Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Srijeda, 18. Oktobar 2006

Odnosi uprava-navijaci

Kakvi po vama trebaju da budu odnosi izmedju predstavnika kluba i navijaca?
Da li navijaci trebaju da se pitaju za odredjene stvari ili je njihov jedini zadatak da dolaze na stadion?
Da li navijaci trebaju imati predstavnika u upravniom odboru kluba?
Dokle navijaci sa svojim zahtevima mogu ici,dokle je granica?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

2

Utorak, 17. Novembar 2009

Evo kakav je odnos uprave Hajduka iz Splita i Torcide :D

Navijači Hajduka, takozvana Torcida, doveli su u utorak pet ovaca pred službeni ulaz stadiona Poljud, kako bi ih "kandidovali" za mesta u Upravnom odboru splitskog kluba.

"Naši kandidati imaju jednako iskustvo u fudbalu, kao oni što ih je predložio splitski gradonačelnik Željko Kerum. Jednako su obrazovani, a njihova je prednost što znaju nešto više o travi", izjavio je Žan Ojdanić, predsednik Torcide hrvatskim medijima. :)) :)) :))

Torcida je takođe istakla i nekoliko šaljivih transparenata: "Oš u Nadzorni odbor?!", "Oću netjače", "Daštaću rođače", "Meti pajdo i mene", aludirajući na "pismenost" Keruma i trenutnog rukovodstva Hajduka.

Ovce su uživale na splitskom suncu i nisu se zamarale blejanjem.

"Ne bleje, ali ni Kerumovi kandidati ne govore. Umesto toga, oni dižu ruke bez reči", podvukao je Ojdanić.

Performans su sa oduševljenjem pozdravili građani Splita, hvaleći maštovitost Torcide, dok su zaposleni u klubu događaj pratili iza dobro zatvorenih vrata.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Ovce.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Peppa

Učenik

(10)

• »Peppa« je muško

Datum registracije: 02.03.2005

• Poruku poslati

3

Srijeda, 12. Oktobar 2011

Pojedıncı

Nekıma bi ıspred upravne zgrade FKNP trebalı vezat krave ı volove da ıh podsetımo odakle su doslı ,pa da se presaberu ı malo spuste loptu u odnosıma sa navıjacıma!
Nemaju onı pojam sta znacı trıbına-a kako je krenulo saznace -alı bıce kasno...za njıhove fotelje.
Alı ako -samı su trazılı !!! :))

o| o| o| o| o| o|
U L T R A - A Z Z U R R O

Social bookmarks