Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 19. Februar 2007

Opcionalno.

AWaaaj,
nikoga nisam upoznao LJichno sa foruma, ali sam neke osobe poznavao pre (u to rachunam i MSN/mIRC).

Sting Lady - Mislim, ime samo govori...!!!! Da mi nije bilo nje, verovatno bih i dalje bio zbunjen. Hvala Fixi (Hugs)! Znachi, VRH i extra devojka!

Root - konfuzan lik kojeg sam tek sad polako pocheo da kapiram :P Inteligencija suha.

Hogwarts (ima dechko par postova) - On je poseban sluchaj, ne bih sad...

hmm...josh ko...Doggfather, jedan od mojih najboljih drugova, znachi, vrh :P samo sho ponekad zna da zahebava...

E, shto se post-forumskih prijateljstava tiche,
Roneldinho je #1. Ljik nad ljikovima..
(I am number one, no matter if you like it, now take a seat and write it!)

Svidjaju mi se postovi zhutog cvijeta, Altune, iMan-e, Edinini (opet, sorry zbog nesporazuma), @efa....

Imao sam chast da upoznam Djordja (DjordjeRd) i mogu wam rech da je lik ipo...:)

Ne gotivim bash likove ko shto je Ajla, al...boze moj, mora da ima i takvih...ako cemo iskreno

Pozz sa swe was!

(a kakaf sam ja?)
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

22

Zucky_85 - izuzetna devojka, znamo se od davnina..
Sting Lady - porasli zajedno, a zaboravila je ko sam i kad smo se druzili i igrali :)
Yascool - mnogo je voleo da me nervira, al' svakako lik i gospodin covek..
DjordjeRd - izuzetno pametan covek, isao sam na kurs Worda kod njega, davne 2000te:)
Roneldinho - on je prica za sebe:)

Sve ove gore znam ili sam znao licno.
Jos da dodam, da je ajla prosek u tripu da je riba opasna.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

23

aka Emire Aljoviću-
izgledaće možda ko da vraćam pohvalu...prvo hvala ti puno,drugo ja takođe mislim da si ti extra dečko,pametan,direktan,šta imaš da kažeš -kažeš,
iskren,i strašan si "orao"
;)
A takođe primećujem sve više i sve mi se više dopadaju postovi tzv.alBazarija,takođe meni vrlo zanimljiv lik.

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

• Poruku poslati

24

Citirano

Orginalno od zucky_85
i strašan si "orao"

Hahaha:) OR'O :)

Da dodam da je neverovatan lik Babbha :)
Wazza - dobar saigrac, inteligentan i civilizovan lik :)

Joj pa na ovom forumu sve 'neboderi' od ljudi ;)
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

yascool

Učenik

(10)

• »yascool« je muško

• Poruku poslati

25

Utorak, 20. Februar 2007

Jos da dodam da mi se izmedju ostalih dosta svidjaju iman-a,a ni karakterna nije losha...

A za sudden death-a sam cuo da je ono sto bi Brazilci rekli wonderkid... ;) Prirodan mali;)

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku!

Roneldinho

Zlatna sredina

(10)

• »Roneldinho« je muško

• Poruku poslati

26

Utorak, 20. Februar 2007

Ja da dodam da sam upoznao onog Roneldinha ,mnogo dobar lik, civilizovan,i voli da se druzi..:P
I naci siguran stari trag,
biti andjeo i biti vrag..
DA MOGU...

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

27

Utorak, 20. Februar 2007

Ja cu po starini :)

Harunh-efendija- u pravom smislu te reci. postovanje ef :)

Babbha- sve sto bih mogla reci, bilo bi pogresno protumaceno, ali mi je mnogo drago sto sam ga upoznala, uostalom, zna on ;)

Anonnimus-ada Hari nam je dushhaa jedna od coveka. Zasta retka jedna osoba s kojom se od meraka i shuti :)

zuti cvijet- moja traSes od kada ne podnosimo iste devojke :P

@ef- pametan i jako vaspitan momak. I dobar prijatelj, kad hoce to bude :)

rifche- shta reci... :D

seherzadu znam kao jako finu devojku, al ima vremena, upoznacemo se.

fingersbroken- mashallah mu bilo. samo toliko, vise ne bih ni smela :)

sigurna sam da ima jos ali ne mogu da se setim... :(
Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

28

Utorak, 20. Februar 2007

Evo da ja navedem par osoba koje sam do sad upoznao.

