Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko
  • »zuti cvijet« je autor ove teme

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

1

Subota, 10. Februar 2007

Opišite članove foruma - prije i nakon što ste ih upoznali

Opišite ukratko članove foruma koje ste upoznali. Kakav je bio vaš utisak prije i nakon upoznavanja, isti ili drugačiji?
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 11. Februar 2007

Ja lično,od članova Foruma,poznajem njih vrlo malo,
tebe moj žuti cvijete(koju sam znala i pre stupanja na ovaj Forum),tako da je moje mišljenje o tebi zasnovano na vanforumskim muhabetima i druženjima sa tobom ;)
Milslim da nije potrebno pričat' šta ja mislim o ruži mojoj:) Njih ostalih par...Roneldinha i Yascoola znam jer su mi školski prijatelji,orlovi ;)
IrfanaP-vrlo vaspitanog dečka sam upoznala ali posredno...
Ostatak raje odavde...neke simpatizujem neke malo manje ?( ,sve u svemu o svima mislim u najmanju ruku da su ok,dakle niko me ne iritira,niko me ne nervira jer iskreno ne smatram ovo suviše realnom situacijom.Neke čak nikada u životu ni videti neću!

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 11. Februar 2007

I ja poznajem vrlo malo chlanova ovog foruma. Chak, shtavishe, otkako sam pochela da dolazim na forum, nikog nisam upoznala. Ljudi sa foruma koje poznajem sam upoznala mnogo pre..
Ja cu opisati Alja :D iliti PaZaRaC kog sam upoznala odavnoooo. Mislim da sam bila sedmi razred osnovne shkole. Imali smo zajednichkog nastavnika matematike koji nam je bio omiljeni :D tako da smo imali o chemu da razgovaramo. :D Aljo je kralj! Umije da provali i da ostane zhiv! :)) Ne stvarno, kad prochitam neki njegov post smejem se 5 dana. :D Kao npr. u prostoru koji je rezervisan za MALE OGLASE, sam naletela na jedan deo gde je trazhena neka osoba... :D :))
Eto toliko... CaOsS.. ;)

[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 12. Februar 2007

te se mi tu ismijasmo,te ki ki,te ke ke...

tako ti je uvijek sa ovim zhutim cvijechem i ovom eminom,nojnom drugaricom... :D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

5

Utorak, 13. Februar 2007

Ja poznajem sledece ljude licno :
zucky - ko ne veruje u prijateljstvo izmedju muskarca i zene,nije se druzio sa njom...
Diksi - Vec 7 godina poznajem i nju,zakon osoba,uvek spremna da pomogne,uvek vedrog duha,nikad ne panici...
Wazza - Jedan veliki kralj od coveka,sa njim mogu da pricam o nekim stvarima koje ni samom sebi nekad ne smijem da pomenem,jer pomislim da ludim.Stvar koja nas nekako najvise veze je fudbal,al dosta nam se podudaraju misljenja u svim poljima...

Yascool,i akaEmirAljovic su posebna kategorija,pravi nadomestaj bioloske brace,koje nemam..

Evo sad nekih mojih procena na osnovu postova,o ljudima koje ne znam licno:

Stind Lady znam sa chata od ranije,odusevile su me neke njene procene,zna ona dobro na koju posebno mislim kad ovo kazem.. :)
zuti cvijet je dobra osoba,mada nisam imao prilike da duze razgovaram sa njom
karakterna je osoba koja voli da pomaze,na osnovu ovoga sto vidim,a i ima dobre postove koji me ne nerviraju,sto je najvaznije...
administrator mi se ne svidja preterano,ta uloga najvise odgovara sting lady,ili karakternoj
sudden death je wonderkid,ako znate sta to znaci..

To je to... :D
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

6

Utorak, 13. Februar 2007

Poznajem par ljudi sa chata,cak znam neke,a oni ne znaju da ih znam...
Zucki - Sve najbolje,znaci kao sestra... Ucinila je stvari za mene na kojima cu joj vjecmo biti zahvalan.
Diksi - Prica za sebe,ali je kralj... Sve pozitivno.
Roneldinho - Orao,jedan veliki Orao... Brat koga biolodski nemam.
Emir Aljovic - Znam ga od osnovne,stalno sam ga nervirao,a bili smo nerazdvojni...Hahaha...Mnogo jak lik.
Juskos - Moj kolega,ali u pravom smislu te rijeci,ne znamo se licno,ali ima vremena...Najpozitivniji medju onima koje nisam licno upoznao.
Znam jos neke likove,ali necu ih pominjati,da mi se ne bi javljali preko pm-a,kad budem osjetio poptrebu javicu im se.

