Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Srijeda, 09. Juli 2008

Oficijelna prezentacija Novog Pazara

Primetih da je oficijelna internet prezentacija Novog Pazara u fazi prerade.

Nadam se da ce stranica u buduce biti mnogo kvalitetnija i predstavljati nas grad u na adekvatan nacin.

Stara prezentacija je najvise licila na BLOG predsednika opstine. Nadam se da se takva praksa nece nastaviti i da ce novi urednici prezentaciju uredjivati sa mnogo vise profesionalizma u radu.

www.novipazar.org.yu

Ista stvar je i sa prezentacijom Regionalne Televizije koja je trenutno, kako izgleda, zatvorena zbog izmene sadrzaja.

www.rtvnp.net
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

2

Srijeda, 09. Juli 2008

Citirano

Orginalno od Administrator

Ista stvar je i sa prezentacijom Regionalne Televizije koja je trenutno, kako izgleda, zatvorena zbog izmene sadrzaja.

www.rtvnp.net

Pomislih, da i ovdje nije iznijet namjestaj, pa ne radi dok se ne unese novi :]
SDA 1990

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

3

Utorak, 12. August 2008

Citirano

Orginalno od Administrator

Stara prezentacija je najvise licila na BLOG predsednika opstine. Nadam se da se takva praksa nece nastaviti i da ce novi urednici prezentaciju uredjivati sa mnogo vise profesionalizma u radu.

www.novipazar.org.yu

Bila mi je zanimljiva ova tvoja konstatacija u vezi BLOG-a i u medjuvremenu sam pratio oficijelnu stranicu grada Novog Pazara i ono sto sam do sada primetio je da NASTAVILA stara praksa popunjavanja sadrzaja stranice. Isto se vazi i za RTV, koja gotovo svaki dnevnik pocinje sa vijestim sta je tog dana radio gradonacelnik.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

4

Utorak, 12. August 2008

Dvije , tri rijeci o RTV-u

Sto se tiče RTV-a , njima je hitno potrebna depolitizacija i deamaterizacija kadrova ; jednom rečju PROFESIONALIZACIJA , ali bukvalno . Jedino tako moze postati javni servis Sandzaka.

Da se konacno pokusa napraviti sa profi ekipom jedna šema koja ce imati kontinuitet i orginalnost.

To zahteva par skolovanih ljudi i novaca, cega ima, ne mnogo ali dovoljno . Nadam se da cemo jednom gledati programski neovisnu televiziju. Neki mogu reci da je to nemoguce jer je politizovana u fundamentu , međutim za to se moraju izboriti zaposleni tamo i raja.

My soul is painted like the wings of butterflies

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

5

Utorak, 12. August 2008

Ono sto je potrebno za RTV je privatizacija. Ocigledno je to jedini nacin da se izbegne politizacija tog medija.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

6

Utorak, 12. August 2008

Ne znam ...

Sama privatizacija bi bila politički dogovor , tesko da bi RTV bio prodat nekom ko nije tu prodaju politički naštelio.

Ako misliš na neki medij iz zemlje koji bi mogao kupiti ,onda tesko . Složićes se da su skoro sve televizije politizovane , makar prikriveno.

Misljenja sam da RTV treba ostati nasa jer moze uticati na na razvoj multikulturalnosti i dosta pomoći, naravno ne ovako koncipirana . Promenice se valjda nabolje, ili ostasmo ovakvi mediokriteti .

Biće bolje neko viče; nadam se ne samo na papiru mrtvo slovo :)
My soul is painted like the wings of butterflies

Social bookmarks