Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

101

Srijeda, 28. Decembar 2005

Ja sam vam poslao poruku za nas Savez kako nam napreduje.Napravio je kvantni skok.Sada nas ima 8-clanova i edno saveznistvo.Kad sve to sumiramo u + smo :D

Nego Babbha prihvati onu kandidaturu,da ne pocnem da pucam 8)
" Bilen alemlere rahmettir "

nnenyy

Početnik

(10)

Datum registracije: 14.12.2005

• Poruku poslati

102

Četvrtak, 29. Decembar 2005

Babbha, objasni mi, ja sam se tamo registrovala, ulogavala i sve... ali ne kapiram shta posle... Odavno mi nisi nishta objashnjavao :D
[SIZE=3]...Ipak znaj da tuzna pesma na sto nachina svetom putuje, stara slika nasheg vremena josh uvek tuguje, a kishna jutra opet pochinju, opet sam otishla, smejem se a suze naviru KURVA sudbina... [/SIZE]

103

@ nnenyy: ja sam ti dokaz da se i bez puno pojma o igri moze dogurat do poencica :) . No ipak za pocetak izgradjuj samo rudnike, da bi posle mogla gradit ostalo.

Babbha : Ko je onaj Coldball

Citirano

e si li ti glavni u savezu .
ako da sto mislis da se moj i tvoj savez udruze u jedan pa da budemo jaci i da imamo vise clanova.ako ti nisi glavni reci to glavnom u savezu.

@ DordjeRD: Sta nam je sa Hain-om?

P.S. Narode da vam se pohvalim konacno izgradih Silos za rakete 8)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

104

PINK PAZI OVO 8o

Silos za rakete (Level 2)
Silos za rakete je planetarno postrojenje za skladistenje i lansiranje raketa.
Potrebno: Metal:80.000 Kristal:80.000 Deuterij:4.000
Trajanje izgradnje: 8h 00m 00s

Treba mi jos dva levela pa da pocnem gradit interplanetarne rakete.A ovih antibalistickih poslao mi SADAM 10-tak :).

P.S

Babbha DoonjaLook ehhehehe

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

105

Petak, 30. Decembar 2005

Hain je sad normalizovan i napreduje ima i osam clanova.
Na prvom uni su svi prejaki u odnosu na mene pa me niko ne dira a u uni 3 mi se navrzo komsia ,ufati me na spavanju i odnese mi sve resurse prosli put sam se odbranio a sad sam spavao i eto.
Ako ko ima visak resursa nek mi dobaci da ojacam odbranu vraticu mu kad porastem...djordje mi je bio poslo al mi ovaj odnese.
E i saljite resurse samo danju kad ne spavam ;( ;( ;(

106

Petak, 30. Decembar 2005

Auuu ja radila nocas, sad svratih da vidim sta se cini po mojeme Marsu kad ono me nakaf pis napao i unistio mi sve to brodova sto imam i opljackao sve sto sam imala :(:(:(:(:(

A viditel vi to kad neko mene napadne? Sto me ne odbraniste , haram vi ne bilo ! :)

Sad sam malo boktisala, jer sve sto gradih za tren unisti ovaj Napadac Slayer (5:347:12) ! X(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

107

Petak, 30. Decembar 2005

I mene je neko pokusao napasti ali je napadacu minut kasnije bilo odgovarajuce uzvraceno javili su mi iz glavnog general staba :-) :-) . Osujecen je napadac i preslo se odmah u kontra ofaniziv :-) Posto je slomljen optor, zasao sam samo posle nekoliko minuta vec duboko u njegovu teritoriju, bez vecih gubitaka na sopsvenog strani. Razmisljam se kad je vec poceo sam da skratim njegovu teritioriju 8) Presao sam iz prve faze gde sam mu unistio sve fabrike i infrastukturu i nadvladao njegovim vazdusnim prostorom 8) u fazu dva, bas po scenariju NATO-a kad nas :D , gde u ovoj sledecoj fazi napada nameravam potpuno slamanje protivnika. 8) Nece to biti pretezak zadatak sa obzirom na to da imam izuzetnu opremu i najmocije oruzije sa kojim prosto mogu zapaliti neprijatelja.

Kad se vec pomenu SADAMAN evo jedna njegova meni posebno draga. " Bili smo jednom najbolji, trenutno sad to vise nismo ali cemo u skoriju buducnost, naravno , dodajem ovo uz Allahovu pomoci biti ponovo najbolji ". Kad je ovo pricao mora da je imao na um ovo sto sad radim na ovoj planeti :D 8)
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

108

Petak, 30. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od pink
Auuu ja radila nocas, sad svratih da vidim sta se cini po mojeme Marsu kad ono me nakaf pis napao i unistio mi sve to brodova sto imam i opljackao sve sto sam imala :(:(:(:(:(

A viditel vi to kad neko mene napadne? Sto me ne odbraniste , haram vi ne bilo ! :)

Sad sam malo boktisala, jer sve sto gradih za tren unisti ovaj Napadac Slayer (5:347:12) ! X(

Kad ideš na duže odsustvo, pošalji flotu u neki kobajagi transport na neku od naših planeta. Kad se vratiš onlajn samo opozoveš flotu. To se zove fleet save . Ja još nemam napadački arsenal, morate se sami čuvati još nko vreme.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

109

Petak, 30. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od pink

je li taj igrac suvise jak :)?? da li mu se mozemo osvetit :) ?? pa da ti vratimo to :)??

i jos jedno pitanje, zna li ko je li haram napadati one slabe :D :P ili je samo nepravedno hehe

a evo moje noFo stanje :)

Rudnik metala (Level 11)
Rudnik kristala (Level 10)
Sintizer deuterija (Level 9)
Solarna elektrana (Level 13)
Fuzijska elektrana (Level 2)
Tvornica robota (Level 5)
Tvornica brodova (Level 4)
Spremnik metala (Level 2)
Spremnik kristala (Level 2)
Spremnik deuterija (Level 2)
Centar za istrazivanje (Level 4)(za par minutica bice aBd na L5 :) )

Tehnologija za spijunazu (Level 2)
Tehnologija za kompjutere (Level 2)
Tehnologija za oruzje (Level 1)
Tehnologija za oklop (Level 1)
Tehnologija za energiju (Level 3)
Mehanizam sagorjevanja (Level 3)
Tehnologija za lasere (Level 3)

i jos jedno pitanje.. kad kliknem na "brodogradiliste" pise mali lovac, mali transporter, sonde za spijunazu i solarni setelit... ali desno onda pise "0" to znaci da nemam(?).. ali ne znam gde da kljiknem da bi imala barem neki micki transporter :) ?? jucer me opet neki napao.. nisam bila online.. ali i da sam ne bi mogla puno da uradim.. pa barem da mogu 'evakuirati' onoga sta mogu :)

upanprijed hvala na odgovorimaa :) :)

selamim vas

ps. imamo li neku fiinu sliku za nas savez :O :D 8) ??

Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

110

Petak, 30. Decembar 2005

Nulu prekucaš u jedinicu i...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

• Poruku poslati

111

Petak, 30. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
Nulu prekucaš u jedinicu i...

nisam znala da je tako jednostavno :O

thanks a lot za info. :)

Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

112

Petak, 30. Decembar 2005

...i pritisni ono posalji. To isto vazi i za odbranu ukucas broj umesto nule i pritisni ono dugme posalji dole sto je.Videces kako se grade brodovi :)

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

• Poruku poslati

113

Petak, 30. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od hobbes
...i pritisni ono posalji. To isto vazi i za odbranu ukucas broj umesto nule i pritisni ono dugme posalji dole sto je.Videces kako se grade brodovi :)

heheh gde ste dosad 8) :)

hvalaa punoo :) odoh da vidim sta mou ucineti ;)

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

114

Petak, 30. Decembar 2005

Jako je vazno....

Dakle,

jako je vazno da ako se obrachate "svima" naznacite o kojem se savezu radi jer JA KONKRETNO NEZNAM KO JE U KOJEM SAVEZU AKO NIJE U JEDINOM U KOJEM SAM JA, na primer?!

Evo, gore, Pink je neko napao, e ja neznam u kojem savezu? Znatel vi ? A ti Haris ?

:]
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

115

Petak, 30. Decembar 2005

Citirano

Orginalno od °thats_me°

je li taj igrac suvise jak :)?? da li mu se mozemo osvetit :) ?? pa da ti vratimo to :)??

i jos jedno pitanje, zna li ko je li haram napadati one slabe :D :P ili je samo nepravedno hehe

thats_me, ako te bude i dalje neko dirao, javi se, odmah cu ti poslati moje palestince :D odnosno jednu "brigadu mucenika " :D Al Aqse. :) Garantovan te posle vise nece, barem isti, dirati. ;)
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

116

Subota, 31. Decembar 2005

Babbha taj sto je napao Pink je u Uni 1 imaju neki savez od 46-igraca i ne kotiraju mnogo dobro.Nego ja krenuh da ga sinem malo,ali mi ne dopustise ;(

Nejse

nnenny tako nesto

imamo slicicu za savez,samo nemamo vakta da je cakacimo :(

A sto se tice stealth-ova fali mi jos ovo pa da ih pustim u pogon SERISKI :D

Potrebno: Metal:80.000 Kristal:160.000 Deuterij:48.000 ?(

117

Subota, 31. Decembar 2005

Djordje hvala za tip, probacu to drugi put da uradim, mada je dobri Slayer (5:347:12) sinoc ponovo iskoristio sansu i unistio sve ono sto sam juce napravila :(.

evo njegovog saopstenja :

Citirano

12-30 23:33:53 Slayer [5:347:12] Bez naslova
jbg. zab da sam tebe napo.
izvini, samo da znas u buduce te necu vise napadati.
imam neki popis koordinata koje napadam pa koga izvucem i napadnem ga.
cao

I ja njemu rekoh : Cao!

Babbha evo njegovog saveza :

Tag IBS
Ime Intergalakticki Bosanski Savez
Clanovi 12

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

• Poruku poslati

118

Nedjelja, 01. Januar 2006

Citirano

Orginalno od Abfangjäger

Citirano

Orginalno od °thats_me°

thats_me, ako te bude i dalje neko dirao, javi se, odmah cu ti poslati moje palestince :D odnosno jednu "brigadu mucenika " :D Al Aqse. :) Garantovan te posle vise nece, barem isti, dirati. ;)

jesi li ti u nasem savezu :)??

no brate, sta mi je potrebno da ja imam kakve palestince :) ?? eeeeh mora da su dobri, sigurno se ne boje smrti hehe :) 8) no hajd BogOti mi reci sta mogu ucineti da ih ja imam :) zvuce mi bas cool, a da ti ne bih bila na teret.. bolje da imam svoje :)

iiii..
hvala puno puno na ponudi da mi posudis te vojnike :] 8) sam nadam se da mi nece trebati jos neko vrijeme dok ne ojacam :P :)

119

Nedjelja, 01. Januar 2006

2-31 15:59:04 Nadgledanje Prostora Dostava sirovine kroz flotu drugog igraca
Flota drugog igraca od Slayer dostalja sirovinu za (5:349:9):
Metal:1000 Kristal:1500 Deuterij:1000

Samo lijepo s narodom i isplatice se :).

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

120

Ponedjeljak, 02. Januar 2006

Citirano

Orginalno od pink
2-31 15:59:04 Nadgledanje Prostora Dostava sirovine kroz flotu drugog igraca
Flota drugog igraca od Slayer dostalja sirovinu za (5:349:9):
Metal:1000 Kristal:1500 Deuterij:1000

Samo lijepo s narodom i isplatice se :).

Tako se sklopio savez sa Metal Militia :D

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks