Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• »Birdum-Bardum« je muško
  • »Birdum-Bardum« je zabranjen
  • »Birdum-Bardum« je autor ove teme

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 26. August 2002

opcija CLANOVI

Selam alejkum dobri Boshnjaci. Evo mene u ulozi Administratora hehe (shala). Samo sam htio rechi da sve informacije o chlanovima foruma (e-mail, icq, homepage, itd.) mogu se nachi pod opcijom CLANOVI. Ovo naravno pishem sa zeljom da olaksham mozda nekom. Izvinjavam se i Administratoru, jer sam mozda sebi ovim uzeo mnogo za pravo.

Poruka za Administratora:

Ova moja poruka moze stajat jedan vakat tu, pa je mozesh uklonit i mozda neshto bolje izmislit o tome da se ljudi usmjere ka josh nekim opcijama foruma.

Allahimanet

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 26. August 2002

Pozdravljam

Mogu samo da dodam da je vecina vasih pitanja u vezi funkcionisanja foruma odgovorena u sekciji FAQ (najcesce postavljana pitanja).

Opcija se nalazi na vrhu foruma pored ostalih 'dugmicha'.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks