Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

iceman

Početnik

(10)

• »iceman« je autor ove teme

Datum registracije: 30.03.2003

• Poruku poslati

1

Srijeda, 02. April 2003

OPKLADA (dug vic ali veoma poucan :))

Jednog lijepog dana se uputila jedna mala postarija bakica u Kanadsku nacionalnu banku. U banci je insistirala na tome, kako mora razgovarati sa direktorom banke da bi otvorila svoj stedni racun, jer po njenim recima ,, toje puno novca!".
Nakon niza zavrzlama, banka joj je konacno dozvolila prijem u uredu direktora banke ( klijent je uvijek u pravu!).
Direktor banke upita bakicu koliko novca zapravo zeli poloziti. Ona je odgovorila ,, 165.000 dolara" i sasula gotovinu iz svoje torbe na njegov stol. Direktora je naravno zanimalo, odakle joj toliko gotovine, pa je priupita:
,, Vrlo sam iznenadjen sto nosite toliko gotovine sa sobom. Gde ste zaradili sav taj novac?"
Bakica odgovori: ,, Na opkladama."
,, Na opkladama? Kakve su to opklade?" upita direktor.
Bakica odgovori: ,, Pa, na primer, kladim se na 25.000 dolara, da su vasa muda cetvorouglasta." 8o
,, HA,HA,HA,HA :)) :)) " nasmija se direktor ,, Pa to je glupa opklada. Nikad ne mozete dobiti takvu opkladu!"
Bakica ce na to: ,, Znaci, vi biste prihvatili moju opkladu?"
,, Naravno" rece direktor, ,,Kladio bih se s vama da moja muda nisu cetvorouglasta!"
Bakica tada rece: ,, Dobro, ali posto se radi o velikom novcu, smijem li sutra u 10 dovesti svog advokata kao svedoka?"
,, Narvno!" odgovori direktor banke samouvereno.
Te je noci direktor bio vrlo nervozan, proveo je mnogo vremena pred ogledalom provjeravajuci svoja muda, okrecuci se stalno s lije na desni i natrag. Provjeravao je svo vrijeme dok nije bio siguran da mu jaja nisu cetvorouglasta i da ce sasvim sigurno dobiti opkladu. Sledeceg jutra, tacno u 10 sati, u uredu direktora Kanadske nacionalne banke pojavila se bakica sa svojim advokatom i ponovila svoju opkladu: ,, 25.ooo dolara da direktor ima cetvrtasta jaja!"
Direktor se ponovo slozio sa opkladom, a bakica je zatrazila da spusti pantalone i skine gace, kako bi svi mogli videti.
Bakica je prisla sasvim blizu njegovih jaja i priupitala ga moze li ih opipati.
,, U redu, 25.000 dolara je mnogo novca, pa tako pretpostavljam da hocete biti apsolutno sigurni."
Bakica je dobro ispipala muda i slozila se da njegova jaja nisu cetvorouglasta i dala je direktoru 25.000 dolara.
U tom trenutku direktor je primetio da njen advokat poceo lupati glavom o zid. o| Direktor upita bakicu:
,, Koji se vrag dogadja sa vasim advokatom?"
Ona odgovori: ,, Nista, osim sto sam se s njim kladila u 100.000 dolara, da cu danas, tacno u 10 sati imati u svojim rukama muda direktora Kanadske nacionalne banke". :)) :)) :))

NARAVOUCENIJE
Ne zajebavaj se sa bakicama ili ce jednog dana imati tvoja muda u svojim rukama! :))

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 02. April 2003

Ja bih rekao: "I VUK SIT I OVCE NA BROJU" jedino je advokatu ostalo samo da o| o| o| o| o| o| o|... ;)
Sit Hungry Doesn't Believe

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 03. April 2003

"Rekao Isus apostolima da na veceru svi donesu nesto droge. Pavle donese travu, a Jakov tablete. Pita Isus Judu sta je on doneo, a Juda kaze: - Znacku, ovo je racija!"

ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Social bookmarks