Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

naida

Početnik

(10)

• »naida« je žensko
  • »naida« je autor ove teme

Datum registracije: 01.03.2005

• Poruku poslati

1

Subota, 03. Decembar 2005

O Bosancima

kako testiraju bosanci most?

Stave 10 tasta na novi most da skacu gore dole.
Ako izdrzi onda je dobar most.
Ako propadne onda je jos bolji.

KAKO SE NOVO ZOVE KOSARKAs U BOSNI?---BASKETBALIJA PANDUR?-PENDREKEFENDIJA

Koja je razlika izmedju Bosanca i Italijana? Italijan kad dodje kuci navece kaze zeni: Bona sera! A Bosanac: Ne seri, bona!

idu dva bosanca ulicom i vide pare
uzme jedan i kaze 'vidi bolan 100 eura'
uzme ih drugi i pocepa ih pa kaze 'joj koja si ti budala, dgje si video 100 eura sa tri nule'
:D

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 15. Decembar 2005

Pao bosanac sa visespratnice i to pravo na glavu. Okupi se raja oko njega. On dolazi sebi i gleda masu koja se okupila. Pita ga jedna zena:

- Sta je bilo?
- Nemam pojma, i ja sam tek stigao.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

3

Doooobar ,hahahah :)) (o)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

4

Dobro, idemo dalje ...

Pricali Amerikancu da su Bosanci glupi. Zato rijesi on da iskoristi svoje prisustvo u Bosni i nasali se na racun Bosanaca. Nadje jednog i predlozi mu sljedece:

- Postavim ti pitanje i ako ne znas odgovor moras mi dati 5$. Zatim postavis ti meni pitanje a ako ja ne znam odgovor dobices od mene 50$.

Pristane Bosanac.

- Kolika je udaljenost Sunca od Zemlje, pita Amerikanac.

Konta Bosanac ali nikako da skonta odgovor. Na kraju je morao da isplati Amerikancu 5$. Sada on pita Amerikanca:

- Sta je to, kada ide uzbrdo koristi dvije noge a kada ide nizbrdo koristi cetiri.

Poce se Amerikanac preznojavati. Nije ocekivao ovako tesko pitanje. Poslije dugog razmisljanja odustane i da Bosancu 50$. Zadovoljan Bosanac trlja ruke i kaze: - Idemo dalje.

- Cekaj, povika Amerikanac. Reci mi sta je to sto kada ide uzbrdo koristi dvije noge a kada ide nizbrdo koristi cetiri?

- Nemam pojma – uzvrati Bosanac i pruzi Amerikancu 5$.

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

5

selam

Dosao bosanac na zapad da radi, poslodavac da bi bio siguran imali dobrog radnika pita ga:
"Da nisi ti onaj lijeni sa Balkana"?
A on ko iz topa:
"Ne, ja sam onaj glupi".
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

6

Petak, 16. Decembar 2005

E dobar ti ovaj vic harunh-e. :)) :)) (o) (o) (o) (o) (o)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

7

Petak, 17. Februar 2006

Selam

Cuvao bosanac ovce na jednoj planini i malo mu se pridrijemalo, onako sjedeci klimala glava naprijed, nazad, ovan pored njega pasao i vidio da ovaj klima glavom i pomisli da hoce da se udaraju. Tako se zaleti i cobana uglavu , kako su se udarili ovan padne mrtav, coban se malo razdrijema i kad ugleda mrtva ovna pored sebe kaze: "Nemozes od ovih lopova ni zaspat,a da ti ne ubiju ovna" :rolleyes: .
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

8

Subota, 18. Februar 2006

Hm...zanimljivo....zlatni efendija koji prica viceve o bosancima..... :rolleyes:
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

9

Subota, 18. Februar 2006

@harun

:)) :)) :)) dobar vic, ja mislim da su vicevi o bosancima jedini koji su ono bas realni ... ne treba nista da se izmislja.

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 19. Februar 2006

Selam

Citirano

Orginalno od galaksija
Hm...zanimljivo....zlatni efendija koji prica viceve o bosancima..... :rolleyes:

Sta ces galaksija tako ti je to najbolji vic je na svoj racun. ;) zato evo jos jedan.

