Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

41

Subota, 29. Oktobar 2005

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Moram da priznam da za automobilom dobrim ne mogu da odolim a da se ne okrenem... Moze i to da se protumaci lose, ali se volim okrenut za dobrim autom i pozelet da ga imam.

E, za zene to mora da bude drugacije.. jednostavno mora. Mozda bi moralo bit i za automobile, al tu se ne trudim.. al kad prodje zenska osoba, pozeleo ja da se okrenem il ne, uvijek se trudim da to ne ucinim. Muskarci su skloniji sindromu da ne mogu da dopuste da ih nesto 'tisti' ako to ne ucine pa popustaju.. ali tu je snaga volje. Drugi je razlog (meni) taj sto zelim imati zenu pored sebe pored koje se za drugima ne moram okretati.... (a takav bih i auto htio :D).

Jedino mi smeta cinjenica da se slobodne djevojke mogu okretati za kim hoce a da je to opce kao normalno prihvaceno, a da kad to muskarci rade vecina smatra nepristojnim. E pa vecina je za muskarce u pravu (ne znam jel to nepristojno, al znam da je neispravno), ali grese za zene..... jer je po meni to isto.. pa mozda cak i gore.. (mozda zvucim suvise 'rigidno' al se samo trudim da govorim onako kako treba da bude.. bez obzira sto i sam grijesim i popustam.. ).

Nadam se da ovom glava nije ostala uvrnuta u desnu ili lijevu stranu :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

limited

Početnik

(10)

Datum registracije: 28.10.2005

• Poruku poslati

42

Subota, 29. Oktobar 2005

Nit je losa navika nit nepristojnost. devojke se svesno oblace izazovno sa ciljem da skrenu paznju na sebe. I posle se bune kad se okrecu za njima, jos pogotovo znajuci ovdasnje muskarce koji pri tom jos nesto i dobace i prokomentarisu.
Ali ima devojaka koje su lepe i u trenerci, koje jednostavno imaju nesto u sebi, plene svojom pojavom i nemoguce je da budu neprimecene cak i nedoterane i nesredjene.

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

43

Utorak, 06. Mart 2007

Ma kako da se ne okrenem kad vidim nekog zgodnog frajera ;) a jos nedaj boze da se on okrene odmah bih ja prisla i priupitala ;) Malji poznajes lji me ti bre? ;)

demoiselle

Zlatna sredina

(10)

• »demoiselle« je žensko

Datum registracije: 09.12.2006

• Poruku poslati

44

Utorak, 06. Mart 2007

Ne okrecem se za muskima, vise nadjem mesto odakle je dobar vidik pa gledam na tenane ;)
Okrnem se samo ako mi se ucini da je neko ko ga poznajem.
A dobrih maca ima, okrecem se za njima... ;)
A ima i onih losih, i za njima se okrenem...i cudom se cudim :rolleyes: o| xx(

Primetila sam par puta kako su muskarci gledali jedne moje drugarice, ali bas ono upadljivo, i to je izgledalo u najmanju ruku odvratno; prosto da im pridjes i zatvoris vilicu koja je pala do poda( ko u crtanom filmu).
E , kad se neko okrene za mnom, stvarno mi bude neprijatno, zbog toga i izbegavam recimo stikle koje kuckaju, tek me to strasno nervira.(imam osecaj kao da sam okacila praporce, zvoncice i one indijske zavrzlame sto vise na vratima i zveckaju kad ih otvoris)) X(
Uglavnom, trudim se da ne privlacim paznju na takav nacin.

A ono kad se desi 'okret', sto rece babbha nedje gore, pa oboje pogledaju u istom momentu...divota :D , kompletan ugodjaj ;)

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

45

Utorak, 06. Mart 2007

Okretanje za osobom suprotnog pola?

Nisam primetila kod sebe da imam tu naviku,hvala Bogu.Vrlo je nekulturno,a i govori o karakteru onoga ko to radi.Muskarcima je,po meni,teze da se ne okrenu za devojkom koja se bas i spremila i sredila da bi se okrenuo neki muskarac za njom,ili bar skrenula paznju muskarcu :(
Kakve "cake" muskarci koriste da bi skrenuli paznju na sebe(osim materijalnim stvarima),ne znam :]
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

46

Utorak, 06. Mart 2007

Ova da vam prodje ulicom cisto sumnjam da se ne bi neko okrenuo :D
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • hwood_A ngelina Jolie 6.jpg
" Bilen alemlere rahmettir "

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

47

Četvrtak, 08. Mart 2007

Nemam obicaj da se okrecem za devojkama. Desi se, ukoliko naidje neka meni zanimljiva devojka, da bacim koji pogled dok se mimoilazimo, ali nikada se ne okrenem.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

48

Subota, 10. Mart 2007

U Buharijevoj zbirci se spominje hadis u kojem se govori ....
Covjek koji gleda zene, a ne moze ih imati (nije u stanju da se ozeni), nanosi sebi bol i crpi se kroz ceznju i negativne misli ili ide u haram.
Zelja za necim sto se ne moze stici, samo povecava ceznju, sejtanove vesvese i puteve harama. Obaranjem pogleda covjek oslobadja svoju dusu i psihu od nepotrebne ceznje.

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

49

Nedjelja, 11. Mart 2007

Ja se vala nikad ne okrenem ni za kojim "fatalnim" muškarcem ,niti verujem da ću se ikad okrenuti,nije mi to u fazonu ,niti islamskom ,niti uopšte u ženskom stilu.
Saad...da sam muško a da Anđelina prođe pored... :O Boga mi ne znam da l' ne bih zastala...ipak je Anđelina Anđelina! ;)

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

50

Nedjelja, 11. Mart 2007

E tek za Angelinom se nikad ne bih okrenuo, iz principa:)
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

51

Nedjelja, 11. Mart 2007

ja se ne okrecem al jednom davno kad sam se okrenuo ... imao sam udes sa Zardinjerom.. i to bas zardinjera koju sam ja postavio :)
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

52

Ponedjeljak, 12. Mart 2007

Citirano

Orginalno od annonimus
Ova da vam prodje ulicom cisto sumnjam da se ne bi neko okrenuo :D

Je l se meni ovo priviđa ili ona ima neke harfove istetovirane na ruci? Za Anđelinom bih se sigurno okrenula, od sejira, da vidim šta joj ovo piše.
A za muškarcem... E jes, nemam preča posla :D
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

53

Ja se slabo kad okrecem za curom koja prodje pored mene, kad mi se neka svidja ja je odma sinem rukom po dupetu, to mi nekako dodje iskrenije no da se podmuklo vrtim za njom.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

54

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Ja se slabo kad okrecem za curom koja prodje pored mene, kad mi se neka svidja ja je odma sinem rukom po dupetu, to mi nekako dodje iskrenije no da se podmuklo vrtim za njom.

I, kako one reaguju? Odusevljeno? :rolleyes: :))
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

55

Bolje je pogledat a u mislima je ne Hmmmt,a gore je nepogledat a u mislima je Hmmmt!

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

56

Citirano

Bolje je pogledat a u mislima je ne Hmmmt,a gore je nepogledat a u mislima je Hmmmt!

Cin (djela) se sude (ocjenjuju) po namjeri (nijjet). Ispravne namjere ce producirati ispravna djela. Ako imas ispravne namjere onda nema potrebe za bilo kakav pogled ili da udaras zene po du.... kao sto ocigledno Pazarac to radi.

Ovo mi vise lici na tvoj pokusaj da opravdas ili racionalizovanje tvojih djela.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

57

@ibn Masud

" Svako oko cini blud "

Mislim da smo se razumeli t.j Znam da jesmo ;)

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

58

Citirano

Mislim da smo se razumeli t.j Znam da jesmo

Nadam se da jesmo :] ;)

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

59

Utorak, 13. Mart 2007

Pazarac PAZI SE da te cure koje sibas po dupetu ne SINU po NOSU BOKSOM ;) pa da posle brojis zvezde na tenane. ;) :P

demoiselle

Zlatna sredina

(10)

• »demoiselle« je žensko

Datum registracije: 09.12.2006

• Poruku poslati

60

Utorak, 13. Mart 2007

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

aiiiii, svakakvih ima ;)
ti bas iskren neki covek ;)

xx( :rolleyes:

Social bookmarks