Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 23. Mart 2003

NP web kamerice

Pitanje više za Babbhu al' eto da ga okačim na javno mesto: dal' bi se mogao naći neki sponzor za par kamerica koje bi se postavile na neka fina mesta. Mislim na vanjsku varijantu, ali i neke druge šeme piju vodu.

Bilo bi vrlo interesantno...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 24. Mart 2003

Pricalo se....

Zahvaljujem !

Nedavno sam komunicirao na tu temu sa Adminstratorom kao najblizim saradnikom :)

Moja ideja sastojala se iz dve komponente:

01
Postaviti switchovan sistem kamera na soliteru u centru grada

02
Povesti bezzicno signal do servera koji sam hteo da butujem....

Onda nastaju problemi :) (NIKOG NE PROZIVAM o| )

Zakup OnLine 24/7/365 koshta... nekolko... koshta dosta... znash i sam a da linija bude konstantna i da ima OK i ravan protok i to koshta....

Prema mojim podacima koshta oko 35.000 din mesecno koje bi se, naravno, mogle obezbediti reklamiranjem i ostalim jer je jednostavno insertovati reklame u direktan feed... ali postoje problemi na drugim mestima....

Pricacu ti uz kafu resto.... :(
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 25. Mart 2003

Ma, pretpostavio sam problem te vrste, samo sam se nadao da postoji neka minimalistička varijanta, šta li...

Cene će, kad-tad dole. Dotle, nek se ideja ne zaboravi...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško

Datum registracije: 18.09.2002

• Poruku poslati

4

Petak, 11. April 2003

Predlog

Moral 24/7?
Od 18.00 do 23.00, ionako posle 11 nema nikog po gradu.
Jedna (dve) kamerice na kuli ili gani. Snap shooots svakih 10 sec. su dovoljne. (moze i na 5)
[SIZE=2]Kolko da vidimo "sta ima po gradu".[/SIZE]

Nadje se "neko" ko zivi tu u blizini, razvucemo kabla.
Obicna 56k konekcija, ftp upload slicica na sajtu?
Sve je jeftino osim kabla :)

Ne zaboravite da je ovo predlog.
Mi(vise ja no oni) smo postavili web kamericu u jednom internet cafeu.

www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško

Datum registracije: 18.09.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 11. April 2003

zaboravih da dodam

za ovu kamericu u cafeu..
Isti princip smo koristili kao sto u gore navedenom predlogu pise. Nismo razvlacili kablo. Jeftinije nemore.

Ma ja da imam kamericu, ja bih je postavio kod mene kuci, al mi los vidik. Cisto sumnjam da nekog zanima autobuska :)))).

www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

Social bookmarks