Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

buigstroj

Početnik

(10)

• »buigstroj« je autor ove teme

Datum registracije: 20.10.2008

• Poruku poslati

1

Utorak, 21. Oktobar 2008

OCENA BEZBEDNOSTI GRADJANA

Svedoci smo u poslednje vreme novinskih reklama o velikom uspehu Novopazarske policije , o hapsenju grupe kradljivaca automobila , istina jeste uspeh nakon pune godine aktivne kradje i to uhvacena je jedna grupa a postoji jos verovatno. Uspeh jeste al jeli moralo da se ceka cela godina pa da se krene u hapsenju ili su neke ambicije daje neko video priliku da napreduje sad u sluzbi jer se ocekuju promene prvog coveka D.T. koji je upucen na odredjeno vreme pa krenuli da se radi.
Prica da je presecen lanac krijumcarenja droge i privedeno 15 dilera a ne kaza se da nije kod istih pronadjen ni jedan gram(bruka). Zasto se ne hapse i otkrivaju oni koji donose drogu ovde, da se preseca dolazak i transpot droge u Novi Pazar gde se truju nasa deca vec vec se velica pronalazak i hapsenje dilera i droge van naseg grada . Nasa policija treba da hapsi ovde i svako da sredjuje stanje u svojoj kuci i dvoristu ,kako vidim nijednog narko dilera malo jaceg nije uhapsila nasa policija vec se slobodno setaju. Velica se do nebesa u dnevnom listu Blic jedan nas rukovodioc u policiji da je pronasao neke mosti iz Manastira Sopocani a proverom je utvrdjeno da je on tada bio van zemlje i jos mnogo toga.
Molim sve na forumu da se prikljuce diskusiji slobodno kako ocenjuju rad nase policije i opstinskih organa i da bez imalo ustezanja predlazu i iznose svoja misljenja bez straha jer treba se boriti protiv najveceg zla KRIMINALA u svim vidovima. o| (o)

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

2

Srijeda, 22. Oktobar 2008

Ispade kao da nasha policija nishta ne radi, a druge rade...
Ne slazem se. Mislim da nasha policija nikad nije bolje radila. U vezi sa onim shto si pomenuo, a tiche se hapshenja po drugim gradovima, treba pomenuti da su mnogi narkodileri shirom Srbije uhapsheni u saradnji sa novopazarskom policijom. Dok ne dodje Dragan Terzic na chelo policije, niko ne smede (ili nisu imali prilike, ne mogu da se greshim) da uhapsi sve one koji su u poslednje vreme uhapsheni.
Kazesh ne hapse nashe dilere? A znash li da je Pazar glavna raskrsnica na ovim prostorima za dilovanje droge i trgovinu ljudima? Ne truju nas samo "nashi" dileri, vec to rade i oni rozajski, i somborski, i kosovsko-mitrovachki, i mnogi drugi. Zato treba da se radujemo svakom hapshenju dilera na Balkanu i shire - jer to shto im oduzmu je moglo doci bash do nas i nashe omladine.
Zashto tvrdish da kod uhapshenih dilera nije pronadjen nijedan gram? To necu komentarisati... Malo je apsurdno.
Mnoge ljude koji su na funkcijama, a koji vrede, sredina ili vlast sklone sa funkcije. Kad je Ceho Nikshic pocheo da sredjuje grad (njegov prethodni mandat) - sklonili su ga. Kad je Suad Bulic pocheo da hapsi - sklonili su ga. Kad je Fuad Bacicanin preporodio biblioteku - sklonili su ga. Nisam simpatizer prethodne vlasti, ova je bliza onome shto zelim, iako sam poprilichno apolitichna. Ipak, to ne znachi da vlasti treba da sklanjaju izuzetno kvalitetne ljude samo zato shto su iz druge stranke.

Mi, Pazarci, smo stalno neshto nezadovoljni. Nishta nashe nam ne valja. A ko ce uvideti kvalitet onoga shto je unutra ako ne mi sami? Zato mi je zao shto pored ovolikog truda policije u poslednje vreme mi opet kazemo kako ona nishta ne radi.

Samokritichnost je dobra, ali treba je odvojiti od samozavisti ili chega vec.

Bravo za policiju!

Buigstroj, slazem se da se treba boriti protiv kriminala u svim vidovima!
Nadam se da na vodecim pozicijama u policiji i sudstvu nece biti ljudi koji bratuju sa tim najvecim kriminalcima kojih zelimo da se oslobodimo. Mozda je zato chovek sa strane bio najbolje reshenje.

P.S. Treba li da ocenimo bezbednost u nashem gradu ili ne, poshto ne videh nigde u uvodnom postu pitanje koje se odnosi na naslov teme?

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

buigstroj

Početnik

(10)

• »buigstroj« je autor ove teme

Datum registracije: 20.10.2008

• Poruku poslati

3

Srijeda, 22. Oktobar 2008

Slazem se stobom i poznajem te ljude koje spominjes i stvarno oni rade ili su pokusali da rade. Mogu reci Ceho Niksic tu nema polemike vrhunski rukovodioc , Suad Bulic pokusao da sredi stanje ali polovicnoali jer su ga smenili a sto mi nemamo ljudi od 100000 hiljada da vodi nas SUP nego da dovodimo ljude sa strane , zaista Terzic pokusava da uradi sto moze ali ne voli nas grad vise od ostalih nasih koji rade u SUP-u , a sto se tice navedenih cinjenica i podataka sto sam naveo u prethodnom tekstu zaista su 100 posto tacni i nije postignuto 20 posto koliko ima kriminala u Novom Pazaru ali nemoze brzo i treba da se gradjani informisu istinito ako treba da se iznose informacije u javnosti ali ne netacne i to odgovorno tvrdim da istinu govorim.
Moja ocena rada PU Novi Pazar je dobar 3 , i ne vise.
I pozdravljam jedino Dragana Terzica i njegov profesionalni rad .
Sta mislite kobi mogao da menja Dragana Terzica jer po informaciji on uskoro odlazi za mesec , dva u penziji , ja neznam da li bi mogao neko da ga zameni iz naseg SUP-a i kobi to mogao biti????
P.S. Takodje nisam bio pristalica prosle vlasti (o)

Social bookmarks