Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

21

Srijeda, 18. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Citirano

Orginalno od @ef
S obzirom na sastav nadam se da cu doci do reci makar da se predstavim ;(

Vala si ti veca CILJIKUSA no sve ove forumasice zajedno. :D

Daj Boze, ali ;( :D
Da napomenem da cu da budem Online tokom okupljanja, pa cu da prenesem malo atmosfere sa okupljanja na forum ;)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

22

Ja poznajem veci dio. Znaci, ipak ti ispade jedini muskarac :D E-te-efe, gotof si :P
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

23

ohh bas super prijedlog...
steta sto ja nemogu da budem prisutnaa :(.. mozda neki drugi put..

ja cu da vam pozelim prelijepo druzenje..i sigurna sam da ce vam biti bas lijepo.. @ef ima da vas zasmijava
:D..

i napravite koju sliku sa tog druzenja..pa postirajte da nam makar na taj nacin bude malo lakse jer mi nismo u mogucnosti docii svi .. :)

..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

24

Prvo da kazem da to okupljanje nikako ne moze biti zvanicno jer je sva dosadasnja zvanicna okupljanja organizovala pink a sastajaliste je bilo Bedem. Posto, pink nije organizatorka, onda bar ispostujte drugu stavku i nadjite se na bedemu, cisto tradicije radi :)

Salim se ja malo, ali mi ovo bi povod da se setim ranijih okupljanja. Bila su to lijepa druzenja. Ako mi se bude uklapalo u koncepciju mozda i ja svratim ali ne bih da obecam pa posle ispalim. Ako me vidite u 20h dosao sam. :)

Srecno okupljanje...
Sit Hungry Doesn't Believe

EG

Učenik

(10)

Datum registracije: 10.05.2006

• Poruku poslati

25

Citirano

Orginalno od And_U_Price

Ako mi se bude uklapalo u koncepciju mozda i ja svratim ali ne bih da obecam pa posle ispalim. Ako me vidite u 20h dosao sam. :)

Malo pre rekoh da me nista posebno ne nervira, izgleda sam malo preduhitrila, nerviraju me pasivni ljudi. And_U_Price zvucis jako inertan sa ovim prilogom, znas ono bas me briga stav, mucite se vi sa organizacijom ja ostajem po strani, kad sve bude gotovo onda cu doci. Ako nisi svestan toga ovim ti omalovazavas sve ove sto se trude oko oganizacije, a sam sebe, verujem nesvesno, uzdizes, ko ono zao ti sebe zamarati sa takvim glupostima oko ogranizacije. Ovo ti pisem, da bi ti imao vremena da ponovo objasnis da ovo nije tacno sto sam ja primetila, i lijepo obecas da ces doci, nemoj omalovazavati sve, nisi ti nista vredni od ostalih, da ti je ofirno biti suorganizator.

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

26

Hm...da vidimo...
Alija Kladnica, nisam bas razumela, jel dolazis ili ne?

Od ovih koji su se izjasnili da insallah dolaze ne poznajem nikog, sem Altune. Tako da jedva cekam okupljanje.

And_U_Price, haj se potrudi malo :)

I eto, Ef ce izvestavat sa lica mjesta ko sportski novinar uzivo s utakmice :D
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

27

Citirano

Orginalno od EG

Citirano

Orginalno od And_U_Price

Ako mi se bude uklapalo u koncepciju mozda i ja svratim ali ne bih da obecam pa posle ispalim. Ako me vidite u 20h dosao sam. :)

Malo pre rekoh da me nista posebno ne nervira, izgleda sam malo preduhitrila, nerviraju me pasivni ljudi. And_U_Price zvucis jako inertan sa ovim prilogom, znas ono bas me briga stav, mucite se vi sa organizacijom ja ostajem po strani, kad sve bude gotovo onda cu doci. Ako nisi svestan toga ovim ti omalovazavas sve ove sto se trude oko oganizacije, a sam sebe, verujem nesvesno, uzdizes, ko ono zao ti sebe zamarati sa takvim glupostima oko ogranizacije. Ovo ti pisem, da bi ti imao vremena da ponovo objasnis da ovo nije tacno sto sam ja primetila, i lijepo obecas da ces doci, nemoj omalovazavati sve, nisi ti nista vredni od ostalih, da ti je ofirno biti suorganizator.

Decko nema sta da se muci oko organizacije, jer je sve organizovano i njegovo je samo da se pojavi ili ne pojavi. Ja sam jedan od organizatora i uopste se ne osecam omalovazenim njegov postom. Cak naprotiv, covek je lepo rekao da ce doci ako bude mogao i nije hteo da obecava siguran dolazak, kada ne zna da li ce uspeti. Ovo je po meni fer.
Za razliku od tvog posta koji ne da nije doprineo orgranizaciji, vec je suvisan i apsolutno nepotreban.
And_U_Price, zamolio bih te da ne odgovaras na post EG da ne bi sirili temu u pravcu u kom ne treba da ide. Ako bas moras da odgovoris uradio to preko PP.
A tebi EG bih preporucio da se drzis tema o vicevima, jer zbog COPY/PASTE-a i tvog ne ucesca u pisanju takvih postova, sanse za glup post su svedene na minimum.

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

• Poruku poslati

28

Ef, a sta mislis da se dogovorimo i oko mjesta gdje cemo biti ( necemo valjda cijelu noc pred bioskopom :D ) pa ko ne moze u 20h kasnije nek navrati. Da zna dje smo :)
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

29

Citirano

Orginalno od iMan-a
Ef, a sta mislis da se dogovorimo i oko mjesta gdje cemo biti ( necemo valjda cijelu noc pred bioskopom :D ) pa ko ne moze u 20h kasnije nek navrati. Da zna dje smo :)

Hajde, moze i to. Ja sam mislio da odem u K2 ili u Han (kod radia Han, se otvorilo jedno lijepo mesto). Mada mi je prvi izbor K2. Sta vi mislite?

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

30

Meni se cini da bi K2 planinarski klub bio pravo mestu, osim ako se Acetu ne cefne da to vece ne radi ili nesto slicno, posto se njemu mnogo stoshta cefne :)
Sit Hungry Doesn't Believe

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

• Poruku poslati

31

Samo nek je mirno mesto i BEZ ALKOHOLA. Ostalo vi odaberite.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

32

Citirano

Orginalno od iMan-a
Samo nek je mirno mesto i BEZ ALKOHOLA. Ostalo vi odaberite.

K2 odgovara opisu ;) Moje najdraze mesto za izlazak ;)

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

33

Glasam za Aćeta.
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

34

Meni odgovara K2, a kao drugu opciju predlazem 786.
Shto se ekipe koja se najavila tiche, poznajem sve osim iMan-e. Ako dolazi Alija-Kladnica, onda ni njega do tad necu znati.

And_U_Price, vidi da dodjesh?

E, da, hoce li neko da nosi foto-aparat?

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

35

Citirano

Orginalno od zuti cvijet
Glasam za Aćeta.

Zgodno bi vam bilo kod Aceta :D
" Bilen alemlere rahmettir "

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

36

Onda smo i to smo resili. Idemo kod izbeljivaca.

37

Četvrtak, 19. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od iMan-a

@pink:
Neces biti tu? Ih, a ja bas hajala da i ti budes :(

iMan-a i meni je zao, ali ne mogu biti na dva mesta istovremeno. Inace je 21 Oktobar ove godine jako jako jako bitan dan za mene ;).

Pozdravljam organizatore i cestitam na izboru lokacije. Samo nisam sigurna dal ce Ace pustit ovu muskinju da uljegne u K2 jer mu se ponekad i to cefne, mislim, da bira goste :).
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

• Poruku poslati

38

Citirano

Orginalno od pink

iMan-a i meni je zao, ali ne mogu biti na dva mesta istovremeno. Inace je 21 Oktobar ove godine jako jako jako bitan dan za mene ;).

Da nej da se udas? :D Sta god da je samo nek je hajirli :)

kap

Učenik

(10)

• »kap« je žensko

Datum registracije: 28.01.2006

• Poruku poslati

39

Lijepo se izmuhabetite i za mene,ja najverovatnije necu biti u Pazaru tad al ako budem eto mahnucu vam bar,ko vas ne bi prepoznao :D
SVJETLOST

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

40

Kap, ako budesh tu, obavezno nam se prEdruzi, bash bi mi bilo merak! :)

Hoce li josh ko?

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks