Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

41

Četvrtak, 19. Oktobar 2006

Meni je iskrslo nesto neplanirano, tako da nisam sigurna da cu stic bas u 20. Ako malo zakasnim, potrazicu vas aBd.
@ef, je l ti isti broj telefona? Ako nije, posalji mi na PM.
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

42

Četvrtak, 19. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od zuti cvijet
Meni je iskrslo nesto neplanirano, tako da nisam sigurna da cu stic bas u 20. Ako malo zakasnim, potrazicu vas aBd.
@ef, je l ti isti broj telefona? Ako nije, posalji mi na PM.

Jeste. Isti je ;)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

43

Petak, 20. Oktobar 2006

Sting Lady kad se dogovorite dje se okupljate javi mi ... dolazim (ako me pusti zena) nemo samo da je kasno :)

taman da probam Aparat .......
bux_ludvig_np je dodao/la ovu sliku:
  • minolta.jpg
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

44

Petak, 20. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od bux_ludvig_np
Sting Lady kad se dogovorite dje se okupljate javi mi ... dolazim (ako me pusti zena) nemo samo da je kasno :)

taman da probam Aparat .......

Vec je dogovoreno: okupljanje je ispred biskopa u nedelju u 20:00, a posle ako Bog da insala u K2 ;)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

45

Petak, 20. Oktobar 2006

Najverovatnije nisam tu, ali nebi bilo loše da se ode do Aćeta i da se rezerviše par stolova...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

46

Petak, 20. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
Najverovatnije nisam tu, ali nebi bilo loše da se ode do Aćeta i da se rezerviše par stolova...

Oko 20:00 sati, a i kasnije uopste nema guzve. Izlazim obicno oko 20:30, uvek prvo idem u K2 i uvek ima dosta mesta. U svakom slucaju, hvala na predlogu ;)

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

47

Petak, 20. Oktobar 2006

Sletecu insAllah sutra u 16h na Beogradski aerodrum, ostajem tamo samo 3 sahata jer se vec u 21h u Ffm. vratiti moram. Mada sam svestan da je dan pred bajram ali eto za slucaj da nasih studenata tad u Beogradu ima, sto se moje strane tice naravno dragevolje :-) se sresti mozemo,a ja se i pride ;-) nadam da mi vi i uzgred objasniti mozete kako sa Beogradskog aerodruma do Knjaz Mihajlove mogu najbrze stici ;)

Od ovih sto ce se u NP za barjam okupiti ocekujem ;-) njihovo uspesno vece i puno zanimljivog razgovora.

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

48

Petak, 20. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Sletecu insAllah sutra u 16h na Beogradski aerodrum, ostajem tamo samo 3 sahata jer se vec u 21h u Ffm. vratiti moram. Mada sam svestan da je dan pred bajram ali eto za slucaj da nasih studenata tad u Beogradu ima, sto se moje strane tice naravno dragevolje :-) se sresti mozemo,a ja se i pride ;-) nadam da mi vi i uzgred objasniti mozete kako sa Beogradskog aerodruma do Knjaz Mihajlove mogu najbrze stici ;)

Od ovih sto ce se u NP za barjam okupiti ocekujem ;-) njihovo uspesno vece i puno zanimljivog razgovora.

Od Beogradskog aerodroma do Knez Mihjalove mozes (bar je nekada moglo) da dodjes gradskim prevozom. Blizu aerodroma ima autobuska stanica kojoj sabraca linija koja vodi do centra grada. Najbolje pitaj nekoga na aerodromu gde da uzmes autobus. Mislim da tu ima samo jedna linija i sa njom ides do Zelenog venca (pitaj konduktera gde da izadjes). A od zelenog venca do Knez Mihajlove imas 3 minuta pesice. I tu je najbolje da pitas nekoga kako da stignes do Knez Mihajlove.
Jeste da moras da zapitkujes ljude, ali sta te briga ;) Vazno je da uradis ono sto hoces, a ako te bas mrzi da pitas onda uzmi taxi :D

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

49

Subota, 21. Oktobar 2006

@Abfang: Autobus 72 ide od Aerodroma do Zelenog venca i krece od aeorodromske zgrade, a takodje postoji i Lastin bus koji ide na svakih sat i on ide do Slavije, ali posto ces ti na Knez onda ti je bolja opcija 72-ojka :) I ne zaboravi da kupis kartu jer su kontrole ceste a kazne visoke. Moze se desit da cekas ovaj bus 20-ak min posto nije tako cest. Srecno sletanje.

P.S. Ja oko 13h krecem iz BG za NP tako da se necemo videti, ali eto moglo je da sam znao ranije. Hairli bilo.
Sit Hungry Doesn't Believe

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

50

Subota, 21. Oktobar 2006

Hvala vam na brzim objasnjenima. Nadam se da cu vas And_u_Price i @ef-e ako ne u Beogradu onda u NP-u nekad sresti.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

51

Subota, 21. Oktobar 2006

Lijepo bi bilo da nas dodje sto vise. Ja se unaprijed radujem poznanstvu sa potencijalnom gospodom koja je odlucila da dodje (mada mi se cini da ce se i meni ispostavit da u posljednji momenat necu uspjet da dodjem ili cu doci na kratko a bas sam bila umeracila). No, svakako, bice fotke nadam se pa cemo se gledat... :)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

52

Nedjelja, 22. Oktobar 2006

Siemprae mi je rekla da ce i ona da dodje. Da rezimiramo, oni koji ce ako Bog da insala sigurno doci su: I-mana, Sting Lady, siemprae i ja. Oni koji bi voleli da dodju, a mozda nece moci su: zuti cijet, Altuna, And U Price, Djordje (ako bude tu) i bux ludvig (ako ga pusti zena). Dakle, nocas u 20:00 ispred biskopa, vidmo se ;)

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

53

s obzirom na to da novajlije nisu pozeljne, zelim vam lep provod. slusajte cvijeta :)
Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

54

Je l' neko rekao da novajlije nisu pozeljne?!

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

• Poruku poslati

55

poz Sting Lady, neko je rekao :) nek smo zivi i zdravi, ako Bog da bice jos susreta.
Sta jos o tebi dodati,

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

56

Sad si me naterala da prochitam SVE priloge u ovoj temi od pochetka do kraja da bih se uverila da je neko rekao da novajlije nisu pozeljne! X( Ne zezaj, nego dolazi ako mozesh; shto nas vishe bude - to bolje! Ja sam htela bapka i mamu da vodim, nego oni nece. :]

P.S. I nashla sam da NIKO NIJE REKAO!

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

57

Ja bapka i mamu vala ne bih, ali sam planirala, ako nekom nece smetat, da dovedem jednog mog gosta iz Sjenice. Imam dvije solucije: ili da ne dodjem nego da ostanem s njim ili da dodjemo zajedno. :) On je mlad,student tako da ce se uklopit u nas zajednicki profil. ;)

P.S. ja i iMan-a ne znamo gdje je K2, zato nemojte da nam odete a da nas ne sacekate! Potrudicemo se da ne zakasnimo.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

58

Ne znate dje je K2 8o 8o Ada zezam se ;)
zuti cvijet potvrdjuje dolazak ako Bog da :]
Didy mora da je to neko reko na PM :D Haj priznaj ko je da mu cupamo usi odma X( :P
Altuna, sto se mene tice, povedi koga hoces, a vjerujem da ce i ostalima biti drago :) Sting, brez bapka i mame nam se ne napomaljaj :P
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

59

Citirano

Orginalno od Altuna

P.S. ja i iMan-a ne znamo gdje je K2, zato nemojte da nam odete a da nas ne sacekate! Potrudicemo se da ne zakasnimo.

Ko ne zna?:o) Nemoj da se TURAS U TUHME. Svaki dan tuda prolazis. Potreficemo nemO nas brukat.
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

• Poruku poslati

60

necemo mu sestro cupat usi. dobar je on. samo cemo ga pogledat :D
Sta jos o tebi dodati,

Social bookmarks