Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 20. Juni 2003

OBAVEZNO!!!

Da se ograniči postovanje u forum Politika (politička istorija)!

Predlog: jedna tema mesečno po članu. Ovo će biti dovoljno, mada bi ja forsirao jednu temu godišnje, maksimum!

Forum se degradira na poligon za ______________________(ispunite sami!). Ljudi, razumećete me, malo mi se više smučilo SVE! Hvala.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 20. Juni 2003

Podrzavam!
Cini mi se da svaka nova zapoceta tema i odgovori samo predstavlja dolivanje ulja na vatru a bez nekog iole pametnog razloga.
Pozdrav svima
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 24. Mart 2005

Selam,

Pustite ljudi ta ogranicavanja, sta vam je? Vrijeme politickog pa i svakog drugog jednoumlja je odavno proslo! Naravno da je stetno i politicko bezumlje ali ako se postuju pravila foruma ja ne vidim nikakav problem i postiranju i diskusijama na politici, historiji i religiji.

Djordje ti si se svakako ogranicio od diskusija na gore navedenim podforumima. Zato nema ni potrebe da lobiras da se postiranja na ovim podforumima ogranice!

I na kraju pa ljudi niko vas ne prisiljava da citate teme koje vam se ne svidjaju.

Zao mi je sto su neki clanovi napustili forum i nadam se da ce se vratititi. Oni drugi koji su odlazili pa dolazili menjajuci nikove oni mogu jos da miruju jer im je namjera bila miniranje ovog foruma, sto mi naravno necemo dozvoliti.

Selam
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 24. Mart 2005

Slazem se sa Sandzakom i potpunosti. Steta samo sto su oni koji su zeleli naneti stetu forumu od samog pocetka uspeli u tome, jer dokaz je da su neki dobri ljudi otisli.

Opet kazem steta, jer mi koji smo trebali da zastitimo ovaj fin kutak nismo uspeli u tome. Ja naravno necu napustityi ovaj forum, nikada. Jer ovo je kod mene, ovo je moja kuca, moj dom, moji ljudi. Puno je onih koji su izbegli pod pritiskom zle sile, no ta vremena su nadam se prosla. Necemo vise da bezimo, ako je tesko treba ostat, drzat se dok oluja prodje, a onda opet se vratit onim finim trebnutcima provedenim ovde, kojih se svi mi secamo.

Mi koji volimo ovaj froum, mi smo ti koji ga cine onakav kakv jeste i onakav kakv treba da bude, a oni losi, oni dodju i odu, pa ako i ostanu malo duze nema veze, nemogu nas pobedit, jer nas vodi ljubav, a ona je jaca od svakog zla.

Dobri ljudi, ostajte ovde, ovo je vasa kuca i kad se sve ovo smiri, mozda se jednog dana nadjemo na nekom forumskom okupljanu i onda budemo ponosni sto smo bili tu kad je trebalo.
malo za promenu

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 24. Mart 2005

Slazem se sa hadalj-em,mislim da nikad ne trebamo da napustamo forum zbog nekog,vec treba ostati na tom brodu koji bi neki voleli da potope.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »Ibn_Izzet« je muško

Datum registracije: 18.10.2004

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 24. Mart 2005

Nije problem poceti temu, no problem je sto se svak petlja urazne teme za koje nije kompetentan. Po tom pitanju kod mene je moto: ''Razumljivo je da ljudi raspravljaju o onome o cemu iole nesto znaju, ali je neshvatljivo i nerazumljivo da raspravljaju o onom o cemu nista ne znaju. A po raznim komentarima, raznih ljudi s foruma, jasno se vidi ko o cemu nesto poznaje ili ne poznaje. :)
Dakle,ja sam za to da se pokrecu teme koje su aktuelne i od velikog znacaja, i da se drze svi teme, u protivnom, neka se ne mijesaju gdje im nije mjesto. :)
Eto, toliko od mene za sada.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 24. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Tashke
Slazem se sa hadalj-em,mislim da nikad ne trebamo da napustamo forum zbog nekog,vec treba ostati na tom brodu koji bi neki voleli da potope.

Tashke, znam da mislis na mene. Ja Forum necu napustiti, ali istina je da Forum nije vise onaj stari, to osecam i dok kucam ove redove. Morao sam da se udaljim malo, da se presaberem, razmislim i skontah da ipak treba da se vratim (to sam i najavio kad sam odlucio da budem malo odsutan). Veliki, ali veliki udarac Forumu jeste njegovo napustanje od strane pink, sansa i fingersbrokena . Oni zajedno imali su preko 7000 (SEDAM HILJADA!!!) priloga, i bez njih forum ne moze nikako biti isti. No, sta je tu je. Mene su sva ta desavanja potresla i morao sam malo da se ohladim. Idemo dalje, videcemo sta ce i kako biti, ali jos jednom kazem ovo vise nije isti Forum na kome sam ja otvorio svoj nalog davne 2002-ge godine.

