sebe" (mada ti se ovo moze progledati kroz prste).
"Neobrukas" se pise odvojeno: "ne obrukas".
Zagrada se od prethodne rijeci odvaja razmakom.
Iza "tice" treba da stoji crtica ("-") ili zarez, mada je crtica adekvatnija.

I... Bolje je da ne govoris ljekaru kako da ti operise srce ako i sam nisi ljekar. :)

Igrajte, djeco, fudbal! (o)

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

18

Petak, 18. Maj 2007

da ti ne ostanem duzan...

Citirano

Orginalno od LEO BG
Sam si rekao da je utakmica zavrsena 1-1 te stoga i nije bilo razloga da se bunite jer ste izvu
kli bod protiv dosta jaceg protivnika.A taj aplauz posle utakmice sigurno nije znacio aplauz
za goste nego za NP.Sto se tice drugog primera takodje je rezultat neresen.Utakmicu niste izgub
ili ,dakle opet nije bilo razloga za tucu.

aj da pojasnim... Smederevo je dalo izjednacujuci gol,negde oko 70 minuta,i tada je ceo stadion ustao i aplaudirao,jer je gol bio fenomenalan! Inace,ceo mec su timovi manje vise bili izjednaceni... Naravno aplauze su dobili i na kraju...... Drugo,sto se tice Macve,Macva je daleko slabija ekipa od Pazara,iscupala je zasluzeno bod,dobila aplauze,a omaci zvizduke,inace na toj tekmi se okupilo oko 5000 ljudi po vremenu slicnom danasnjem...

Citirano

Orginalno od LEO BG Sam si rekao da nisi cest gost pa stoga i neznas sta se sve desava poslednjih godina .Osim toga
navodis utakmice koje su davno igrane .ako to vec radis onda navedi i datum odigravanja

Uhhh tebi bas mora da se uprosti...Dakle,kad sam reko da ne zivim intenzivno zadnje 4 godine u NP,nisam mislio da ces svatit da sam otisao na Mars,u Srbiji sam al u drugom gradu,te stoga u svakom trenutku znam sta se desava u dole,kako na tekmama tako i u gradu,jer ako ja ne idem to ne znaci da niko ne ide i da nemam kog da pitam da mi da informacije iz prve ruke... sto se tice datuma,e pa to nemam,izvini,da sam znao da cu da naletim na takvog preciznog i studioznog mentola poput tebe( da ne upotrebim neki tezi izraz) vodio bi dnevnik!

Citirano

Orginalno od LEO BG Takve pesme o krvi i mesu nisu pevane na utakmici sa Belgijom.Neko te je pogresno obavestio jer
sam licno bio tamo a vredjanja je bilo od strane navijaca uostalom kao i na svakoj utakmici

Vidi,kad se peva "sprem te se sprem te","Ubicemo zaklacemo ko sa nama nece" "Noz,zica Srebrenica" kad se skandira Ratku Mladicu,to je sve krv,klanje i politika...S tim,sto ste vi koji ste bili tad na tekmi imali extra motiv za takvu vrstu skandiranja,jer je neko video Rasima Ljajica u publici... Covek je sedeo u lozi,a vi navalili! Dobro,znam,znam da je vozd Voja izjednacio cetnike(te fine dobre ljude koji su nas oslobodili i dali nam slobodu) i partizane,al to izjednacavanje moz da okacis macku o...

Citirano

Orginalno od LEO BG Sto se tice vredjanja nisam se naljutio samo Vam kazem ili niste spremni ili necete da se
izvinite onome koga ste uvredili a to je jedna od najboljih ljudskih osobina.Ja na ovom forumu
nisam nikoga licno uvredio jer Vas ne poznajem ali dobro svako ima pravo da se ponasa u
skladu sa svojim vrednostima.