Radio bosanac u klaonici, drzao jednom prilikom vola za rogove dok ga glavni kasapin prikolje. Uzeo on macolu i zamahne da udari vola u glavu da ga onesvijesti i da ga na miru odradi, ali promasi i bosanca po glavi :rolleyes: pocese se on i kaze: "Ako jos jednom promasis, ja cu ga pustiti". ;)

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

11

Srijeda, 08. Mart 2006

Selam

Kako se zove Bosanac koji zna da uključi fen?
- Fenomen.

EG

Učenik

(10)

Datum registracije: 10.05.2006

• Poruku poslati

12

Ponedjeljak, 16. Oktobar 2006

Pao bosanac sa visespratnice i to pravo na glavu. Okupi se raja oko njega. On dolazi sebi i gleda masu koja se okupila. Pita ga jedna zena:

- Sta je bilo?
- Nemam pojma, i ja sam tek stigao.

Pravnica

Zlatna sredina

(10)

• »Pravnica« je žensko
  • »Pravnica« je zabranjen

Datum registracije: 17.03.2005

• Poruku poslati

13

Subota, 25. Novembar 2006

Pricali Amerikancu da su Bosanci glupi. Zato rijesi on da iskoristi svoje prisustvo u Bosni i nasali se na racun Bosanaca. Nadje jednog i predlozi mu sljedece:

- Postavim ti pitanje i ako ne znas odgovor moras mi dati 5$. Zatim postavis ti meni pitanje a ako ja ne znam odgovor dobices od mene 50$.

Pristane Bosanac.

- Kolika je udaljenost Sunca od Zemlje, pita Amerikanac.

Konta Bosanac ali nikako da skonta odgovor. Na kraju je morao da isplati Amerikancu 5$. Sada on pita Amerikanca:

- Sta je to, kada ide uzbrdo koristi dvije noge a kada ide nizbrdo koristi cetiri.

Poce se Amerikanac preznojavati. Nije ocekivao ovako tesko pitanje. Poslije dugog razmisljanja odustane i da Bosancu 50$. Zadovoljan Bosanac trlja ruke i kaze: - Idemo dalje.

- Cekaj, povika Amerikanac. Reci mi sta je to sto kada ide uzbrdo koristi dvije noge a kada ide nizbrdo koristi cetiri?

- Nemam pojma – uzvrati Bosanac i pruzi Amerikancu 5$.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

14

Nedjelja, 10. Decembar 2006

Ponude za izgradnju tunela kroz Alpe. Kaze Rus:

- Nasa ponuda je dvije milijarde eura, kopat cemo s dvije strane i garantiramo da cemo se sresti na sredini u pet metara razlike.

- Nasa ponuda je takodjer dvije milijarde. I mi cemo kopati s dvije strane, ali garantiramo da cemo se sresti na sredini u dva metra razlike. - rece Amerikanac.

- A nasa ponuda je dvije i pol milijarde eura. I mi cemo kopati s dvije strane, ali ne garantiramo da cemo se ikako sresti na sredini. Ali boli vas briga, imat cete dva tunela. - rece Bosanac.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

15

Nedjelja, 07. Januar 2007

Kako su bosanci naucili graditi piramide?

Radili na bausteli u Egiptu.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

16

Ponedjeljak, 08. Januar 2007

Bili Amerikanac,Japanac,Njemac,Svajcarac,Svedjanin,Islandjanin, Mauritanac, Nigerijac, Kinez, Novozelandjanin, Spanac, Srbijanac, Egipcanin i Bosanac....

....i pobjedi Bosanac :))
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

CRNI

Učenik

(10)

• »CRNI« je muško

Datum registracije: 28.11.2006

• Poruku poslati

17

Utorak, 28. August 2007

Ponos i dika...

Sastali se Amerikanac, Francuz, Turcin i Mujo, pa pocese govoriti o ponosu.

I pocne Amerikanac: Ja sam ponosan na CIU, sve zna i cak prije nego se nesto dogodi !

Francuz : A, ja sam ponosan na Francuskinje, tako su drazesne, ljupke i ne daju svakome !

Turcin: Ja sam na nase tepihe ponosan, skupi su, dobri i malo ih ko moze kupiti !