Admin : sta da se kaze, uglavnom samo pozitivne stvari, vredan covek, inteligentan, svidja mi se sto moze ozbiljno snjim da se razgovara a i spreman je uvek za zafrkanciju ... manje i vise smo komsije, al bruka da se davno nismo videli, al nadoknadicemo :)

Sandzak : njega sam jednom uzivo sreo, tad sam saznao da je mnogo serovo po mojem forumu koji sam ima pre nekolko godina :D al inace mnogo angazovan covek koji je vec davno ulozio svoju snagu jednom cilju (www.dijaspora.org), veliko postovanje. Al voli da prica brate mili :] srecom ce covek cut u prvoj linije korisne stvari od njega.

Hanuma_78 : eh hanumica, jednom sam joj se opasno naljutio kad mi je dala pogresni recept za gurabije pa su se meni kuci ljutili sto su gurabije ispale nikakve, a inace smo se cesce vidjali, mnogo druzljiva devojka, moja majka je cesce pominje "eh ona birsena kako je svojljiva i dobra ... :D " i u pravu je, familija joj je na prvom mestu, pa posle ide sve ostalo, pametna i duhovita devojka koja ponekad moze da zakocehne od smijeha :))

pink Pinketa sam jednom sreo uzivo, i to smo samo jedno drugom dali ruku jer smo se sreli u prolazu, inace je znam vec daaavno preko neta, pa mene se cini ima jedno 5-6 godina, cini mi se, al eto tolko se znamo i jos uvek ne mogu nesto o njoj da kazem sta je i kakva je, pojma nemam zbog cega.

ed sa ed-om sam se par puta cuo preko telefona, ovako po prvom utisku bi ga uporedio sa adminom, al eto nikad ga jos nisam sreu uzivo ...

Abfangjägere njega najduze znam, mi smo ko gastarbajterska deca jos daaavno (prije 15 godina) provodili nase letnje odmore u frankfurtu jer su nam babovi ovde radili, bilo je mnogo fino vreme tad, oboje slabi sa nemcakim jezikom (mada sam uvek vise razumeo od njega :D ) smo se nekako probijali i pokusavali da se druzimo sa turcadima i ostalim, inace je vrlo inteligentna osoba a i sportski je tip, nazalost smo izgubilo kontakt i davno se nismo videli, zadnji put pre par godina, i to slucajno, a da ima ban tek sad primetih :rolleyes:

Edinai nju vec dugo znam, zamaloh napisah "zanimljiva devojcica"al od devojcice je sad narasla velika inteligentna i ozbiljna devojka ... :) ponekad malo mahnita al sve u svemu je mnogo druzljiva :)

Ima jos par osoba koje poznajem ali o kojim ne mogu nista rec jer sam ih samo na kratko upoznao ...

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

29

Utorak, 20. Februar 2007

Ene ga Aljmiraga! :D tj. PaZaRaC - njega sam jedne godine srela slucajno u prolazu, lika se vise i ne secam, ali ovako ga znam vise preko neta. Uvijek me razveseli, cenim njegov smisao za humor. To je nas bato malji! :)

Pink: Ovo je moja vila i moja cora. Pametna, slatka i jako fina cura. Primer za sve nase cure. Pinkucu hajem te corice. :]

Upoznala sam uzivo jos par njih, ostvaili su na meni pozitivne utiske.

Volela bih jos upoznat uzivo Hanumu. Isto moja cora!

