Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 13. Januar 2004

Ogovaranje !

Poshto je OGOVARANJE zashtitni znak naseg grada zajedno sa prethodno raspravljanim terminima "prda" i "dalga"...

Da cujemo shta su poslednja Ogovaranja?

Ja imam jedno vrelo al necu da ga hipnem odmah :)

(o)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

2

Utorak, 13. Januar 2004

Nego cekas da se malo ohladi ;) e bas me ljuto interesuje sta li je to?!
Pazi koju igru igras.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 13. Januar 2004

Ogovaranje nije lijepo ali se i meni desava :O Nemam neki aktuelni slucaj, sacekacu prvo, interesuje me koga li ce to Babha da lati 8)
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 13. Januar 2004

Glje ovo Babbhe ka zena :-) :-D

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

5

Utorak, 13. Januar 2004

:) e heh...

Pretpostavljam da se shalish i ostalo i sve u najboljoj nameri a u smislu da se shalimo skupa i da to prihvatim ko zdravu shalu na svoj racun? Right ?

U suprotnom, to si reko sad i necesh moci vishe... usput mi smo se upoznali letos jesmol ?

I ? (o)
Can't Rain All The Time

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

6

Utorak, 13. Januar 2004

:))

Bilo je vrlo interesantno
ovih dana u vreme Nove Godine
+ Bozzica i ostalih praznika (nam),
posmatrati doshljake (iseljenike) kako
i na koji nacin BIGINISHU svoje buduce
mlade u raznoraznim kafeterijama diljem
Pozara nam dragog....

Daklem, Ti poneki shto su utripovali
da su Otroff za Udavacche :) a "usto"
imaju u Yene i Ojre i repove bashka,
svija su tija dana okolo u svojim
ponekim kolima (markirana kola? :)
za kilometrazzu znam))...

Ejh nisam mogo da da ne gledam jedan
takaf divan udvaraccko-koketerski dogadjaj
u kefeu "tom i tom" tu u centru grada dva
dana iza Nove Godine... Glavno, da ne
trabunjam Ona se udala za njeg preksutra
a on je sav onako crven i sretan otishao u
zemlju njegovih predjashnjih snova sve s
mladom... i ako je, Bog mu do zdravlje... jer
njena bika rece "da je josh ovakija da nam decu
spasu ove bede"... meni se razmishljalo naglas
no to je bika, a nije moja, moje nisu zive,
ni jedna vishe... haj nastavicu ovo posle... :)
Can't Rain All The Time

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

7

Utorak, 13. Januar 2004

ogovaranje

kad ljudi nemaju neku ispunjenu zivotnu situaciju vole ogovarati o drugima jer im ostaje utisak:
sto vise drugog ogovara oseca se sam sa sobom bolje;
ja to ne podrzavam jer nebi hteo da mi se isto desi. i kad covek nekog ogovara nek pomisli kako bi bilo da je obrnuto.
da zene vole uz kafu o drugima malo pricat to je normalno, sta me nervira je da u zadnje vreme muskarci prestizu tenski pol u toj temi.
za mene je to Grehota i Sramota

zamalo sam plakao od smijeha zbogBABHA sto je napisao o novogodisnjim praznicima u NP.
imas pravo ali to nije ogovaranje nego ziva istina.
mislim i ja sam dosao bio iz inostranstva , prvi put posle deset godina, i mene je bas iznenadilo to ponasanje sa: curama, Autima(18godina a auto od 150000)parama sto se bacaju, al sta ces svakom milo kad dodje u svoj kraj.
mozda sam malo stariji pa malo drugce mislim al da mi ode mladji brat pa nek se seta bogati po kaficima sta ima veze.
sramota je kad vidis 30godina coveka sa 17godina curom i toga vala puno imase.
jos jedno babha , ti samo istinu kazes to ogovaranje nije
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 15. Januar 2004

znash kako ale...

... ja sam stvarno rasto s Pazarom... al najstvarnije moguce... i kad je bilo shugavo i kad je bilo super - ja sam bio tu...

... nisam ni bezo, ni kido, ni otishao da ne dodjem... stavrno sam bio tu, vazda, pa isto tako mogu i da primecujem kako se ko menjo jer su ljudi dolazili i odlazili i niko AMA bash niko nije sa sobom iz svijeta DONIO FINE MANIRE ili hajt, nek bude, nije donio ni gram finog, uljudnog, evropejskog ili svetskog ponashanja ili neshto shto lici na dobar manir...

... jednom prije mesec dana, svi onako za sankom ujutru, pijemo kafu jutarnju u Art-u, tu sve ljudi shto ih znam 100 godina... i na kraju sanka neki lik... kaze Izo barmen da je otisho odavle s pocetka devedesetih, tako mu neko reko, pitah za ime - neznashe Izo... i nishta pogledam coveka i nasmijem se... brat pushi cigar i ispred njega kratki esspreso i mala kola :) a cigare u dzepu, valjda... ni telefon na sanku ni prda... samo ko nekad ono kafica i sokic... nikog ne dira, nikom ne prebacuje... nishta tozla po rukama nishta prda... nekdashnji Pazarac beshe to...

... kad sam kod Arta, skoro beshe tu u gradu i moj stari drugar-poznanik Asmir Tajson... e njemu sam se bash obradovo :) isti covek ko kad je otisho, ista prica i shmek sve isto.. pili kafu, pricali, prisecali se...

... elem, malo je ljudi ostalo a i to shto je otishlo sve redje navracha u ovu nashu carsiju... u ovaj grad grijehova... dje ce svalo svakog zajebat maksimalno samo da bi nocu imo da bahne po koje pivce... pa sutra - opet u krug... nishta ne valja, veruj...
Can't Rain All The Time

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

9

Selam alejkum Bosnjakinje i Bosnjaci.

Aman ja Rabbi, sta da se radi. Neki misle da su na krovu svijeta i da je sve nisko i lose samo on nije. I on zna sta je to pravo i sve je u ovom gradu vec propalo i sve je u ovom gradu lose, samo malo je toga ostalo da valja. A to sto se stalno sjedi u jednom mjestu gdje se sluzi alkohol (haram) to nista. Ko da se nalazimo u nekom zapadnom gradu. Vise volim jednog pravog dobrog muslimana seljaka (sa sela) nego 1000 stogodisnjaka ovih.

Da Allah sacuva sta sve ima.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

10

Vidim....

... vidim jutros si poljepota poranio... i navalio da svima koji te i ne pitaju prosipash pamet... sve redom po redu iz posta u post... haj se samostalno urazumi malkice? Umijesh?

... ovde u ovoj DISKUsiji NIKO te nije PITAO za TVOJE mishljenje i ti kao covek od Religije ne bi ni trebo da budesh na delu foruma koji se bavi OGOVARANJEM !

(o)
Can't Rain All The Time

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

11

Babbha javi mi se na privat, vidim znash cijelu moju generaciju pa da vidim ko si ti?!
A sa Asmirom sam sedeo 3-4 put sad kad je dolazio, ISTI ka sto je i bio u shkoli!!?? A ja rekoh zapad ce ga promenit.Ono nishta!!!!
Vidim pominjesh neke likove koji su '90-tih otishli gore, e to je sve moja generacija, mnogo PRAVIH momaka je nazalost vani.Tek kad dodju sjetim se,E otkad ovog covjeka nevidoh!!?? Al sta cesh:CUDNE SU NASHE SUDBINE!!
Sellam..............
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

12

ogovaranje

babbha ja potpuno razumem sta ti hoces reci. Ali ima i ljudi sto dodju da vide porodicu i drugove i svoj zavicaj a ne da flaniraju nekim ,na Kredite ,uzmenih Auta po carsiji.
video sam i ja tu Sliku od ovija sto dolaze iz Stranstva i ostane coveku samo osmeh zato sto zivim ovde i vidim kako se mucu za te pare.
Gerilac stobom nema uopste diskusije jer nemozes cjeli zivot argumentisati sa Islamom nego bi voleo jedanput da cujem tvoje misljenje(oprosti me Boze).
necu da kazem ja sam ovakav a svi drugi onaki, nego sam samo hteo rec Misljenje a i ovo od Babbha me bas slatko nasmija;).
ko me zna zna kako je moje ponasanje a bogami ko me nezna i samo kad prodjem o meni ono i ovo misli on nek prica sta hoce.
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

13

Petak, 16. Januar 2004

Citirano

Orginalno od Babbha
... nisam ni bezo, ni kido, ni otishao da ne dodjem... stavrno sam bio tu, vazda, pa isto tako mogu i da primecujem kako se ko menjo jer su ljudi dolazili i odlazili i niko AMA bash niko nije sa sobom iz svijeta DONIO FINE MANIRE ili hajt, nek bude, nije donio ni gram finog, uljudnog, evropejskog ili svetskog ponashanja ili neshto shto lici na dobar manir...

Mrcho, da ga ti ovde ne zacrni malo vise nego sto je stvarno crno ? 8o
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

chocolate

Početnik

(10)

• »chocolate« je žensko

Datum registracije: 15.01.2004

• Poruku poslati

14

Petak, 16. Januar 2004

ne mogu a da ne prokomentarisem Babbhin post. Iako je mozda u pravu za vecinu onih koji dodju sa strane (poreklom su pazarci), licno znam vise osoba koje, ne da imaju manire, nego me svaki put oduseve i pozelim da mogu da ih nekako pokazem svima za primer.... mozda to i nije do boravka u inostranstvu, mozda je to samo kucno vaspitanje, ali to se vise nego primecuje kroz njihov neiskvaren nacin razmisljanja, malo drugacijim smislom za humor i 'manirima' na koje ce te stvarno retko naici u Pazaru.... opet kazem to je par osoba koje znam i koje su mi veoma drage, a i mladje su od onih o kojima su neki clanovi pisali, tako da to moze donekle igrati bitnu ulogu u smislu da nisu vec u zrelim godinama otisli na stranu, pa u jednom trenutku dobili zelju da se pokazu svojim sugradjanima u "svom svom sjaju", vec su tamo porasli, pa srecom nisu optereceni tim stvarima....
mozda sam i previse skrenula s teme, sorry......
bye

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

15

Nedjelja, 18. Januar 2004

... haj shto se pocijepaste...

Sandokan bey, okrenesh 063 8 517 517 i pricamo ali savetujem da prvo posaljesh sms jer se ne javljam na nepoznate brojeve :)

Dakle ljudi, nisam ja GENERALIZOVAO nishta... nikad... posebno ne u ovim postovima... ja sam samo o konkretnim primerima koje sam Sojim ocima video pricao malkice...

Administratore, nisam nacrnio nishta, cak sam izbeleo :)

Dakle tema je ogovaranje a ne razglabanje povodom jednog posta...

(o)
Can't Rain All The Time

Prolazzznica

Zlatna sredina

(10)

• »Prolazzznica« je žensko

Datum registracije: 16.10.2003

• Poruku poslati

16

Nedjelja, 18. Januar 2004

Dokazano je da zene vise ogovaraju nego muskarci.
Od dosade nemaju drugog posla, osim traca.

Neogovaram nikoga. A to sto se i meni desi da prenesem sestri to sto sam vidjela (a ne ono sto sam cula), nesmatram ogovarnjem.

Ogovaranje je grijeh.
Ja mislim da ljudi najvise ogovaraju da bih sakrili svoje greske;
ima zena pa grdi onu, grdi ovu, a nevidi sta se u njenoj porodici desava; najbolje bih nam bilo da gledamo svi svoje poslove.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

17

Ponedjeljak, 19. Januar 2004

Znate shta narode...u Pazaru je to sasvim normalna pojava vezana uglavnom za zhene tzv.``halakushe``ili ti ``handzjiske kokoshke``koje idu od mahale do mahale da raspredaju shta je ko reko` ili uradio...te zhene uglavnom niko ne voli i nisu pozheljne u drushtvu poshtenih ljudi (ljudi koje to ne zanima)...ali shta je vechi problem?!Problem je to shto su i mushkarci pocheli da se bave tim ``sranjem`` i zbog chega?!zbog toga shto njima vladaju zhene i na neki nachin im zabranjuju izlazak...jednostavmno mora da sedi sa njom kuchi i da slusha shta pricha ona sa ``nojnim`` komshinkama...pa posle ``kuku shta uradi``!A poznat je jedan hadis Bozhijeg Poslanika Muhammeda a.s...da kada je bio na Mihradzu,obishao Dzenet i Dzehenem,koji glasi(ne znam bash dali che doslovce biti isti)kazhe:``Pogledao sam u Dzehenem,uglavnom su ga ispunjavale zhene,(zbog svog jezika tzv ogovaranja)a pogledao sam u Dzenet uglavnom su to bili straci i skrusheni ljudi...Toliko ovom prilikom,a vi bracho moja samo nastavite putem kojim ide vasha zhena i sedite sa njom kuchi i idite sa njom ``po posedaka``i slushajte shta prichaju!
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

18

Citirano

Orginalno od Babbha

Dakle tema je ogovaranje a ne razglabanje povodom jednog posta...

Pa ljudi ti samo ogovaraju post , znaci drze se teme (ogovaranja) :D
mogu ja da se potpisem i bolje...

biribenda

Početnik

(10)

• »biribenda« je muško

Datum registracije: 19.01.2004

• Poruku poslati

19

Nepisana pravila ogovaranja:
1. Ogovara se onaj/ona koji trenutno nije prisutan.
2. Ogovara se osoba koju poznaju svi ucesnici ogovaranja
3. Osoba koja se ogovara po pravilu ne bi trebalo da dozna da je ogovarana, a ako dozna nikako da dozna zasto i kako je ogovarana.

Zbog svega ovog je jako tesko ogovarati na forumu koji je po pravilu javan odnosno dostupan svakome.
Narocito je tesko ogovarati clanove forume ... :(

Ogovaranje obavezno vrsiti uz velike kolicine kahve - slatke ! Takodje je pozeljno i preporucljivo s vremena na vreme ubacivati:
"Nemo ?!"
"Zif ti ko ti najmiljiji ?"
i
"Moja ti"

Veliki pozdrav Babbhi

20

Biribenda postovanje za nick, postovanje za avatar... sahi je... e bas je sahi... stvarno ozbiljno :).

A ti urece dobri stari forumski vic: dabogda te po forumu ogovarali :))

E stvarno ozbiljno ti je avatar boli glava.. odmah ides na prvo mesto sad tamo na listu avatara ;).
mogu ja da se potpisem i bolje...

Social bookmarks