A za ove sto me nerviraju,opet necu da komentarisem,ali ima ih dosta...
Jednostavno pokusavaju da se predstave boljim nego u realnom svijetu...a ima dosta i Lakersa, (citaj kompleksasa- Komlex jezero).

Zadnja grupa su oni prema kojima sam ravnodusan...

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

beba20

Početnik

(10)

Datum registracije: 11.11.2002

• Poruku poslati

7

Srijeda, 14. Februar 2007

Uzelela sam se Dragulj-cetu davno je nisam videla :)

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

8

Par clanova foruma sam znala prije no sam sama postala clan, a dosta njih sam upoznala na okupljanjima. Znam: Altunu, Pink, Sarah, Dzenni, Cvetic, Lady, Siemprae, Demoiselle, Admina, Jegera, @efa, Sandzak, Buxa, Muhammed_Alima, Rifceta, Johhnya…jos za neke clanove znam ko su mada se nismo licno upoznali.
Uglavnom su svi koje znam na forumu i u privatnom zivotu takvi.
Cvetic je dosta tiha djevojka (mirna), i tiho prica ( za razliku od mene :O ), sto nisam ocekivala jer je na forumu malo pricljavija. :)

Voljela bih da upoznam i ove novije clanove. Dopada mi se nacin razmisljanja nekih. Nadam se da cu prisustvovat jos nekom okupljanju, insallah.
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

abfang

Učenik

(10)

• »abfang« je zabranjen

Datum registracije: 23.06.2006

• Poruku poslati

9

Koliko sam mogao da primetim ona je jedina koja na negativne pojave ovde hrabro reaguje. Svaka cast ! .... ostala si dosledna svom ubedjenju, zaista od OD NJE ZAVISI, prepoznace se ona ;) vrlo kulturna devojka.Rec je o ,sigurno pogadjate...... zucky_85, nadam se, da cu imati prilike da je upoznam u neposrednom kontaktu, u NP.

Dopada mi se sto je drustvena i zeli da uspostavi prave vrednosti u drustvu koje je okuzena...

ed je sasvim ok. alBazari je takodjer uredu ako izostavim par njegovih provokacija.

Soko i orao :D tj Yascool i Roneldihno cini mi se da su fer momci.

aka EmirAljkovic jako posten momak.

Interesantno je jako interesantna, drzi do pravih vredosti, islama i tradicije. Svaka cast devojko.

Verovatno sam nekog izostavi, taj osecaj imam, sigurno sam nekog izostavio ?(

P.S. Ovo su zapazanja pre licnog upoznavanja ali sam siguran da ce mozda biti jos bolji utisci kad ih insAllah sretnem uzivo.

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

10

IrfaneP... :O ,thanx!
Pozz za tebe! ;)

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 15. Februar 2007

Anonimus - vala,ako bi neshto reko o njemu,strah bi me bilo da pokvarim neshto...LJUDINA ;)

Babbha - moj drug,prijatelj,brat...

Sandokan - veliki kontrash,al` usput veliki mit,i chovek kojeg hajem;)

DjordjeRD - jednom smo pili kafu u art-u,pozitivan man

PAUK - uvijek chudno dobar

Smeker - eh,istina da je shmeker

iMan-a - :)

Sting Lady - e to je vech moja ruzha,moj veliki prijatelj,moj drug...inache zlatna devojka,divno biche sa lijepim osmJehom,sreTno zaljubljena :D (ne bih mogo da poverujem kad bi chuo da je neko ne haje) o|

bux_ludvig_np - e on je vech legendarni car raje

Root - chovek kojeg puno,puno poshtujem i hajem (uvijek mi da lijep savet)

vaha - ah,Vaha moj drug:D

zucky_85 - znam je preko nekih nashih zajednichkih drugara,inache fina i mirna devojka...

Peppa - :D no comment...choveka hajem,ka shto se mozhe hajat rodjeni brat

demoiselle - :D (o) ;) :] 8) :) :P :klanja: fenomenalna devojka,pametna,uvijek,ma uvijek nasmijana...;)

Pahuljica - razmazheno derishte

Dusmanko - car pare i magle

MuShtuluk - medo :D

aka EmirAljovic - njega znam iz srednje shkole onako,neshto posebno ne...fin chovek...