;)
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

30

Utorak, 20. Februar 2007

Evo ja cu dati misljenje na osnovu citanja postova sledecih clanova foruma:

PAZARAC- pravi ZMAJ od coveka i inteligentna licnost koja zaista ima smisla za humor. Cesto se desi da kad citam njegove postove posle se po tri dana cijepam od smijeha ;) naravno u pozitivnom smislu.

ALTUNA - vrlo fina i vaspitana devojka ;)

HANUMA 78- u pocetku sam je smatrala sasvim drugacije medjutim vremenom sam uvidela da je dobra osoba.

DINNA - sasvim ok ;)

Smoky- saldzija.

Sudden.. inteligentan momak ali mana mu je sto se previse namece svojim ponekad suvisnim komentarima.

Aka EmirAljovic kad vidim njegovo ime kosa mi se dize u vis :rolleyes: moram posle da se cesljam po dva dana da je ispravim ;)

I na kraju da ne zaboravim kao slag na torti dolazi naravno neprikosnovena AJLA mnogim frajerima ovde trn u oku al boze moj sta da se radi. Nisam opasna riba kao sto to neko vec rece ;)

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

31

Srijeda, 21. Februar 2007

Almire, hvala na prilichno lepom opisu, samo zamerih shto sam poslednja :D

Ovako... Idemo dalje:

Dado : Moj stari "drug" , ili bolje reci brat, jer su se tako uvek ophodili prema meni ovi "malo" stariji! ;) Inache super lik, ponekad malo nervozan, ali ne more da bidne. :D
Vaha : Njega takodje znam odavno, samo rechi hvale za Vahu (o)
Mushtuluk : Shta reci a ne zaplakati? :D Shalim se, moj brat...
Sting Lady : Skroz ok cura, vredna, slatka, pametna...

Kad bolje pogledash svi chlanovi su "vrh" :D Nema da fali.. Oni drugi se zamajavaju nekim drugim stvarima, nemaju vremena za forum, zar ne? ;) :)

Dosta ljudi ne poznajem, ali bih ih volela upoznati.. Nadam se da cu imati prilike..
Toliko! ;)
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

kap

Učenik

(10)

• »kap« je žensko

Datum registracije: 28.01.2006

• Poruku poslati

32

Srijeda, 21. Februar 2007

Uglavnom znam nekoliko njih pre uclanjenja na forum.Nisam upoznala nikog posle tako da mogu reci samo kakvi su mi utisci sad na forumu i pre,pa uglavnom su svi drugaciji puno(ovo drugaciji nije ni kompliment ni losa stvar jednostavno ovaj nacin komuniciranja ucini svoje ),to je moje misljenje
:) ,a znam didy,String Lady,zuti cvijet,@ef-a to je ono sto sam skontala preko postova :) ,i jos nekoliko njih znam iz vidjenja i to je to
SVJETLOST

Dragulj

Učenik

(10)

• »Dragulj« je žensko

Datum registracije: 29.09.2004

• Poruku poslati

33

Nedjelja, 25. Februar 2007

Citirano

Orginalno od beba20
Uzelela sam se Dragulj-cetu davno je nisam videla :)

Selamce ..

Tu je Draguljce samo ima puuno da uci :),nego Beba20 znamol se mi?:)

ja neznam nikoga sa foruma licno, cini mi se:),znam par samo sa msn-a,naravno voljela bih da ih upoznam,pravo su fini,:),tako da tek posle mogu pisat za drugi dijo naslova :)
Vjecna i vrijedna ljubav se moze zadobiti samo ako se probudi spram necim sto je vjecno i trajno,a to su dusa i intelektualno moralni kvaliteti!

demoiselle

Zlatna sredina

(10)

