Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• »Birdum-Bardum« je muško
  • »Birdum-Bardum« je zabranjen
  • »Birdum-Bardum« je autor ove teme

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 02. Decembar 2002

O CHEMU SE RADI???!!!

Selam alejkum Boshnjaci. Nije mi jasno zashto se moji textovi skrachuju ili totalno brishu? Zelim objashnjenje. A i neki tekstovi koje sam pisao nisu uopshte van pravila Foruma. Zashto su izbrisani pojma nemam. Ovo postaje nesnosno. Gubi se polahko pravo glasa. Veche prelazi u neshto shto ovaj Forum nije OTVORENI. Dobro se preispitajte da ne odete u neke vode koje nebi valjalo da se ode. Allahimanet

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 02. Decembar 2002

Sto je mnogo mnogo je!!!

Evo i objasnjenja,

jedan deo priloga koje si pisao na forumu u poslednje vreme su neodmereni, provokatorski i uvredljivi.
Ja sam pokusao, na civilizovan nacin da ti ukazem na greske (takodje putem PM) ali izgleda da je to u tvom slucaju nemoguce.
Sto rece HadziEd u jednom svom prilogu: 'Coravom namiguj, gluvom pricaj, sve isto'.
Obrada i brisanje priloga od strane moderatora je izvrseno tako sto su svi uvredljivi delovi teksta izbrisani (a to sve po pravilima statuta koji (ni)si procitao).

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks