Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hitko

Početnik

(10)

• »hitko« je muško
  • »hitko« je autor ove teme

Datum registracije: 03.02.2009

• Poruku poslati

1

Utorak, 03. Februar 2009

Nuklearna centrala kao odgovor na manjak struje

Saznajemo da americka vlada planira zbog problema snabdevanja strujom na kosovu graditi nuklearnu elektranu na kosovo. kako li ce to uticitai na nas, kao i cinjenica da evropa i rim nece dozvoliti da se rusija hrani iz vojvodine. zbog toga je vojvodina svaki dan bliza nezavisnosti.

hitko

Početnik

(10)

• »hitko« je muško
  • »hitko« je autor ove teme

Datum registracije: 03.02.2009

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 08. Februar 2009

mislim da ce kosovo uz pomoc amerike dobiti tu centralu i rijesit ce pitanje struje. ali sta ce sa nuklearnim otpadom biti,da li ce to uticati na nas.mislim zbog zracenja,blizine !?

• »Dr.Albieri« je muško

Datum registracije: 04.05.2009

• Poruku poslati

3

Utorak, 05. Maj 2009

Otpad bi sigurno odlagan po centralnoj Srbiji,sto ne znaci da bi i Raska oblast ili Sandzak mogao ostati bez svog dela smrtonosnog derivata te buduce elktrane.Onda bi nam bombardovanje osiromasenim uranom izgledalo kao blago milovanje xx(
"Ozeni me majko stara
lepom Fatom iz Pazara"

Social bookmarks