Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško
  • »hobbes« je autor ove teme

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 05. August 2003

OCENJIVANJE

Da li se još nekome dešava da se prilikom ocenjivanja teme i pritiska na dugme GO ne vrati na ocenjenu temu već mu se otvori stranica sa animiranim gifom?
Nekad ranije(pre par meseci) se to nije dešavalo.
Malopre umesto da me vrati na temu otvori mi helikopter :)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 05. August 2003

Citirano

Malopre umesto da me vrati na temu otvori mi helikopter

Sa aerodroma DELIMEĐE ???

P.S. Dešava se i meni :rolleyes:
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 05. August 2003

Jah...

Citirano

Orginalno od hobbes
Da li se još nekome dešava da se prilikom ocenjivanja teme i pritiska na dugme GO ne vrati na ocenjenu temu već mu se otvori stranica sa animiranim gifom?
Nekad ranije(pre par meseci) se to nije dešavalo.
Malopre umesto da me vrati na temu otvori mi helikopter :)

Prvo da vedeti ovog foruma cestitam tisuciti post (malo li je jedna cijela tisuca) u nadi da ces ih jos jedno 100 puta ponovit' ...

Ovo se i nime desavalo, samo sta treba da uradis je da pocistis svoju cache memoriju i bit' ce OK nakon toga...Meni je bio pravi kosmar nakon bilo kog glasanja jer bi se vazda pojavio grb Crvene Zvezde (a ono crvena mi boja bas i ne pase, vise plava i crna :D )

Zivio
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 05. August 2003

To se desava samo sa temama koje imaju attachements u sebi.

Nemam sad vremena ali cu pogledat da nadjem taj BUG uskoro.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

5

Utorak, 05. August 2003

Nije samo ocenjivanje u pitanju, a nije znaci ni da se desava samo meni :D
Naime, meni se to desavalo zanje vreme, ali nisam pridavao znacaj tome jer sam mislio da je nekakva greska trenutna u pitanju. Znam samo da nije u pitanju ocenjivanje jer ne secam se kad sam zadnju temu ocenio :). Nesto se cini mi se desavalo pri odjavljivanju... umesto na temu otvori mi neki gif.. nisam siguran.. znam samo da se desavalo..
mogu ja da se potpisem i bolje...

6

Utorak, 05. August 2003

Hi narode :)
Meni se to ne desava :)nakon ocenjivanja sletim na stranicu teme koju sam ocenila ;) ( @ sans : jok na Airport-a "Delimedje" ) :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško
  • »hobbes« je autor ove teme

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

7

Utorak, 05. August 2003

Citirano

Orginalno od pink
Hi narode :)
Meni se to ne desava :)

to je zato sto se verovatno kačiš mašina gde u kešu nema nišega.
Mi ovde smo puni keša pa slećemo po Delimeđima :) a neko i u crvenu zvezdu :))

8

Utorak, 05. August 2003

Citirano

Originalno od hobbes
to je zato sto se verovatno kačiš mašina gde u kešu nema nišega

Hodi Mu Ga Znadi.

P.S. Pozdrav za hadalja :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

9

Utorak, 05. August 2003

ja kad krenem da ocenim odmah mi se nacrta pred ochi administrator ili Babbha Kako kazu a aaa Jok :P
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

10

Utorak, 05. August 2003

Ha ha ha ha .... hej Dado dobro te naslo!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

11

Utorak, 05. August 2003

ima i po nekad tu neka Forumashoca koja umije tihim glasom ono neka nemo ...

12

Utorak, 05. August 2003

bez sale

Ima jos nesto sto mi se cesto desava: OS mi zatvara prozor gde je forum a prvo prijavi neispravnu referencu u memoriji. Desavalo se uvek na mom kompu u sobi, pa sam mislio da je do toga (ili zato sto uvek imam mnogo prozora otvorenih), ali evo sad mi se to i ovde desilo te skontah mozda ima veze sa tim bug-om, ili je neki drugi... A mozda se desava samo meni..

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

13

Utorak, 05. August 2003

,meni se desilo kad se odjavim pokaze mi sliku iz toga posta iz kojeg sam se odjavio >>

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

14

Utorak, 05. August 2003

Kao sto vec pre rekoh, poznat mi je problem i vezan je za attachment-e te nemate potrebe da razbijate glavu sa time. Kad nadjem vremena (koje trenutno nemam) prepravit cu code za attachements i javicu vam da se ne sekirate :D .

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Ima jos nesto sto mi se cesto desava: OS mi zatvara prozor gde je forum a prvo prijavi neispravnu referencu u memoriji. Desavalo se uvek na mom kompu u sobi, pa sam mislio da je do toga (ili zato sto uvek imam mnogo prozora otvorenih), ali evo sad mi se to i ovde desilo te skontah mozda ima veze sa tim bug-om, ili je neki drugi... A mozda se desava samo meni..

To nema veze sa vec opisanim problemom. Reci mi koju verziju Internet Explorera koristis i koji Service Pack za njega?
Koji OS koristis?
(naravno pitanja se odnose na racunar na kome se javlja u citatu opisani problem).
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

15

Srijeda, 06. August 2003

Citirano

Orginalno od Giovanni

Meni je bio pravi kosmar nakon bilo kog glasanja jer bi se vazda pojavio grb Crvene Zvezde (a ono crvena mi boja bas i ne pase, vise plava i crna :D )

Shvatam tvoje muke kad si bio primoran da gledas u taj odvratni grb! Nego nesto se pokusavam setit' ima li crne medju Zeljinim bojama! medjutim opis odgovara Interu iz Milana... (!?)

pozdrav
Sit Hungry Doesn't Believe

16

Srijeda, 06. August 2003

Windows 2000 proffesional built on nt tech

Al znam meni je do kompa. Desilo se nesto slucajno i sa ovog gde sad sedim (ne onog inace) i plus jos ovo sve sto sad rekose, pa ja pomislih eto i to je mozda jos kod nekog. Al ponavjlam kod mene je problem neki na kompu (i sa nekim drugim stvarima) i izvinjavam se zbog uopste spominjanja toga. Al u svakom slucaju ako ne uspem da ocistim to sto sam pokupio nekud, a smeta mi za vise stvari, moracu da se obratim ovde, jer nisam bas pro za te stvari.

Zahvaljujem, pozdravljam, selamim. ;)

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

17

Srijeda, 06. August 2003

Citirano

Orginalno od Administrator
Kao sto vec pre rekoh, poznat mi je problem i vezan je za attachment-e te nemate potrebe da razbijate glavu sa time. Kad nadjem vremena (koje trenutno nemam) prepravit cu code za attachements i javicu vam da se ne sekirate :D .

Administratore, bez potrebe se sekiras, problem je minorne prirode i imas palac gore od mene za uptime i funkcionisanje foruma. Znaci lakapo pa kad stignes i sve ce bit' u dure...

Citirano

And_U_Price
Shvatam tvoje muke kad si bio primoran da gledas u taj odvratni grb! Nego nesto se pokusavam setit' ima li crne medju Zeljinim bojama! medjutim opis odgovara Interu iz Milana... (!?)

And_U_Price, meni je vazda Partizan bio u srcu poslije Zelje (kad sam bio manji i prije :D ) pa otud crna boja. Al', crveno (bordo) kad vidim...Uh...

Zivio
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Social bookmarks