Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen
  • »Abfangjäger« je autor ove teme

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

1

Subota, 10. Decembar 2005

NP zaobilaznica ?

Nedavno sam procitao negde u novinama,lepu vest, da se planira zaobilaznica oko NP-a sto ce direktno znaci da ce se poboljsati nasa saobracajna infrastrukura. Tad, kad sam ja to citao bilo je vise varijati u opticaju za realizaciju to projekta, sam vise neznam kakve sve, ali, uglavnom ni gradjevinski inzenjeri toga projekta jos nisu, tad, znali definitivno koja ce varijatna napokon biti. Posto nisam u prilici da pratim desavanja u NP na denevnoj bazi bilo bi mi veoma interesantno cuti, najnovije vesti u vezi ovog.
Dali se jos uvek tumara za optimalnim resenjem ili ga vec imamo? Koja se trasa odabrala? Kad se planira pocetak radova i koliko ce to ukupno trajati ?

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

2

Subota, 10. Decembar 2005

kamen temeljac za obilaznicu je polozhio LICHNO PREMIJER .Ide se od MURA preko paralova i zavrshava se u jerki.Tako se spaja put iz pravca Ribaricha ka Sjenici.inache to je samo jedan deo zaobilaznice .Drugi MNOGO DUZHI I SKUPLJI je iz pravca Rashke preko Hotkova ka muru gdje bi trebao da se spoji sa ovim novim.
Treba da se radi.Vidjechemo shta che biti.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 12. Decembar 2005

Nek nam je hairli taj kamen temeljac te dionice. Nadam se da ce ta dionica brzo biti napravljena i zavrsena i da ce se u sto skorijem roku poceti razmatrati drugi dio zaobilaznice.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Jugo_ella_

Početnik

(10)

• »Jugo_ella_« je žensko

Datum registracije: 10.12.2002

• Poruku poslati

4

Srijeda, 28. Decembar 2005

cao

blago nama ako bude bolje taj saobracaj, jer tamo je stvarno previse guzve i mislim da je to dobro resenje :D
:P Elvira

Social bookmarks