Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

1

Subota, 26. Juni 2004

Online Tajming

Do Administratora

Dali bi ti ili vi mogli ubacit "tajming" opciju koliko je gost ili clan na forumu.To jest na svako njego logovanje na forumu da mu se tajming ukljucuje automatski.

Hvala
" Bilen alemlere rahmettir "

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Subota, 26. Juni 2004

e ovo ti je super ideja, evo i sto, zamisli kad bi se znalo kolko je ko proveo vremena tako bi znali i kolko je ukupno bilo i onda bi mogli izracunat kolko forum kosta.
kako?
evo ovako, kolko samo ljudi ovde dolazi na forum iz biro, a kad su u birou oni su na poslu a kad su na poslu trebali bi da radu a kad radu onda su placeni, znaci neko ih placa da oni sedu po forumu, to je prvo, kolko je sam firmi sirom svijete osteceno nasim forumom.
drugo, konekcija na net kosta, svaki minut za onoga ko placa vredi para, pa bi se tako moglo izracunat kolko je para potroseno na konekciju.
trece, su oportunitetni troskovi, sta je sve moglo bit uradjeno za vreme koje su ljudi proveli na forumu,
cetvrto je zabava koju ljudi nisu platili a proveli su lijepe trenutk ode, i to bi se moglo izracunat

eto nekija ideja, sam vidis ta Tajming bi nam mlogo sluzio i znali bi koliko vredi otvoreni forum.
malo za promenu

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 28. Juni 2004

Ideja je super, mada ja mislim da se na neki nacin ovde vec racuna vreme i valjda se na osnovu toga prelazi na vise nivoe (mozda i gresim, ne znam ali ce nam Admin vec obijsniti). :D
Pazi koju igru igras.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 28. Juni 2004

A ja mislio da se na sledeci nivo prelazi prema broju priloga ??? A nije losa ova ideja za tajming :), posto ja u zadnje vreme provedem po sahat i po citajuci postove, a ne napisem nista. Tako bih mogao da osvojim koji poen :). Nista nije slucajno :rolleyes:

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 29. Juni 2004

Od sad mozete videti koliko je ko vremena proveo ovde na forumu pocevsi sa merenjem od danas, jer se vreme provedeno na forumu dosad nije racunalo niti upisivalo u bazu podataka.

Podatak o "Online Tajmingu" mozete naci u profilu korisnika.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

6

Utorak, 29. Juni 2004

cccc tajming... dokona naroda :rolleyes: ... pa kako se to misli vreme provedeno na forumu aktivno, posmatracki,...? A ovi sto spavaju ovde? :O
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

7

Utorak, 29. Juni 2004

Pinki ugradio sam senzore na pogled, kad gledas na forum on ti meri vreme, cim sklonis pogled sa njega zaustavlja se stoperica :D

Shalu na stranu, vreme provedeno na forumu se dobija sabiranjem vremenskih perioda izmedju bilo koje dve aktivnosti na forumu ukoliko njihov razmak nije veci od 5 minuta.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

8

Utorak, 06. Juli 2004

Iz funkcije za "OnlineTiming" otklonjena mala greska tako da ce racunanje vremena od sad biti tacno. Dosad je zbog te greske izracunato vreme bilo manje od realno provedenog vremena.

Aktualiziranje vremena u profilu se vrsi 5 minuta nakon zadnje aktivnosti na forumu.

U Statistici ubacen pregled Top 10 OnlineTime.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

9

Srijeda, 28. Juli 2004

mislim da je ova opcija izgubila smisao, a u prilog tome navodim vreme prva dva na listi, postoji mogucnost varanja, tj. da se nakacis na forum i tu ostanes pet dana ako hoces a da nista ne radis.
Mozda ljudi nisu to svesno uradili ali ovako bar nema nikakve vrednosti.
Ako moze admin da izbaci tu opciju, a znam da nije moguce jer ona sluzi drugim stvarima, onda moze i da izbaci ovo merenje jer bar po meni nije valjan pokazatelj ko koliko ucestvuje u forumu.
malo za promenu

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

10

Srijeda, 28. Juli 2004

Hallo Admin, meri ti vrijeme koje ja provodim ovde i plati me za to ... hajd' poshto si ti uzechu ti samo 1€ od sata :)) :)) :)) :)) :))
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

11

Srijeda, 28. Juli 2004

Srce_ a a kako bi bilo da se meni placa po satima koje vi provedete ovde :D
Evo ja bih samo pola od te tvoje cene :D

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

12

Srijeda, 28. Juli 2004

pa znash kako ako mogu ja birat shta chemo s'tim parama mozhe ... rachunaj 700 sati (od prilike kol'ko si rekao) x 0.5€ = 350€ a za te pare imam jedan dobar plan 8)
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

13

Srijeda, 08. Septembar 2004

Ne znam da li je zbog 'Online Tajminga' ili neceg drugog tek, na forumu je primjetan povecan broj gostiju a manjak onih koji su on line :).
ed je dodao/la ovu sliku:
  • forum.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

14

Nedjelja, 12. Septembar 2004

ed-e meni ni to ne pomaze :O
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

15

Ponedjeljak, 13. Septembar 2004

Funkcija ne govori puno o nicemu i nema ulogu Ko jos pored mene misli da treba je ukinuti?
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

16

Utorak, 28. Septembar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Nekako mi se cini da je Forum zivnuo, ha? Sta vi kazete?

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

17

Utorak, 28. Septembar 2004

Boze davanje, kako zatvorih onu temu o Lokalnim izborima ovo ovde sve ozive.

Odlican pokazatelj da je ljudima dnevna politika vec i suvise dosadila.

Social bookmarks