Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško
  • »Jastreb« je autor ove teme

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 09. April 2007

Oporezivanje samaca/samica

Poznato je da je jos Avgust izdao zakon po kome je oporezovao sve one koji su izbjegavali formirati porodicu. Kakvo je vase misljenje o toj ideji? Da li svaki clan drustva treba formirati porodicu? I, naravno, po vasem misljenju koliko bi trebao biti porez :)) ?
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

2

Utorak, 10. April 2007

Mislim da ne bi trebalo uvoditi porez za samce zato sto su samci. To mozda treba narodu koji ima problema sa natalitetom.Muslimani tih problema nemaju.

Ja bih se slozila sa Ivanom Zigon koja skoro u emisiji "Piramida" rece da bi umjesto placanja troskova drzavi oko razvoda trebalo te troskove muz da plati zeni. Islam je to fino regulisao jos prilikom sklapanja bracnog ugovora, ali se to definitivno ne postuje cak ni od strane onih koji se busaju u prsa da su vjernici.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

SmokyP

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 16.02.2007

• Poruku poslati

3

Utorak, 10. April 2007

To kopiraju sa zapada. Posto im pada natalitet.
Od samaca drzava nema koristi ko od onih sto imaju djecu.
Djeca su buducnost drzave.

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško
  • »Jastreb« je autor ove teme

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

4

Utorak, 10. April 2007

Mislite li da mi nemamo problema sa natalitetom? Imamo, bas mi Bosnjaci, itekako problema. Savremene bosnjacke porodice imaju mali broj djece, jedva da je tu prosta reprodukcija, a od 5-6 djece da i ne govorim. Rijetke su bile porodice sa manje od cetvoro djece, a sad?!
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

Social bookmarks