Mujo sve to slusa pa rece: E,a ja sam ponosan na sebe!

Svi ga pogledase i upitase zasto ???

Mujo: Jucer sam Francuskinju j*** na turskom tepihu, a CIA pojma nema o tome!!!

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

18

Ponedjeljak, 03. Septembar 2007

Bosanac koji zna da uključi fen je fenomen :)
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

19

Subota, 08. Septembar 2007

Znate zasto bosanac drzi pec na sredini sobe?
-Da bi imao centralno grijanje.

Znate zasto bosanac drzi dvije peci u sobi?
-Da bi imao parno grijanje.

Pita Slovenac Bosanca:

- Znas kako ste vi Bosanci nastali?

- Kako?

- J... medvjed bukvu.

- A znas kako ste nastali vi Slovenci?

- Kako?

- J... ti ja mater!

Sta radi gola slovenka izmedju dva gola bosanca?

SMETA

Šetaju pustinjom Amerikanac, Francuz i Bosanac. Naiđu oni tako na neku dasku pored koje piše: "Zaleti se - skoči - poželi mjesto!"
Zaleti se Amerikanac i vikne: "New York!" i stvarno, pojavi se u New Yorku.
Zaleti se Francuz i kaže: "Pariz!" i evo njega u Parizu.
Zaleti se Bosanac, spotakne se i kaže: "U pičku materinu!"

Izumili ameri savrsenu plinsku komoru i uzeli je na testiranje
prvo ubace americkog serijskog ubojicu i ubace ga unutra
on se 5 minuta hrabro drzo al 6. minut je umro , ostetili su mu se svi zivci i cjeli zivcani sustav od nervnih plinova
ubace sad rusa terorista
i on se drzi 10 minuta i 11. minut mu se prakticki mozak kroz usi prosuje
ubace greskom bosanca i on cim je uso poceo urlat: aaaaaaaa. jaaaaaaaoooooooo, iiiiuuuuuuuuuuu, joooooooooooj,aaaaaaaaaaaajmeeeee
i tako nekih 6h
odlucise da ga izvade van jer to nema smisla... otvore komoro a bosanac cim je izaso poceo se dera. jeb*m vam majku americku, prst mi pricepiste , ajoooj

Rešili Englez, Francuz i Bosanac da se zaposle u CIA-i. Prijave se na konkurs i oni ih tamo bace kroz
najteže testove snalazenja u prirodi, glad, žedj, borba prsa u prsa, čuvanje tajne, pucanje...
I na kraju kad su sva trojica prošli dolaze do finalnog testa.
Dovedu im žene, stave ih u prostorije, a njima daju pištolje i narede im da ih ubiju.

Prvi Englez ulazi unutra, vadi pištolj, repetira, uperi ga u ženu,
hoće-neće, hoće-neće, i kaže:
- Ma ne mogu. CIA je CIA al žena je preča.

Drugi ulazi Francuz, vadi pištolj, repetira i uperi u ženu, hoće-neće, hoće-neće, al ne može.

Ulazi Bosanac unutra, čuje se pucnjava, pa se čuje lomljava, vika i posle pet minuta izlazi on sav
krvav i kaze:
- Mamu im jebem dali mi ćorke, pa sam morao da je dokrajčim stolicom!

Došao Bosanac u Sloveniju i krade drva.
Ugledao ga Slovenac i viče mu: "Tovariš, hej, tovariš!"
"Tovarim, tovarim, samo tiše, šumar će te čut", Bosanac če ti.

Dzamija u Sarajevu, vani oluja, puse vjetar, grmi, pada kisa, ljudi se spremaju za dzume kad kroz prozor uleti mlada djevojka u lancima i u padne na pod u nesvjesti. Ljudi se istog trena okupili i poceli nagadjati kakav je to znak, stali uciti... Nakon pola sata kad je dosla sebi, pita ju hodza:
"Cega se zadnjeg sjecas?"
kaze ona "Ringispila u Hadjicima
:)) :)) :))
Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

20

Utorak, 08. Januar 2008

Nije o Bosancima već od Bosanaca :)

Kako se na bosanskom kaže: vreća za spavanje?

San-džak!

Social bookmarks