;( ;( ;(

QUOTE]Orginalno od LEO BG Kad su u pitanju utakmice NPa ja ne idem po Srbiji samo da bih gledao NP i ne mogu da ti odgo
vorim potpuno na tvoje pitanje ali sam gledao utakmicu -Grdica-Tutin 2-4 u Kraljevu pre 2 god
kada je Tutin bio u okruznoj ligi cini mi se gde je pozdravljen aplauzom posle fantasticnog
preokreta od 2-0 za Grdicu.To je bila borba za ulazak u visi rang.I to spada u NP fudbal ili ne ?
[/QUOTE]

Ne,sad se definitivno brinem za tebe... Decko,pa jel ti toliko nisi svestan koju si temu otvorio,il neznas geografiju sopstvene zemlje?!!! Evo ja cu ti kazem,Tutin je opstina za sebe,kakva takva,kolika tolika al opstina za sebe,Novi Pazar za sebe... To sto je puno ljudi iz jednog i iz drugog grada vezano rodbinskim vezama,ne daje ti pravo da trpas Tutin u NP! Drugo,Grdica-Tutin?!!! Pa dal si ti normalan?!!! Kakva ti je to utakmica?!!! Ko to gleda,ekonom i cistacica,ako ih imaju u opste?!!! Trece,koje Kraljevo,pa zar nisi ti Beogradjanin?!!! :P Na NP utakmice ne ides,za nase misljenje te nije briga,sto li si pokretao ovu temu stvarno mi nije jasno?!!!

QUOTE]Orginalno od LEO BG U pravu si imam formirano misljenje o fudbalskom klubu i ljudima .Bio sam dole nekoliko puta
imao devojku iz NP Jakovljevic Jelena 84 mozda je i znas i znam kakva je situacija,ima dobrih
ljudi ali nazalost ti dobri ljudi ne smeju da kazu svoje misljenje iz straha od necega.Mislim
da imate dobru odecu tamo sam nasao par extra stvari koje sam kupio i mnogo ste jeftiniji od
8)
[/QUOTE]

Vidis bre kakav si covek?!!! Doso si u NP,upoznao fine ljude,kupio neku krpu,i sad nas blatis po forumu,c c c c ...
Halo Bing? Kako brat?

leo

Početnik

(10)

• »leo« je muško

Datum registracije: 17.05.2007

• Poruku poslati

19

Petak, 18. Maj 2007

Znam gde je Tutin vrlo dobro .Kada sam rekao da to spada u Novopazarski fudbal nisam mislio bukvalno na grad Novi Pazar nego na taj
taj stil fudbala.Neznam zasto te je to pogodilo ,mene nije sramota da gledam nijednu utakmicu za koju mislim da ce da bude dobra
.U Kraljevo dolazim jer mi je tamo rodbina.Ja nikoga ovde licno nisam blatio samo sam pokusavao da budem realan.

Ti bas moras svakome da se oduzis.Ali dobro sad si se oduzio nadam se da si olaksao dusu.Pozz

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

20

Petak, 18. Maj 2007

Sve dok Pazar ima navijace koji se ponasaju kao primitivci...Pazar nikad nece bit dobar!

Prosle god. sam zakacio dvije poslednje utakmice kad je Pazar bio domacin...krajem Maja. U zadnjem kolu su (kod kuce) izgubili 0-1. Sudija je bio fer...i gosti si zasluzeno odneli 3 boda.

Neki navijaci su se ponasali kao neandertalci! Pogodili su sudiju kamenom u glavu...i glavu su mu pocijepali! Sudija je sasvim bio fer...i sigurno nije zasluzio kamen u glavu! Iz cista mira...

Bio sam...video sam...i niko ne moze da me ubedi suprotno.

Poslije utakmice...navijaci su gadjali policiju...i policija ih je jurila. Nisam siguran...ali mislim da je Pazar zbog ove utakmice dobio kaznu...da ne igra kao domacin vecinu prvenstva. Zbog navijaca.

navijaci su 100% krivi za ovo! Iz cista mira...su izazvali incidente.

Poslije...svega ovog Pazarci (navijaci) se cude...zbog cega nas toliko mrze...zbog cega nisu fer prema nama...zbog cega ovo...zbog cega ono?

Zalosno je kad jedan roditelj ne moze da odvede 10-godisnjeg sina na utakmicu...zbog ovakvih navijaca koji se ponasaju kao neandertalci! Bruka!

Social bookmarks