Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

41

Nedjelja, 03. Juni 2007

E pa ja sam upravo ovih dana upoznala ovog "musafira " našeg-annonimusa.
Mislim šta reći,totalno drugačiji utisak .
Hary je super osoba,nije uopšte tako distanciran,direktan,surov kao ovde :D
Zabavna osoba,pametna, samo mnogo malo jede :D
Nadam se da ćeš uživati u Pazaru!

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

42

Nedjelja, 03. Juni 2007

?

Ada o cemu vi to bre ?

Licno poznajem preko 50% clanova foruma, bar aktivnih i mogu rechi da, po onome shto znam shto uzivo shto preko foruma, ima brate mnogo tafre, prede, namishljanja i novotarija u ljudima.

Cast, opet, jako malom broju ljudi koji ce se prepoznati i kojima sam to rekao na USTA. Onako uzivo.
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

43

Nedjelja, 03. Juni 2007

Meni je iMan-a u neposrednom kontaktu ostavila jako mocan utisak. Iako pokrivena jeste, ja ipak mislim da njena blaga narav, njeno otmeno drzanje, neko samopouzdanje koje se daje odmah primetiti kod nje je izdaje za ono sto jeste a to je da je, dopadljivo, mirna i govori stalozeno kao prava hadznica.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

44

Utorak, 05. Juni 2007

Mislim da je nas kontakt bio prekratak da bi mogao sve ovo uociti. Ali ipak, hvala ti na lijepim rijecima, Abfangjäger. :O

Dzezakellahu hajren! ;)
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

kap

Učenik

(10)

• »kap« je žensko

Datum registracije: 28.01.2006

• Poruku poslati

45

Utorak, 05. Juni 2007

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Meni je iMan-a u neposrednom kontaktu ostavila jako mocan utisak. [SIZE=3]Iako pokrivena jeste [/SIZE] , ja ipak mislim da njena blaga narav, njeno otmeno drzanje, neko samopouzdanje koje se daje odmah primetiti kod nje je izdaje za ono sto jeste a to je da je, dopadljivo, mirna i govori stalozeno kao prava hadznica.

Zar je danas to nesto negativno :rolleyes:
SVJETLOST

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

46

Utorak, 12. Juni 2007

Citirano

Orginalno od zucky_85
samo mnogo malo jede :D

Pa dobro Zucky to je bio dorucak.........nisam mogao vise :D
" Bilen alemlere rahmettir "

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

47

Četvrtak, 14. Juni 2007

Citirano

Orginalno od annonimus

Citirano

Orginalno od zucky_85
samo mnogo malo jede :D

Pa dobro Zucky to je bio dorucak.........nisam mogao vise :D

A sto ne pricas da si posle samo produzio kod Jonuza na cevape. :D
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

48

Četvrtak, 14. Juni 2007

i kod mene na pitu s` tikvom:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

49

Četvrtak, 14. Juni 2007

Citirano

Orginalno od Fotograf
A sto ne pricas da si posle samo produzio kod Jonuza na cevape. :D

Dobro znas da nisam,jer sam bio kod tebe,A ti i tvoja supruga me ponudiste mantijama koje sam odbio.........strah me bilo da se ne popravim :D

Citirano

Orginalno od Johhny
i kod mene na pitu s` tikvom:D

Ikice to nije bilo taj dan :D ;)

p.s

Sellam kuci
" Bilen alemlere rahmettir "

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

Datum registracije: 14.08.2007

• Poruku poslati

50

Petak, 17. August 2007

opisivanje forumaša

Da li je posredi fizičko opisivanje..ili onako kamo mi doživljavamo i zamišljamo tu osobu?

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

51

Ponedjeljak, 20. August 2007

Vidim da se vi dosta međusobno znate, a i da se upoznajete!!Ja bih ipak volela da proverim da li je Objektivno aparat ili ne...?
Zamišljam da ima kestenjaste očima u kojima je puno sete...da zna da recituje..da svoju radost deli sa drugima...
A Managera zamišljam kao plavušu, britkog jezika..jaku, nezavisnu mladu devojku..
Pink: s obzirom da sam videla njenu sliku, moram reći da je uopšte nisam tako zamišljala..i lepa je!

52

Hvala na komplimentu ANNA, ali mi se ne znamo da bi me ti mogla opisivat. Nema veze. Ja tebe recimo jos ne zamisljam i nemam misljenje o tebi, samo te citam.

P.S.Manager nije plavusa.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

53

Ti je znaš...a ja je samo zamišljam...naravno da te ne znam ...ali te generalno nisam tako zamisljala,više mi mi kao neka strankinja, nikad ne bi rekla da si iz np da mi je neko pokazao tvoju sliku..rekla bi možda je holandjanka, belgijanka ili možde čehinja...

54

ANNA oprosti na indiskreciji, ali odakle si ti i kakve veze sa Novim Pazarom imas?

Eto da se upoznamo malo usput...
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

55

Anna,tema ima jasan naslov : Opišite članove foruma - prije i nakon što ste ih upoznali .kad upoznas nekog sa foruma licno,ti onda pricaj i opisuj,a do tada bez zamisljanja jer to nije tema ove teme. ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

56

Srijeda, 29. August 2007

Upoznala sam Optimusa. Nisam imala misljenje o njemu prije upoznavanja jer smo se relativno brzo upoznali odnosno, odmah nakon njegovog uclanjenja.

Sad mi je i "gost" na Univerzitetu pa se nadam da cemo se cesce vidjati.

Inace, dinamican, inteligentan, vrijedan i ambiciozan momak.

Posebno mi se svidjelo to sto prica brzo. :) Ne moras da ga cekas dok sklopi recenicu, a meni je to slaba tacka u komunikaciji s nekim. :P
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Optimus

Zlatna sredina

(10)

• »Optimus« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

57

Srijeda, 29. August 2007

Citirano

Orginalno od Altuna
Upoznala sam Optimusa. Nisam imala misljenje o njemu prije upoznavanja jer smo se relativno brzo upoznali odnosno, odmah nakon njegovog uclanjenja.

Sad mi je i "gost" na Univerzitetu pa se nadam da cemo se cesce vidjati.

Inace, dinamican, inteligentan, vrijedan i ambiciozan momak.

Posebno mi se svidjelo to sto prica brzo. :) Ne moras da ga cekas dok sklopi recenicu, a meni je to slaba tacka u komunikaciji s nekim. :P

Hvala Altuna!!!

Ja jesam ocekivao da sretnem nekoga koga sam zamisljao na osnovu priloga koje si ti pisala. I ja mogu da kazem da sam sreo inteligentnu, lepu, dinamicnu i pre svega ambicioznu osobu. Veruj mi da ti se divim kako uspevas da stignes da radis sve to sto radis. :klanja: Pravi si primer za buduce generacije!!! (o) (o) (o)

Jos da dodam da nisam primetio da ti je komunikacija i sklapanje recenica slaba strana, bas smo stigli da se ispricamo ;)
Nemoj ništa silom, uzmi veći čekić!

58

Srijeda, 29. August 2007

Vala jes Altuna, to se tebi samo cini da imas problem u komunikaciji! Ja odkad te znam, znam da pricas tecno i brzo vala. Brze no ja! :)

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

59

Srijeda, 29. August 2007

Meni je problem kad neko prica polako i kida recenice. Nemam zivaca da ga slusam pa taman da mi prica ne znam ti sta zanimljivo. Na to sam mislila. :)

@Optimus, hvala. :)

@pinki, hvala i tebi.)o(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

60

Četvrtak, 30. August 2007

Ja pričam izuzetno polako a često i kidam rečenice. Nije valjda da to može nekog da nervira???
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Social bookmarks