Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

• »muhadzer« je autor ove teme

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 15. Novembar 2004

NP Air

Poslednji put sam u Pazar putovao avionom preko Beograda, onda od Bg do Pazara autobusom, Nema na svijetu gori put nego sto je ovaj. Ranije sam probao preko Pristine i Sarajeva sve isto, ocajno. Nesto razmisljam, ne bi bilo lose da Pazar ima aerodrom, kad pogledas, Pazaraca u svijetu isto koliko i u Pazaru, pa onda okolina. Cini se da bi se ovaj ulog isplatio
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

2

Utorak, 16. Novembar 2004

Ja neznam gde ti zivis,ali ocigledno van planete.
NP Air,ma daj,od smeha su mi suze pocele,nazalost sam veoma brzo prestao da se smejem...ostale su samo...(ah,taj Selimovic)

Pogledaj prvo post,"lokalne vlasti u Novom Pazaru"..
Videces realnost,neslogu,raspad jedne civilizacije,videces blud,ocaj...kratkovidljivost.A to je samo jedan deo,deo...

Sa jedne strane,od srca mi je drago videti coveka kao ti...covek sa iluzijama,snovima i pogledom na bolje sutra... sa druge strane te opet te zelim poslati na gore navedeni post...ili prostu realnost u pogledu na nas Sandzak.

Zimsko je doba,vidi posalji koju stranu valutu za merhamet,hiljade nasih bika i dedova nemaju ni zimnice,nit drva za sledecih par meseci,nit ikakve mogucnosti za bolje sutra...pa onda dodji sa dnevnim snovima.I ja volim da sanjam...nisam ni ja mashina.

Danas stojimo korak ispred provale,
a sutra smo sigurno jedan korak dalje.
Toliko od mene,srecan let sa Montenegro-ili Srebian Airlines...
Mene cesto srce zaboli...al ja sam jak...

i izvini na grubim recima.

Bratski iz ciriha.......

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Ti galjba davno nisi bio dole, ibarska magistrala je bila do prije 4 meseci u izgradnji, neznam dal su vec zavrsili ali ono sto sam vido je stvarno bilo super, nov i sirok out, komotno da se napravi i treca traka... :]

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

• »muhadzer« je autor ove teme

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

4

Sismis ne vuci me u beskorisne diskusije. Nadam se da ti pomazes svog deda i biku sa CHF.
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

5

NEma zeleznice a jok aerodroma.hehe al dobro dobra zamisao bice mozda nekad a mozda ni tad:)
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

6

Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

7

Citirano

Orginalno od muhadzer
Sismis ne vuci me u beskorisne diskusije. Nadam se da ti pomazes svog deda i biku sa CHF.

Hteo sam to samo ovako pred mraz da pomenem,
izvini ako sam te u nekom smislu uvredio.
A moji su rahmetli,
inace nebih da se falim.
ipak lepo sto smo pricali o tome...

Social bookmarks