Veliki selam i pozdrav za sve clanove, za mene je ovo novi pocetak.
Sit Hungry Doesn't Believe

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 24. Mart 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
[ Veliki, ali veliki udarac Forumu jeste njegovo napustanje od strane pink, sansa i fingersbrokena . Oni zajedno imali su preko 7000 (SEDAM HILJADA!!!) priloga, i bez njih forum ne moze nikako biti isti.

Selam And_u_Price

Mozda su oni otisli da se odmore dok ih mi ne stigenmo sa prilozima. Hajte sad da navalimo dako ih razminemo :D

Sala nastranu. Njihov odlazak nije bez povratka. Ljutina je to. Koliko sam se ja puta naljutio na Sansa zbog opomena pa mi nije padalo napamet da napustim forum. Napustanjem se nemoze promjeniti nista, samo ustrajnost, ljepo i korisno pisanje i ponasanje moze doprinijeti promjenama.

Selam i idemo punom parom...

Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

• »Ibn_Izzet« je muško

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 24. Mart 2005

Da li je bitno napisati HILJADE tekstova, a uz to mnoge izvrijedjati, ili je bolje mnogo manje tekstova koji su kvalitetni, poucni i puni lijepog ophodjenja. Ja jedne prilike ponudih: analizirajmo sami svoje tekstove i svaki tekst koji je od mene, da se zapitam da sam ga sebi poslao, pa cemo se uvjeriti u ispravnost i pozitivnost jednih, a u negativnost drugih. :) Napominjem da se baziramo na ono sto znamo i tako doprinesemo kvalitetu foruma.
Ima neko ko shvati da je u krivu i jednostavno pobjegne s foruma, a nece da prizna da je u krivu. Pa zar je priznanje ponizenje, ne, naprotiv, to je velika vrlina. :)
We-sselamu alejkum, we rahmetullah.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 24. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Ibn_Izzet
Da li je bitno napisati HILJADE tekstova, a uz to mnoge izvrijedjati, ili je bolje mnogo manje tekstova koji su kvalitetni, poucni i puni lijepog ophodjenja.

I ti ces ih stignut po broju priloga,samo danas si napisao desetak,za mesec-dva i eto i tebe sa hiljadu postova. ;)
uz to,u temi 'kad bih dobio/la 2.000.000 eura' pricao si o svemu samo ne o tome sta bi uradio kad bi ih dobio,a o tome je u toj temi rec. ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 24. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Ibn_Izzet
... analizirajmo sami svoje tekstove i svaki tekst koji je od mene, da se zapitam da sam ga sebi poslao, pa cemo se uvjeriti u ispravnost i pozitivnost jednih, a u negativnost drugih...

Mozda nije najbolje dati sebe kao primjer i prema tome mjeriti druge. Kako je rijec bila o nekim clanovima koji su napustili forum nedavno i cija imena stoje nedje gore onda u tom kontekstu moze se shvatiti da su oni ili makar neko od njih negativni. Bolje je ipak ne dotaci se ljudi koji nisu tu i nemogu dati repliku ;) . Evo par lijepih hadisa:

"Cuvajte se sumnjicenja, jer sumnjicenje je najlaznija pojava. Ne dozvolite da se pred vama lose govori o odsutnim osobama"

"Ne pratite i ne istrazujte mahane muslimana, jer ko istrazuje njihove mahane, Allah ce istraziti njegove mahane"

"Da bi jedan covjek bio bolji musliman pomoci ce mu to ako napusti ono sto ga se ne tice"
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

12

Petak, 25. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Ibn_Izzet
Da li je bitno napisati HILJADE tekstova, a uz to mnoge izvrijedjati, ili je bolje mnogo manje tekstova koji su kvalitetni, poucni i puni lijepog ophodjenja.

Izvini, ali ovo ne mozes da kazes za postove, pink, sansa i fingersbrokena. Zapravo, istina je drugi deo tvoje recenice, a za uvrede ces da izvines. Nemoj o njima molim te, ili nemoj na taj nacin.
Sit Hungry Doesn't Believe

• »Ibn_Izzet« je muško

• Poruku poslati

13

Petak, 25. Mart 2005

Ja nikoga nisam imenovao, a onaj ko se odmah buni, cinjenica je da ima pri sebi nesto od navedenoga. Rekoh: nikoga nisam imenovao, kao sto sam napominjao i to da se sa strane vidi ko je u svojim tekstovima negativan, a ko pozitivan. :)
Pogledaj, pa ćeš vidjeti da se nisam nikoga dotakao poimenično. Govorim u globalu šta su negativnosti, a šta pozitivnosti, pa nek se svak izvaga. Govoris o necemu, a odmah krenuo u osudjivanje mog boldiranog teksta, a ja sam ga naveo uopćeno, ne misleci lično na sebe. Ti si to, brate, bukvalno i logički shvatio. Naprotiv, ne ravnam ljude po sebi, niti se to iz moga teksta moze zakljuciti. I savjetujem sebi i tebi, te svakome prisutnome na forumu, da se ne izlijeće sa prozivanjem i osudjivanjem, prije no sto se tekst i shvati. :) Dakle, ja sam mislio da svaki ponaosob ima dojam kao da sebi šalje tekst, bilo bi mnogo blje usmjereno djelovanje foruma. :)

