Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Mensur

Početnik

(10)

• »Mensur« je muško
  • »Mensur« je autor ove teme

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 13. Mart 2008

Ostavite 2 minuta i procitajte

U Ime Allaha, Milostivog, Samilosnog!

Resulullah saws je rekao: < Pametan je onaj koji konstantno misli i priprema se za smrt.>

Molim te, odvoji 2 minute i procitaj ovo.

Zamisli da se tebi desava.

Jednog dana, tokom dzume namaza, oko 1000 okupljenih ljudi je bilo iznenadjeno kada su vidjeli da ulaze dva covjeka, od glave do pete obuceni u crnu odjecu i noseci mitraljeze. Jedan od njih je rekao: > Onaj ko zeli da primi metak radi Allaha, neka ostane na svom mjestu. < Odjednom, skup se razisao, a od 1000 ljudi, oko 20 je ostalo na svojim mjestima. Covjek koji je govorio, skide svoju kapuljacu, pogleda imama i rece: 'U redu je, Mevlana, rijesio sam se licemjera. Sada mozes poceti.> Zatim su se dva covjeka okrenula i izasla.

Smijesno je kako je ljudima lahko odbaciti Allaha...i onda se cude zasto svijet odlazi u pakao. Smijesno je kako vjerujemo onome sto pise u novinama, ali se pitamo da li je istina ono sto pise u Kur'anu. Smijesno je kako svako zeli ici u Dzennet, ne vjerujuci, ne misleci ili ne radeci ono sto Kur'an nalaze. Smijesno ili zastrasujuce? Smijesno je kada neko kaze: , a i dalje slijedi sejtana (koji takodjer u Allaha). Smijesno je kako mozes poslati na hiljade sala mailom, koje se ubrzano sire, ali kada pocnes ljudima slati poruke koje pozivaju Allahu, ljudi dva puta razmisle, prije nego ih dalje proslijede. Smijesno je kako se nepristojnost, razvrat i sramota sire, ali se javne diskusije o Allahu zabranjuju u skolama i radnim mjestima. Smijesno, zar ne? Smijesno je kako je neko zainteresovan za Allaha petkom, ali je u toku sedmice nevidljivi Musliman. Smijes li se? Smijesno je sto ces, ako proslijedis, ovu poruku proslijediti samo odredjenim ljudima, jer nisi siguran sta ce neki misliti o tebi ako im ovo posaljes. Smijesno je, kako se vise brinemo sta ce ljudi misliti o nama, nego Allah. Mislis li? Hoces li ovo podijeliti sa ljudima do kojih ti je stalo? Ili ne?

Kur`an se zabranjuje u Holandiji !!!
Do sada je 67% glasalio da se Kur`an zabrani u Holandiji.
Pomozite svojim glasom protiv ovoga.
Kliknite na link ispod, kada udete u stranicu kliknite na crveno dugme sa textom 'Oneens'.

http://www.stand.nl/index.php
sredina
bleu [SIZE=2]srednji[/SIZE]

ZVEROTIC Mensur

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 13. Mart 2008

Mislim da je u pitanju skroz druga anketa, a ne ta o kojoj govorish.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

• »diskutant08« je muško

Datum registracije: 26.02.2008

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 13. Mart 2008

Ja sam glasao sta god da je,sta mi napravi moj Mensure ;)
Ovaj potpis je gramaticki ispravan i orginalan.

Social bookmarks