Diksi - e ona mi je skoro priznala jednu stvar,a to je da je mislila da je mrzim poshto sam uvijek kad bi prosh`o pored nje samo rek`o ``dje si``

Shele - nada pazarske kosharke i pazarskih mehanichara

Dipche_boy - majstor za reklame,znam ga,uh odakle ga sve znam:D

Eastyzah - moj brat...uostalom...dje si? :D

ESSENA - shkolska drugarica,inache je lijepa

enigmatic81 - uvijek chudno tih,kad pricha treba mu mikrofon + ozvuchenje sa festivala ``Stari Grad`` (ako mu pozajmi Lado):D

emir-casaba - ala je zhivchan...al` je b`ate legenda,dobar ka `ljep:D

ima hi josh lom,nego ja,mi muchno da pishem...:D

[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 15. Februar 2007

kako si ti djoni kul, svija poznajes, ja bi hajo da sam ka ti tako kul, al nisam :(

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

13

Petak, 16. Februar 2007

Pazarac,

poshto nisi b`ate kul,ka ovo ja i poshto hajesh rokeri s Moravu a imash i sljika iz Trnavu ti zapevaj onu: chashe perem ruke mi prljave,ochi mi suze ovako buljave...

i evo ti jednu ocenu 1

da mozhe,0 (NULU) bi ti d`o ;)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

14

Petak, 16. Februar 2007

:( ja te cenim i smatram te ko svojim idolom, a ti mi roknu keca :(

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

15

Petak, 16. Februar 2007

Citirano

Orginalno od IrfanP

Soko i orao :D tj Yascool i Roneldihno cini mi se da su fer momci.

aka EmirAljkovic jako posten momak.

hvala IrfanP,ti si jedan od rijetkih koji je to spoznao;)
A za Zucki si 100 % u pravu ;)
Selam za tebe
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

• Poruku poslati

16

Petak, 16. Februar 2007

Citirano

Orginalno od Johhny
iMan-a - :)

Johhnyeve postovo sam uvijek mijesala sa anonnimusovim. Nekako su mi njih dvojica slicnih razmisljanja. Johhny pise najvise o muzici, posebno "sta trenutno slusate", tako da sam mislila da je to jedino sto njega zanima, a i da je vjerovatno neki "okoreli roker" :O ;)

Upoznali smo se na mozda malo neobican nacin, u neobicnim okolnostima :) ( ne znam dal se sjecas, ali ja se sjecam i prve recenice s kojoj si mi se obratio, mislim, pitanja, i sad mi je smijesno :D ).Johhny je jedan super lik, dobar drug, prijatelj, sagovornik ( dobro ja bas i nisam ponekad pricljiva :) )...Sa njim moze sa se razgovara o svemu ( ne samo o muzici :D ), nije cak laik ni u vjeri :D , iskren je i otvoren, spontan...Jedna jako zanimljiva osoba. :)

P.S.
Posto ti za mene nisi imao komentar :) ja imam za tebe ;)
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

17

Petak, 16. Februar 2007

Selam

Evo da i ja dam malo doprinos ovoj temi koju pokrenu Sari cicek:

Admin- ranije ga nisam znao kad sam ga upoznao mogu reci da je ljudina.
Ed- hehe on mi se prvi javio kas am poceo pisati na ovom forumu.

Pink- uh mislio sam da je strava ali kad sam je upoznao jedna divna osoba i mogu reci jedna lijeopa osoba.
HaNuMa_78 isto sam mislio kao i za pink dok ih nisam upoznao :D Midjovo ne sekiraj se samo naprijed nemoj puno da radis.

Zuti cvijet- sa foruma i msn-a reko bi coek da nezna da suti, ali kad sam je upoznao, ostao sam ztecen mirnocom i stalozenoscu a Bogami i razboritoscu, projekat koji trenutno vodi zavredjuje svaku paznju za sve Novopazarce aferim, samo naprijed :D

Jos puno njih sam upoznao nastavicu drugi put. :D

Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

18

Subota, 17. Februar 2007

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
kako si ti djoni kul, svija poznajes, ja bi hajo da sam ka ti tako kul, al nisam :(

Nisam ni ja kul, ne znam nikoga. ?(

Ali eto, mogu dati misljenje "pre", pa cu mozda nekad moci dopuniti listu sa onim "posle".

Kad sam citala ovu temu, iznenadio me iMan-in post, da je zuti cvijet mirna i tiha za razliku od nje. Po mome misljenju rekla bih da je obrnuto, da je iMan-a tiha i mirna, a zuti cvijet pricalica (u pozitivnom smislu).

seherzada, zucky_85, didy, Diksi (za didy i Diksi nisam sigurna, znam da je jedna povezana sa ostalom grupom, ali nemam sad vremena citati postove koja, a mozda su i obe), yascool, Roneldinho, aka EmirAljovic...cini mi se da je sve jedno drustvo, za koje bi mogla reci da su svi za jednog, jedan za sve.
Zasmetalo mi je samo kad je neko jednom napisao da se seherzada moze predstavljati kao zuckyina sestra (ispravite me ako gresim), jer ipak je i seherzada osoba za sebe, pa se moze znati cija je sestra, ali to ne bi trebalo da bude ono prvo sto se kaze o njoj.

SaNdZak - po mome misljenju inteligentna osoba, koja je i jos hoce mnogo uraditi za prepoznavnost Sandzaka, osoba koja je vredna dubokog postovanja

harunh - moja sestra i ja smo bezbroj puta citirale izreku koju smo cule od tebe (YouTube): "Ako bi za sve stedeli ko sto stedimo za dzamiju, svi bi sad vozili Audi (ili neko drugo dobro auto)". Osoba sirokog osmeha, kad pomislim, rekla bih, da osobama s akojima se druzi donosi smirenost i radost.

Johhny - ovde se slazem sa iMan-om, da sa njim nisam pricala rekla bi da je jedino sto ga zanima muzika, mada jos uvek stojim iza svojih reci da je najverniji fan AZRE

StingLady - prijatna devojka, koja je uvek spremna pomoci

Administrator - osoba na cijem mestu nikad ne bi bila. :) I meni je u pocetku bilo krivo zbog nekih postupaka, ali shvatila sam da je bolje spreciti nego leciti. Svaka ti cast, sto imas volje drzati sve pod kontrolom.

SuddenDeath - umiljato dijete

Altuna - vedra osoba, za koju nisam mogla ni misliti koliku bol nosi u sebi, zato ju smatram i vrlo jakom osobom.

Sigurno ima jos poneko, ali sam se toliko raspisala, da je ipak vreme da stanem. :rolleyes: :O
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

• Poruku poslati

19

Subota, 17. Februar 2007

Citirano

Orginalno od Karakterna
Kad sam citala ovu temu, iznenadio me iMan-in post, da je zuti cvijet mirna i tiha za razliku od nje. Po mome misljenju rekla bih da je obrnuto, da je iMan-a tiha i mirna, a zuti cvijet pricalica (u pozitivnom smislu).

Ma mirna sam ja, mislim...nisam neki sher :D :O u svom postu sam mislila da cvetic dosta tiho prica za razliku od mene ( kojoj ozvucenje nikad nije trebalo :O )... A inace ne pricam puno...ma ja sam ti meljajce...hehehhehe :))

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko
  • »zuti cvijet« je autor ove teme

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

20

Nedjelja, 18. Februar 2007

Istina je, kad pričam treba mi mikrofon da bih se čula a vrijednija sam kad pišem :) Ovako čeketam na forumu, uživo slabo, sem ono kad ne treba npr. za vrijeme časova. Evo pitate Demoiselle ko je zamajavo po cijo čas u školu :)

Zucky - moja vila, znam je i hajem je prije foruma :)

Sheherzada - lutka 8)

Demoiselle - reko gore, sedela je ispred mene u školi, kljepet čora 8)

Didy - moja traSes još od kad smo shvatile da obadvije hajemo pOpkEk

Pink - nisam je znala prije foruma, i utisak je isti i nakon upoznavanja. Jako fina i pametna djevojka.

E te ef - moj stari net drug, pametan ka struja

annonimus - moj lijepi i dobri brat i drug koji najviše na svijetu šuti preko MSNa :) Na forumu mi je djelovao jako strogo, a na MSN se vidi koja je to duša od insana.

harunh - mudar i hrabar insan, uvijek nasmijan i vedar

Sting Lady - prava dama. Neko skoro reče čovjek bi joj mogo povjerit da vodi neku veliku stvar, kao npr. Kanski festival i odlično bi se snašla. Potpuno se slažem.

Spain - isti je uživo kao i ovdje, dosljedan sebi

alBazari - sa foruma nisam ukapirala o kome se radi, vjerovatno jer ovdje djeluje strožije i ponekad je ironičan, što uživo nisam primjetila. Osoba vrijedna poštovanja.

Bux - ljegenda živa

Babbha - mističan, interasantan, veliki kuler

Imana - ada jedno hasul čeljade

Altuna - pametna i vrijedna djevojka

Admin, Sandzak, Jager - vrlo pozitivni utisci sa okupljanja

siemprae - pametna, fina, slatka :)

Avicena - pametan i odmeren

rifche - konZa

Kap - ;)

Da l sam zaboravila koga? :rolleyes:

Djoni, a mene ne znaš je lj, kamen lji ti u turšiju :P

‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Social bookmarks