Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško
  • »Elvinov babo« je autor ove teme

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 01. Decembar 2005

P O K E R

P O K E R igra kartama koja postoji vec duzi period,a koja je u skorije vreme postala popularna medju ljudima jer postoje mnogobrojni sajtovi koji ommogucavaju da se igra na internetu.

Da li vi igrate poker,ako da koliko,ako ne da li razmisljate poceti da ga igrate?
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 01. Decembar 2005

Hmmmmm dobra igra samo neznam na koji mislis?Imas onaj USA Black Jack ili na ove nase ovde sto se igraju.Mada ja preferisem Bidge najbolja igra ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 02. Decembar 2005

Poker je igra koja dobija smisao tek kad je kocka u pitanju.
Dakle ko ima u planu da pocne da uci da kocka, onda je poker svakako dobar pocetak za to.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

4

Petak, 02. Decembar 2005

ja najvise hajem da igram poker na pc, strip poker mi se najvise svidja da barem imam nesto od toga kad pobedim :]

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

5

Petak, 02. Decembar 2005

Poker igra je u sustini ista bilo koju vrstu pokera igrali.Smisao igre je da u ruci imate sto jace karte nego vas protivnik.Najjaca karta je A pa onda K,Q,J itd.Manje vise to svi znaju.Ja igram,kad igram :D Texas Hold´em.To je verzija sa po dvije skrivene karte za svakog takmicara i pet otvorenih na stolu od kojih tri odgovarajuce mogu da se kombinuju sa te dve skrivene koje vec imamo u rukama.Meni je ova igra cooooooooooooooooool!! :D

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

6

Petak, 02. Decembar 2005

ene :]

i ti se vrzmas tuda, moze bit da smo jednog dana sedeli za istim stolom ;)

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

7

Petak, 02. Decembar 2005

More bit :D .
Ja kad igram zovem se Sandzak_76.
Pa kad budes igro potrazi me ;)

adodado

Početnik

(10)

Datum registracije: 11.08.2005

• Poruku poslati

8

Petak, 02. Decembar 2005

E ja sam 76 god. ostavio da igram.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 04. Decembar 2005

Za mene ne postoji losi nacin, harcenja bez veze vremena od igranje karti. o| Sve druge igre su ok ali karte, ma dajte bre to mi je nezamisljivo, kud je igra jako dosadna sto je jos gore nije ni malo poucna kako na primer sto je sah, tako da je meni prosto nezamisivo da neko moze da provodi svoje vreme uz tu igru,onako bez imalo veze.
Sad se secam jednog naseg sandzackog kluba koji je nekad postojao na glavnu Frankfurtku zeljeznicku stanicu, ljude koji bi se tamo sastajali uvek sam u prolazu tuda ,kad bi se vozio sa univerziteta kuci, zatekao kako igraju karte xx(. Kao studentu koji nije nemao bas slobonog vremena bilo mi je nepojmljivo prvo da u to vreme,negde oko 17h ljudi igraju vec karte i uvek sam se pitao pa zar nema nesto zanimljivije od tih karti. Bilo mi je cudno a i sad mi je isto jednako grozno da kad ljudi vec imaju da biraju izmedju razlicitih varijatnih zabavljanja odaberu karte o|. Za mene to mu nesto dodje kao u onoj pesmi " mogu sami da biraju ali oni se u zdeli punoj bisera bas uhvate za kamen" X(

P.S Niti sam ikad igrao karte niti namerav da ih ucim.

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

10

A zasto mislis da je sah poucniji od pokera?
Ja ne vidim nikakvu pouku koju daje sah,osim sto se duboko razmislja i mozga prilikom igre.U pokeru kao i u sahu nije stvar u ucenju i poukama,vec je stvar u igri i zabavljanju,da se covjek malo opusti i zaboravi na stvarnost.
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

11

Hm.... onda nisi svatila najbolje sah. Postoji velika razlika u sahu i igranju karti a to je upravo ta pouka o kojoj govorim. Kod saha je vazno da razmiljas uvek jedan potez unapred.Znam sad ces ti reci i kod karata moras razmisljati , kad se bacuju karte, pohvalices se sigurno kako je tesko odrediti koju kartu treba baciti kao prvu ,ali, galaksijo bez obzira koliko mi ti pricala suprotno ja mislim da je to sve stvar srece koja ti dodeli odrenjene karte ali nasuprot kartama u sahu talicnost nikako nije sve jer u sahu moras promisljati unapred nekoliko poteza. A tu je i pouka saha da samo i opet samo dobrim promisljanjem mozes postici svoj cilj - bez da si ovisan od svoje srece.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 15. Decembar 2005

:D
Elvinov babo je dodao/la ovu sliku:
  • poker.JPG