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

14

Petak, 25. Mart 2005

Citirano

Orginalno od Ibn_Izzet
.... Ima neko ko shvati da je u krivu i jednostavno pobjegne s foruma, a nece da prizna da je u krivu. Pa zar je priznanje ponizenje, ne, naprotiv, to je velika vrlina. :)

Ovo me bas nasmija
Haman po ovom mora da su fingers, sans i pink shvatili da su u krivu diskutujuci sa nasim Ibn Izzetom, ali da su nemogavsi se oduprijeti svojem nefsu da priznaju svoju pogresku, odlucili da je lakse otici sa foruma

Citah nedavno jedan aforizam :)
>>O čovječe, čuvaj se jednoga od dva komplexa, oba su katastrofa, kod koga se nadju: komplex nize vrijednosti, ili komplex vise vrijednosti. I jedan i drugi vode covjeka u jednu od krajnosti. Nego, shvati svoju zadaću na ovoj Zemlji i djeluj gdje ima koristi od tebe, a ne štete.<<

Neko ovdje mora da opasno boluje od komleksa vise vrijednosti, neshvatajuci da od njegova djelovanja nikakva haira

• »Ibn_Izzet« je muško

• Poruku poslati

15

Petak, 25. Mart 2005

Treba covjeka upoznati pa onda reći svoje mišljenje o njemu. Ovaj tvoj tekst nije vrijedan komentara.
Kako olahko osuđuješ i prišivaš nekome nekakve komplakse. Dobro se prevaspitaj i obrati na svoj tekst.
A da bi poznavao čovjeka treba s njim dugo putovati, ili trgovati (poslovati). :) :)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

16

Petak, 25. Mart 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Tashke, znam da mislis na mene.

da,mislio sam na tebe,i na one koji su mozda razmisljali da napuste ovaj forum.
i mislio sam i najpozitivnijem smislu to kad sam rekao,ti znas...
u svakom slucaju WELCOME BACK!

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 10. Novembar 2005

Cim je OBAVEZNO onda nek bude OBAVEZNO !!!

Forum lici na cirkus ne na forum,pise svak koliko god hoce postova...........to treba da se sredi.

Predlog :

U Roku od 24h max 2-posta po Temi,a ne po 10-postova u jednoj Temi.

" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

18

Petak, 11. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price

Citirano

Orginalno od Tashke

Tashke, znam da mislis na mene. Ja Forum necu napustiti, ali istina je da Forum nije vise onaj stari, to osecam i dok kucam ove redove. Morao sam da se udaljim malo, da se presaberem, razmislim i skontah da ipak treba da se vratim (to sam i najavio kad sam odlucio da budem malo odsutan). Veliki, ali veliki udarac Forumu jeste njegovo napustanje od strane pink, sansa i fingersbrokena . Oni zajedno imali su preko 7000 (SEDAM HILJADA!!!) priloga, i bez njih forum ne moze nikako biti isti. No, sta je tu je. Mene su sva ta desavanja potresla i morao sam malo da se ohladim. Idemo dalje, videcemo sta ce i kako biti, ali jos jednom kazem ovo vise nije isti Forum na kome sam ja otvorio svoj nalog davne 2002-ge godine.

Veliki selam i pozdrav za sve clanove, za mene je ovo novi pocetak.

:)) Jest ovaj Avicena smijesan :))
Vidi...Ljudi se radjaju i umiru (odlaze i dolaze)i oduvijek je bilo tako i bice...Ovaj forum je kako neko rece u svom potpisu samo jedna obicna igra...Ovo je virtuelna mahala,a mi smo virtuelne komsije jedni drugima...
Ovaj tvoj post zraci takvom ozbiljnoscu kao da je u pitanju zivot.Malo pretjerujes..pa dobro malo vise :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

19

Petak, 11. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od SaNdZak
Mozda su oni otisli da se odmore

...

Njihov odlazak nije bez povratka.

I odmorili se oni i nakon nekog vremena odlucili da se vrate i vratili se.

Homo homini lupus.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

20

Petak, 11. Novembar 2005

Ostaaajte taaaamooo,
sunce ovog neba,
nece vas grijat
ko sto tudje grijeee.

Grki su ovdje
zalogaji hljeba
gdje svoga nema
sve same vehabijeeee ...

Santa Aleksic
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Social bookmarks