Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 08. Novembar 2004

Omot za CD???

Imam dosta problema prilikom rezanja nekih diskova jer moram svaku pesmu posebno da prepisujem i to mi oduzima dosta vremena ...
Da li neko zna za neki program koji bi mi pomogao (da automatski prilikom asortiranja cd-a pokaze spisak pesama ili sta je vec na disku ...).
Ovaj problem mi je sad malo veci jer planiram celu muziku da prerezem u MP3 diskove zbog raznoraznih problema ali mi je sada problem kako sve to prekucati, odraditi da na svakom disku imam sve nazive pesama koje on sadrzi ...

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

2

ada smeKeru To ti je prosto ko PASULJJJJ

dodji kod mene da ti narezem Nero6.3.1.17

on ima Nero Covert Desingers ......

pise kompletan sadrzaj CD-a sta na njemu Burning

vala i komarca ko stavis pise Komarac ,,,,,ke ke ke ke ke ;) (o) ;) xx( xx(
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

3

Hmmm to nisam znao ... Hvala cobu ada ja cu ga sad stavit na download...

Social bookmarks