Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Nedjelja, 25. Juli 2004

Olimpijske Igre "Atina" 2004

Jos nekih 19 dana do pocetka XXVIII LETNJIH OLIMPIJSKIH IGARA u ATINI.

Zvanicni site : ATINA 2004

pink je dodao/la ovu sliku:
  • mascots.JPG
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 27. Juli 2004

Pozdrav!

Jedva cekam da konacno pocnu ove igre, bar cemo imati sta da gledamo na TV-u i bice mnogo bolja ponuda na sportskoj.
Sto se tice ovih nasih nesto nisam bas ubedjen da mogu da ucine nesto extra.
Kako smo sastavljali reprezentacije u fudbalu i kosarci dobro ce bit ako prodjemo i prvi krug.
Mozda odbojkasi i vaterpolisti nesto urade mada mislim da su i oni vec prezasiceni, sto se pojedinacnih sportova tice tu smo jos tanji, mozda strelci ili slucajno veslaci nesto urade.

I samo jos jedno pitanje:
Zna li neko sta bi sa himnom i grbom, hoce li biti nesto od toga za OI?

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 27. Juli 2004

I grb i himna su komunjarski, izgleda se josh nije pojavio dobar DJ da izmixuje dvije stvari ... :D SMILE :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 27. Juli 2004

Himna i grb su najmanje vazni. Ja ipak mislim da su vaznije medalje, ako Igre uopste i uspeju. Ako dozvole malinari... :)) :)) :))
Sit Hungry Doesn't Believe

5

Ponedjeljak, 09. August 2004

Sudeći prema najavama meštra ceremonije, Dimitrisa Papaioannoua, koji je jedan od najutjecajnijih modernih koreografa i plesača, otvaranje Olimpijskih igara u petak ne bi trebalo propustiti, a očekuje se da će čak 4 milijarde ljudi pratiti taj događaj preko TV prijamnika. U spektaklu će sudjelovati oko 9000 izvođača i tehničara, ali nikakvi drugi detalji nisu otkriveni. No, britanski Sunday Mirror je navodno otkrio da će olimpijski stadion biti potopljen vodom, da će brodovi preko njega ploviti i da će u središte stadiona pasti komet. Grčki predstavnici su se jako naljutili na tu objavu i kvarenje iznenađenja..
mogu ja da se potpisem i bolje...

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 09. August 2004

Onaj kompozitor, zaduzen za testiranje kaze da Srpsko-Crnogorski techno trance mix radi. "Ljudi, pa ovo radi" , bile su njegove reci.

Mozel mu se verovat ? :rolleyes:

7

Petak, 13. August 2004

i google u duhu olimpijskih igara...
pink je dodao/la ovu sliku:
  • atina.JPG
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

8

Nedjelja, 15. August 2004

Slicice sa otvaranja 28-ih OI.

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 15. August 2004

Selam alejkum dobri ljudi...

Mene je na ovoj Olimpijadi zadivio potez Iranskog reprezentativca u hrvanju, koji je inace vazio za jednog od glavnih favorita za medalju. Naime on je odbio da se bori sa Izraelcem u znak solidarnosti sa Palestinskim narodom.

[SIZE=4]SVAKA CAST!!! [/SIZE]

Es selamu alejkum

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 16. August 2004

Olimpijske igre i politika

Svjetski prvak u džudu, iranac Mir Ismail je odbio da se bori protiv izraelskog predstavnika na Olimpijsim igrama u Atini Ihuda Faksa i tako se oprostio od Olimpijskih igara. Motiv njegovog odbijanja je bio, kako on sam kaže:"Iako sam bio u velikoj formi, u zadnjih dva mjeseca sam intenzivno trenirao, odbijam susret sa izraelskim natjecateljem i ni u kojem slučaju ne osjećam grižnju savjesti za ovaj potez."

Mir Ismail je zauzeo peto mjesto na igrama u Sidneyu, a 2001. i 2003. je bio svjetski prvak. Iran je ulagao veliku nadu u ovog svog natjecatelja na ovim igrama i bio je taj koji je nosio iransku zastavu na otvoru olimpijskih igara u Atini.

Predsjednik iranskog savjetodavnog vijeća (parlamenta) Gulam Haddad je pohvalio ovaj potez svoga sugrađanina i poslao mu pismo podstreka i zahvale. Haddad je u pismu opisao ovaj stav Mira Ismaila da je "Human i islamski, a koji će vječno ostati zapamćen kod iranaca, muslimana i svih ljudi kojima sloboda nešto znači."

Muhammed Drakhšan, predsjednik iranskog džudo saveza je izjavio:”Mir Ismail bi trebao dobiti posebnu nagradu za ovaj potez, jer je bio najveći kandidat za zlatnu medalju. Sve ću učiniti da se to i dogodi.

Izvor

Pokusao sam da na zvanicnoj prezentaciji Igara nadjem neki komentar ili slicno ali osim Liste takmicarskih parova nista nisam nasao.

Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

11

Ni jučerašnji dan nije protekao u znaku reprezentativaca Srbije i Crne Gore... Nakon dva poraza fudbalera (6:0 protiv Argentine i 5:1 protiv Australije) u porazima su im se pridružili i odbojkaši (od Poljske 3:0) a potom i vaterpolisti (Mađari ih pobedili 5:3) a kao šlag na tortu došao je i poraz košarkaša u zadnjim desetinkama meča protiv Argentine...(83:82)

No, biće bolje ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

12

Citirano

Ni jučerašnji dan nije protekao u znaku reprezentativaca Srbije i Crne Gore... Nakon dva poraza fudbalera (6:0 protiv Argentine i 5:1 protiv Australije) u porazima su im se pridružili i odbojkaši (od Poljske 3:0) a potom i vaterpolisti (Mađari ih pobedili 5:3) a kao šlag na tortu došao je i poraz košarkaša u zadnjim desetinkama meča protiv Argentine...(83:82)

No, biće bolje ;)

Boga ti SANS jel' ti ih to zao.
Meni ih nije uopste jos kad sam cuo one navijace kako navijaju uz pjesmu OD TOPOLE DO TOPOLE.

Moja je zelja da ih rasture svi a narocito neke Islamske zemlje.
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

13

Utorak, 17. August 2004

U svom postu nigde nisam izrazio ( a i neću) bilo kakve emocije- ni da mi je žao, ni da mi ih nije žao, već sam pristupio samo strogo informaciono i zapisao rezultate,koji, uzgred budi rečeno- i nisu neki rezultati :D

A što se tiče tvog pitanja,, ono će i dalje ostati bez odgovora, uz jedan dodatak- torta, sa sve šlagom na njoj uopšte mi nije mrzak kolač- čak šta više.

No, biće bolje ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

14

Utorak, 17. August 2004

i "tim snova" ima losu javu... portorikanci pobedili amere u basketu.. zao mi sto nisam gledao al mi drago sto gube jer nisu hteli da dovedu najjaci tim... za najjaci tim se zna da bi bio najjaci ali da bi postao najaci mora da pobedi ostale... a ne da ne igra jer zna da je najjaci. Verovatno ce to uraditi sledeci put posto ce ovaj put da zavrse kako su poceli: sramno... pa ce onda da se vade... al vec su pokvarili prosek...
mogu ja da se potpisem i bolje...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

15

Srijeda, 18. August 2004

Tunis - SCG 3:2

Nikad smesnija reprezentacija nijedne zemlje nije ucestvovla ni na jednoj sportskoj manifestacije od nase fudbalske. Gol razlika 3:14 o|
Sit Hungry Doesn't Believe

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

16

Srijeda, 18. August 2004

Eh bas mi je milo sto srbi gube. Gledo sam prvo poluvreme protiv argentine. Argentina ih razbi ko jaje, onaj Tevez i Kily Gonzales bolji nego citav srpski tim.

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

17

Srijeda, 18. August 2004

[SIZE=4]TUNIS TUNIS TUNIS ALE ALE ALEEEE [/SIZE]
SAJO SUPERMEN je dodao/la ovu sliku:
  • tunis zastava.jpg
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 19. August 2004

slabo ih pratim, OGORCEN SAM !!!,....

Malo prelistah ovu temu sa svim prilozima,...i eto,i ja sam iscekivao ove olimpijske igre,...jer volim sport i sportiste.

Ali sam duboko isprovociran,i razocaran, od strane GRCKE,i grckog ( gorkog ) naroda,..jer sttvarno,nijesu mi inace bili simpaticni ni ranije, ali sad moram otvoreno i jasno kazati,da su mi sad cak postali ANTIPATICNI !

Prije par dana,upravo sam posmatrao album slika sa otvaranja olimpijade , sto je PINK postovala ( i poceo se odusevljavati prizorima sa spektakla ) ,..i u tom trenutku,sam zapazio da se na njemackom kanalu '' FÖNIX '' , daje reportaza oko otvaranja olimpijskih igara.i kazem sebi da pogledam pokretne slike,bit ce bolje,medjutim,..komentator nastavi da govori o CIJELOSTI ORGANIZACIJE,..pa se reporter pita,gdje li ce se Muslimani ( ucesnici igara ) moliti i obracati Bogu za vrijeme Olimpijskijh igara, jer [SIZE=3]GRCKA VLADA,...KAO NI GRCKI NAROD, NIJESU DOZVOLILI DA SE U atini IZGRADI DZAMIJA , JER SU OGORCENI ( a i uplaseni ) ISLAMOM.[/SIZE]

P.S.[ [SIZE=1]Atina je jedina Evropska metropola,u kojoj nema ni jedna jedina legalna Dzamija[/SIZE] ]

Tu se cak moze vidjeti koliko je taj narod svjestan svjetske stvarnosti,..jer jedna anketirana zena kaze,... '' KAKO DA DOZVOLIMO DA SE NAPRAVI DZAMIJA, KAD NI U JEDNOJ ISLAMSKOJ ZEMLJI NE POSTOJI NI JEDNA CRKVA !!! ''tu se moze vidjeti,koliko je u koraku sa svjetskom stvarnoscu,i koliko je puta pogledala TV,na kojem se ipak moze vidjeti nesto sasvim suprotno njenim izjavama.

Zalosno je i to,sto se zna da je preko 200 000 muslimana na radu u Atini,i da se samo po nelegalnim dzamijama okupljaju, ali se ipak hvala Bogu okupljaju !

Kad sam vidio, KOLIKO MRZNJE BIJE IZ OCIJU TOGA NARODA, PREMA MUSLIMANIMA,... ostao sam zabezeknut,ne vjerujuci svojim usima i ocima,da sve to cuh i vidjeh. I sve zadnje njihove konstatacije,bile su '' MI SMO ORTODOKSNI VJERNICI,..MI NE SMIJEMO POPUSTITI '' .

Onda je u istoj reportazi,prikazivano,gdje ce daleko van grada Atine, biti dodijeljena parcela, za izgradnju neke dzamije,...blizu nekih deponija kojekakvih prljavstina,...itd , I MORADOH NA POSAO ICI,NA ZALOST NE GLEDAH DO KRAJA , Ali sam se razocarao,ko je i kakav domacin ovogodisnjih OLIMPIJSKIH IGARA ( navodno i kolijevka istih )

8o ;( ;( ;( 8o

Citirano

P.S.
Ovo postzovah ovdje,jer je usko vezano za ove igre,..mada se tematika posta,ne uklapa u samu ideju naslova teme ! sorry !!!

M.S. ......meSSko...... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Mehdi

Učenik

(16)

• »Mehdi« je muško

Datum registracije: 18.03.2004

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 19. August 2004

Pratim olimpijadu... radost je to za svakog ko voli sport.

p.s.Gradjanima grcke u licnim kartama se upisuje vjeroispovjest... bilo je, ne vjerujem da su makli.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

20

Ponedjeljak, 23. August 2004

Jao ming - scg ......................... 1 razlike za boljeg :)

Kako su se nadali, dobro su se udali .... Angola za spas obraza, i u cast novih obelezja :) valjda ce biti tu negde 8-12 ( ko radno vrijeme) ... 'ajd ziFili :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Social bookmarks