Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 13. Oktobar 2005

Obavestenje putem e-mail poruka

Kao sto je vec poznato, da bi bili informisani o novim prilozima u nekoj temi putem e-maila, potrebno je da temu ubacite u Favorite ili da prilikom pisanja odgovora u njoj izaberete opciju: "Obavjestavanje: Zelite li biti obavesteni Email-om o odgovorima?".

Do sada nije bila predvidjena opcija da se na ovaj drugi nacin abonirano obavestavanje za odredjenu temu moze iskljuciti.

Zahvaljujem se Manager-ki koja mi je prijavila ovaj nedostatak, koji je sada otklonjen programiranjem nove funkcije pod nazovom Obavestavanje, koja se moze naci u vasem profilu ()
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Miso

Početnik

(10)

• »Miso« je muško

Datum registracije: 13.09.2009

• Poruku poslati

2

Utorak, 15. Septembar 2009

Da , ali ne mogu nista da izaberem ,mislim o cemu bi' hteo da me skripta obavesti na svoj e-mail, imam samo opciju > izabrane teme ponistiti <

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 15. Septembar 2009

Odgovor na tvoje pitanje mozes naci u mom uvodnom prilogu:

Citirano

Orginalno od Administrator
Kao sto je vec poznato, da bi bili informisani o novim prilozima u nekoj temi putem e-maila, potrebno je da temu ubacite u Favorite ili da prilikom pisanja odgovora u njoj izaberete opciju: "Obavjestavanje: Zelite li biti obavesteni Email-om o odgovorima?".
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks