Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

161

Utorak, 10. Januar 2006

Eh sad i ti :O
" Bilen alemlere rahmettir "

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

162

Utorak, 10. Januar 2006

Ala smo raštrkani, Bogu na emanet.

Sad gledam, toga Amona ne mogu ni da špijunuram, sonde nemogu tamo da stignu, a da bih tebi nešto poslao treba dobrih pola dana. Ako ti i dalje treba javni na ingame poruku.

No, kako prođe u tome ratu?

P.S. Online simulator borbi, korisno ukoliko nekog napadate, a Bogami i ukoliko vas neko napada (mudrost je znati kad je vrijeme za povlačenje).

http://drago-sim.com/index.php?lang=bosnian#
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

163

Utorak, 10. Januar 2006

Skoro neverovatno ali smo sa razlikom od 10 sekundi poslali jedan na drugog sve shto smo imali s tim da je on pogubio 69 brodova i meni malo shtetovo Vilajet a ja sam njemu u isto vreme pokupio sve resourse s planete i vratio celu flotu nazad :D

Nereseno, kaze oGame! :D

Posle se valjda smirio jer je Haris pregovarao malo s liderima tog klana. A i bolje shto se smirio :D

Naravno da mi treba resoursea kad sam sad u servisiranju i bez mnogo pomochi.

;)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

164

Utorak, 10. Januar 2006

Citirano

Orginalno od Sandzacki_sin
Ala smo raštrkani, Bogu na emanet.

Sad gledam, toga Amona ne mogu ni da špijunuram, sonde nemogu tamo da stignu, a da bih tebi nešto poslao treba dobrih pola dana. Ako ti i dalje treba javni na ingame poruku.

Ja sam ga spiuniro ali nista nije imao,pa mi ga bi zao da ga napadnemo.Mada je bilo spremno 200 krstarica da poleti na Amona ishod se zna kakav bi bio.Ali smo krenuli taktickim pregovaranjem i kaznjavanjem Amona,a moguc mu je i Crveni karton iz tog saveza ( a ako mi Babbha posalje poruku dobije totalnu diskfalifikaciju iz Ogame ).E ako bude to dobio da se ne kunem ali mislim da na toj planeti nece moc ni SHATOR vishe da podigne :D

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

165

Srijeda, 11. Januar 2006

:D

Eto, dakle, da kazem... napada lik cijelu dan i noch... da ne postujem sad tabele od ishoda napada... lik stalno gubi flote cijele, napravi ih i krene opet, ima ga svuda i svuda ima oznaku Planete kao EARTH 1, 2, 3, 4... i tako dalje.. ima i nekoliko kolonija...

Bilo kako bilo SRAVNACHU GA SAM!
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

166

Četvrtak, 12. Januar 2006

Babbha Babbha :D

Ako treba Resova samo reci.Skupilo se neceg tu i tamo pa ti mogu poslat jedno 10-tak transportera sa Resursima ;)

Sta ti nejvise treba slobodno kazi.

nnenyy

Početnik

(10)

Datum registracije: 14.12.2005

• Poruku poslati

167

Petak, 13. Januar 2006

[SIZE=3]Babbha, help me... :D Daj bre zovi me u taj vash savez, ja sama na planeti, ne mogu da nadjem put, sinoc me murija zaustavljala i pitali me shto nisam sa vama, morala sam da platim kaznu... :D Pod istim sam nickom tamo, tj. nnenyy ma znash ti...[/SIZE]
[SIZE=3]...Ipak znaj da tuzna pesma na sto nachina svetom putuje, stara slika nasheg vremena josh uvek tuguje, a kishna jutra opet pochinju, opet sam otishla, smejem se a suze naviru KURVA sudbina... [/SIZE]

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

• Poruku poslati

168

Petak, 13. Januar 2006

selam alejkum

moze li mi neko reci kako se prave kolonije :O :)

napredujem i ja po micko, ali nekako mi dosadno uvek dok cekam da mi se rasursi nakupe da nesto novo izgradim..

pa hajd nek neko javi ako mu nije mucno :)

unapred veoma zahvalna
:] :)

selam alejkum

i nemamo i dalje sliku!!!! X( :P
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

169

Petak, 13. Januar 2006

Vidi u tehnologijama šta ti treba da izgradiš kolonijalne brodove. Otkriješ, skupiš, izgradiš, u galaksiji pregledaš koja planeta je prazna i na te koordinate pošalješ kolonijalni brod sa zadatkom "Kolonizirati".

Možeš kolonizirati najviše sedam planeta. Il' beše osam?
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

170

Petak, 13. Januar 2006

Citirano

Napadac Dr Evo (2:449:7)
Oruzje: 70% Stitovi: 70% Omot: 60% Tip B.brod.
Broj 54
Oruzje: 1700
Stitovi 340
Omot 9600

Obranioc Nindza (2:458:6)
Oruzje: 50% Stitovi: 60% Omot: 50% Tip Ma.trans. Ve.trans. Ma.lovac Ve.lovac Krstarica Recikl. Sonde.spiju. Raketob. Ma.laser Ve.laser Gaus.Top Ion.Top Ma.kupo
Broj 1 1 28 12 6 1 3 25 17 3 1 1 1
Oruzje: 7.5 7.5 75 225 600 1.5 0.015 120 150 375 1650 225 1.5
Stitovi 16 40 16 40 80 16 0.016 32 40 160 320 800 3200
Omot 600 1800 600 1500 4050 2400 150 300 300 1200 5250 1200 3000

Napadac je pobijedio borbu!
Napadac pljacka sljedecu kolicinu resursa:
12977 Metala, 8274 Kristala i 5473 Deuterija

Napadac je izgubio ukupno 0 jedinica.
Obranioc je izgubio ukupno 600000 jedinica.
Na ovim koordinatama u rusevinama sada pluta 88200 Metala i 40500 Kristala.
Sansa za stvaranja mjeseca iznosi 1 %
18 Raketobacaci, 13 Mali laser, 2 Veliki laser, 1 Ionski top, 1 Gausov top, 1 Mala stitna kupola - na popravci.

Ne znam da li neko prati statistiku saveza Hain u Uni3, ali moj skor je opao za više od 500 bodova :)

Na Uni3 sam prilično zapostavio odbranu, a koncentrisao se na flotu. I evo ga rezultat. Došao je čovjek sa 54 borbena broda, rasturio me, pokrao nešto crkavice resursa sa planete, ali zato reciklirao sve iz orbite.
Ja lijepo ostao bez cijele i, kako sam pogrješno mislio, solidne flote.

Naravoučenje - radite fleetsave čak i kad nemate resursa na planeti.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

171

Petak, 13. Januar 2006

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
Vidi u tehnologijama šta ti treba da izgradiš kolonijalne brodove. Otkriješ, skupiš, izgradiš, u galaksiji pregledaš koja planeta je prazna i na te koordinate pošalješ kolonijalni brod sa zadatkom "Kolonizirati".

Možeš kolonizirati najviše sedam planeta. Il' beše osam?

Il' bese 9 :)

Na Uni 1 tesko da se kolonizira nesto u blizini.Evo ja sam na 1:13:6 a kolonizirao sam cak na 7:58:9 i to jaca planeta nego moja Maticna.Maticna ima 163-polja a kolonija ima 210-polja :D

Opet na Uni 1 4:369:12 a kolonije na 8:26 (ima slobodnih planeta ) DALEKO JE AMERIKA :D ;)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

172

Subota, 14. Januar 2006

Ej, ljudi! Nemam više vremena za ovaj Ogame ili sada ulazim u fazu da mora da se stalno čuči na netu i nešto čačka oko flote ili odbrane ili proizvodnje...

Poklanjam nalog na Uni3, blizu tri hiljade poena, osam planeta, pozicija 900. Članovima saveza ne nudim da ne bi bio multiakaunting ili tako to...

Nindza, sad si osnivač.

Javite na PM.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

• Poruku poslati

173

Subota, 14. Januar 2006

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
Ej, ljudi! Nemam više vremena za ovaj Ogame ili sada ulazim u fazu da mora da se stalno čuči na netu i nešto čačka oko flote ili odbrane ili proizvodnje...

Poklanjam nalog na Uni3, blizu tri hiljade poena, osam planeta, pozicija 900. Članovima saveza ne nudim da ne bi bio multiakaunting ili tako to...

Nindza, sad si osnivač.

Javite na PM.

pa ako je problem u tome da dolazis u fazu gde trebas cesto biti online, onda lijepo ostavis tvoj passwort nekim osobama naseg teama recimo.. tako 2-3 osobe dok su ionako online, jednim okom mogu proveravat sta se desava kod tebe :)

ako je problem u tome, da neko mora biti online nece se resiti time sto ces nekom trecem pokloniti account.. cisto sumnjam da ce neko drugi imati puno vise vremena od tebe. Zato, predlazem, ostani nam ti.. al samo organizuj malo drugacije :)

eto samo mala sugestija :)

Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

174

Subota, 14. Januar 2006

Citirano

Orginalno od °thats_me°

Citirano

Orginalno od DjordjeRd

Nindza, sad si osnivač.

Javite na PM.

pa ako je problem u tome da dolazis u fazu gde trebas cesto biti online, onda lijepo ostavis tvoj passwort nekim osobama naseg teama recimo.. tako 2-3 osobe dok su ionako online, jednim okom mogu proveravat sta se desava kod tebe :)

ako je problem u tome, da neko mora biti online nece se resiti time sto ces nekom trecem pokloniti account.. cisto sumnjam da ce neko drugi imati puno vise vremena od tebe. Zato, predlazem, ostani nam ti.. al samo organizuj malo drugacije :)

eto samo mala sugestija :)

DjordjeRD

Je totalno u pravu.Igra je dosta zahtevna \\\"vremenski\\\" treba da camic i cucis i cekas :D

thats_me koliko dugo igras?

Evo male ilustracije :D

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

• Poruku poslati

175

Subota, 14. Januar 2006

igram oko 2-3 nedelje :)

prvi put sam cula za igru kad sam videla ovu temu i mozda nedelju-10 dana kasnije sam se uclanila. Da sam (po)cetnik :P se moglo videt koja pitanja sam postavljala na ovu temu :O :D

al ko pita taj ne skita :P

a evo me jos malo pa 1000 poeana 8) jes da nije puno, al egal :P

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

176

Nedjelja, 15. Januar 2006

Postoji jako surova IP provera i multiakaunt diskvalifikacija tako da ne bih preporučio zezanje sa više naloga i slično.

Bilo kako bilo, ja dižem ruke. Što kažu, "Get a life!". E, ja upravo imam jedan i ne nameravam da ga ozbiljnije narušavam zbog Ogame šizenja. Lejla, nema druge...

P.S. 37!

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

177

Ponedjeljak, 16. Januar 2006

Pocela je UNI4 registracija juris da se odma prijavimo da budemo najjaci!!!
Juriiiiissssss!!!!!!!!

178

Ada ja ni ne znam sta cu tamo, al koji sam hadalj prijavih se. U sustini mi je, iskrena da budem, dosadila ova igrica, ni ja kao sto DjordjeRD rece ne mogu da dzoprim non-stop i da cekam hocel me ko napasti il nece. A kad god se loggujem sam citam izvestaje o borbi. :(

NakaF gospodin bese se uputio juce da me napadne ja mu brze bolje napisah da sam zensko, da habera o ovoj igri nemam, i da sam sasvim slucajno tu. Kad sad citam PM od njega, veli obustavio sam napad, al ti ne verujem da si zensko.
Te ja reko koj veruj koj nemo, a za napad sato si obustavio fala ti veliko. I eve da se ne ljutis poslacu ti resursa. Te tako i ucineh, sve sto imadoh psolah mu. Ja tako i tako ne umijem haira da im vidim ( resursima).

Ja bi nekako mirnijem putem nit koga da diram nit ko da me dira, al slabo to nesto tamo pase...

Ete tako :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

• Poruku poslati

179

haha pinki, podseti me na to sta mi se jucer desilo :P :)

ulogujem se ja i vidim za pola sata stizu 2 flote da me napadnu.. sta cu kako cu, ja ono resursa (oko 50.000 metala, 20.000deuterija i nesto malo kristala) odmah potrosim na nesto.. i pisem poruku gospodinu napadacu da mi nema sta ukrast jer sam sve potrosila.
da dzabe dolazi, jer ako dodje ukrast ne moze nista... nesto maaaaaalo stete ce videti (iako ce pobediti) ali hajra nece biti. I pozelim mu lijep dan.. ja kulturana bre :D

dolazi od njega predlog da odustanem od izgradnje koju sam pocela, jer je dugooo putovao.. i ne zeli se vracati praznih ruku.. kaze jednu ce flotu vratiti ako vratim resurse da barem nesto pokupi.

Odgovaram mu kako ne volim da me neko ucenjuje.. i ono malo odbrane sto mi moze unistit cu nekako preboliti. Al mu nedam nista. iii naravno zelim mu lijep dan :P

dolazi poruka, da je opozvao flote jer nema nista od toga da me unisti... i na kraju pise "peace with you, sister"

rekoh ene dobih i brata :D

drugi koji me je par puta napadao, o njemu sam vam pricala.. i nakon nekih 'opasnih' ( :)) :] ) poruka koje sam mu slala.. dogovorili smo se da ce biti mir..
prije dva dana poslao zahtev za prijeteljsvo i u poruci pise iz njegovog teama me nece niko dirat a ako mi treba pomoc, da mu javim :)

sahi ova igra i niej tako losa, diplomatska pravo :P

bojim se samo ako se i dalje sve vise zenske populacije prijave, nece tamo biti borbenih brodova vec samo ugovora i dogovora.. i ima samo da se salju transporteri jedni drugima u pomoc :D

al sam isto sigurna da ce svi napredovat 8) :D

@DjordjeRd,

brate ti znas najbolje kako i staces :) samo nemoj da ti bude zao onda :P ;)

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

180

Citirano

Orginalno od pink
A kad god se loggujem sam citam izvestaje o borbi. :(

Citirano

Orginalno od °thats_me°
sahi ova igra i niej tako losa, diplomatska pravo :P

Iako ima i diplomatije i ekonomije Ogame je prije svega, a i poslije svega RATNA igrica i u tome je njena najveća čar.

Pa bujrum ratujte...

I gradite odbranu. Nisam se logovao dva dana i večeras dođem, kad tamo - nijedan izvještaj o borbi :). A resursa ihaha preko pola miliona leži (sveukupno).

Social bookmarks