• »demoiselle« je žensko

Datum registracije: 09.12.2006

• Poruku poslati

34

Nedjelja, 25. Februar 2007

Admin- sasvim ok, strpljiv (ponekad pomislim kako ima zivaca da se bakce sa nama ;) )
Sandzak- obrazovan i svestran, jeste voli da prica ali je to dobra prica iz koje puno toga mozes da saznas.
@ef-a znam jos od osnovne skole, pametan, fin, vaspitan
Sting Lady- super-vredna devojka, sposobna, nikako da se dogovorimo za tu kahvu ;)
Babbha- cudesan covek, pravi 'life guru' :D ;)
Johnny...dodala bih The Good,...prirodan, iskren, pametan, kreativan, dobar...( who knows, knows ;) ;) )
e pa sad...tu je i moja Zuti cvijet... spolja hladna i mirna a iznutra vatra ziva ;) , skolska i zivotna prijateljica
Znam i I-manu i Altunu, doduse, nismo puno pricale, ali su ok fine, lepe i pametne devojke.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

35

Nedjelja, 04. Mart 2007

Citirano

Orginalno od Johhny

Sting Lady - e to je vech moja ruzha...inache zlatna devojka,divno biche sa lijepim osmJehom,sreTno zaljubljena :D

Sama cinjenica da si sa njom u vezi dosta govor i o tvom kvalitetu ako je tacna izreka da je devojka ogledalo muskarca. Posto ona stvarno kvalitetna jeste, tebe iako ne poznajem, mislim da mogu reci posto imas nju da ti je to na neki nacin overa iliti priznanje koje sigurno u drustvu preko nje imas da i ti vredis. Dakle budi sreca sto si sa njom.

No vidim da si, ne poznavajuci ljudske kavalitet izvrsnog momka PaZaRcA dosao do pogresnih zakljucaka koje si i neuverljivo pokusao da argumentiras. Ako o nekome nesto neznas a ti pitaj one koji ga poznaju. Ne samo ja cu to reci, vec to mozes primetiti da su i drugi to rekli da je PaZaRaC jako inteligentan. Oni koji ga bolje poznaju, a meni je posebno drago da sam se druzio sa njim, mogu tvrditi da je on neverovatno duhovit. Zna do niko drugi da zabavi celo drustvo, a po tome ga pamti cela zgrada u Frankfurtu gde smo zajedno stanovali. Jednom recu, ko ga dosad ne poznaje i ako ne upozna, nije imao druga koji je uvek spreman da te nasmeje.

P.S. Ne znam da li je Benko clan i njega bih izdvoji kako jako zanimljivog ako ovde nik ima.

Jos uvek se umejem nasmejati na njegov odgovor na tvoje pitanje koji ces sladoled.

Secas li se kako ti je on tad odgovor dao? :D ;)
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

didy

Zlatna sredina

(10)

• »didy« je žensko

Datum registracije: 21.10.2006

• Poruku poslati

36

Nedjelja, 04. Mart 2007

Eh KAP dobro mi te srelo :) sto ne mahnes da si ti nego me tu zbunjujes :)

Znam i Sting Lady ne mnogo licno, samo se pozdravljamo ali bih rekla da je jako ambiciozna i cvrsta osoba. Cestitke!
Po rubu duge hodati, na dlanu mraz zapupiti.
Sta jos o tebi dodati,
da te je lako prodati, al te je tesko kupiti.

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

37

Ponedjeljak, 05. Mart 2007

od kad nisam nista napiso auuuuu al evo sacu

ja poznajem sve ove shto mene poznaju :):):):)

Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 08. Mart 2007

Citirano

Orginalno od IrfanP

Interesantno je jako interesantna, drzi do pravih vredosti, islama i tradicije. Svaka cast devojko.

Hvala ti IrfanP :)

Nadam se da cu upoznati i tebe i jos clanova foruma :) Vecinu i znam "iz vidjenja"(sting lady,andUprice,fingers,spain,rifce g...),verovatno jos njih,dok neke znam i licno(zuti cvijet,alBazari,björn).Mislim da je nemoguce da ne znam,bar kako izgledaju,Altuna i Iman-a,ali dobro,bice insallah.

Zuti cvijet-koliko je znam,pametna i kulturna devojka.Dobra kao osoba.
alBazari-principijelan i voli da pomogne drugima.
björn :) -njega prilicno dobro poznajem-moje misljenje o njemu mislim da i sam zna ;)
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

39

Četvrtak, 08. Mart 2007

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Hanuma_78 : eh hanumica, jednom sam joj se opasno naljutio kad mi je dala pogresni recept za gurabije pa su se meni kuci ljutili sto su gurabije ispale nikakve, a inace smo se cesce vidjali, mnogo druzljiva devojka, moja majka je cesce pominje "eh ona birsena kako je svojljiva i dobra ... :D " i u pravu je, familija joj je na prvom mestu, pa posle ide sve ostalo, pametna i duhovita devojka koja ponekad moze da zakocehne od smijeha :))

Hej kuku, za gurabije si u pravu, bilo me je sramota. Ostalo sto si reko me malo razalji... ;(

Onda cu sad prvo tebe da komentarisem. Alja znam godinama, najmanje 6 godina. Prvo sam ga upoznala preko chat-a i mislila sam da je neka faca posto zna da se barata sa kompjuterima. Naucio me je dosta toga oko koristenja interneta i volela bih na ovom mestu da mu za to zahvalim. Inace mi je smijesan, kad mu ja kazem "izio te djavo" a on meni odgovara "izio te hiljadni!" :)) Al ovo moze samo Aljo. On mi je nadeo ime Biljana. Ponekad deluje ufuran ali je u sustini dobar "ka ljep". Najvise me iznenadio kad mi je poslo filmove Grbavica, Karaula i Savrseni Krug. Nisam se nadala...zbog toga, Aljo for President!!!!

PinkOd prvog dana kad sam je upoznala, imala sam neki osecaj da cemo vecno bit vezane. Ona je tajanstvena, ne otvara se odmah svakome, sto joj je jako pametno. Kad je covek malo bolje upozna, ustanovi jako brzo da je pametna, plemenita, duhovita i da zna nemoguce dobro da slusa i savetuje. Zato je ona moja vila.

DinnaNisam je nikad uzivo videla ali je smatram jako dobrom coricom. Imale smo vise puta zadovoljstvo da pricamo otvorenije i jako je cijenom.

AdminAdmina sam videla par puta i mogu vam rec da je covek na mestu. Uspeo sto malo njih uspe u Nemackoj i zato ga jako postujem. Ozenio je lijepu devojku i jos jednom im ovde zelim hairli brak.

Ed i Sandzak Njih dvojicu nekako uvijek vidim zajedno. Divim im se kako se pored svega angazuju za sandzacku dijasporu. Ed mi je ostao u secanju kad je napisao pesmicu o forumasima i u mojoj strofi reko "mit dem Kopftuch siehst du besser aus" (sa maramom bolje izgledas). Svaki put se setim toga kad stavim maramu. Sandzak je jako energican i vrijedan i uspeo je puno u zivotu. A tako je mlad.

Harunh Za Haruna mogu samo da kazem, da me je jako pozitivno iznenadio. Ja ga nazvah "midjo", hairli bilo. Nadam se da mi je halalio. Svidjaju mi se njegovi stavovi i rado citam njegove postove.

AjlaAjla me je na pocetku njenog nastupa na forum jako nervirala. Imala je neki cudan nacim pristupa, koji meni nije nikako odgovarao. No, u medjuvremenu sam se navikla. Vidim da je sasvim ok i da covek mora da je postuje takvu kakva jeste.

DjordjeRdOdkako sam clan ovog foruma, cijenim ga. Ima smisla za komunikaciju, pametan je i svetski covek. Znaci, Dzo! Slucajno smo se sreli u Pazar i to u telekom, ja ga jedva poznah. Al dolazicu ja opet u Pazar, ima vremena.

Inace jako cijenim Sing Lady, volela bih je upoznat. Altuna mi deluje isto super.

Eto :D
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

40

Četvrtak, 08. Mart 2007

Ja sam ovde Musafir,tako da trebate sacekat jos neko vreme.Da bih sastavio celu sliku :D ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Social bookmarks