Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko
  • »Dinna_« je autor ove teme

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 11. Novembar 2007

Panika

Jeli Vam se kada desilo da vas hvata panika i kako reagujete u takvom stanju?

Panika moze biti od skole,ispita,ljubavi...
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

2

Kad me uhvati stanje panike, ne znam "gde udaram glavom" misli su mi rasejane, nemam mira, trazim mir i tako to... Hvata me cesto sbog posla, nekada zbog ljubavi, zbog neuspeha i neostvarenih ciljeva a najcesce zbog usamljenosti...
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

3

Au panika je pravo losa.
Odma me steze u grudima.
Lose mi je.
Zbunim se.
Pomalo mi je i tesko.
Al srecom me ne hvata cesto.

Pravo pitanje je Kada panicite?
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 12. Novembar 2007

Ne mogu da kazem da me hvata panika koja paralise coveka. Vise je to pozitivna trema (kad je rec o ispitima) ili strah od nepoznatog.Ne mogu da kazem da me hvata panika koja paralise coveka. Vise je to pozitivna trema (kad je rec o ispitima) ili strah od nepoznatog.
Ne hvata me, cini mi se i hvala Bogu na tome, panican strah.
Najgori su iracionalni i strahovi koji paralisu coveka.
E, to je prava panika! :]
Privremeno resenje moze biti pravilno disanje,a pre svega postavljanje stvari i ljudi na svoje mesto.
Ima Onaj koji je Najmocniji, koji nas vili i koji nas voli najvise. :)
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

5

Utorak, 13. Novembar 2007

Rijetko me uhvati panika. Bas rijetko. A i kad me uhvati, na moju srecu, ljudi oko mene to ne primjete.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 15. Novembar 2007

istinski losha stvar...
souchavo se i josh se suochavam...
celo leto nisam izasho iz kuce praktichno...
panichni napadi,strah od javnih prostora,skupova...ne znam vishe ni sam,prakitchno me je bilo strah najobichniju i najuzhu ulicu da predjem,ako bih se kuci vratio ZIV smatrao bih to uspehom...hvala Allahu subhanehu we te'ala,olakshao mi je malo uz Ramazan,i sad sam puno bolje...
po sopstvenom iskustvu,ovakvi napadi se mogu javiti,ili obichno oni podupiru neku bolest koja se kod choveka javlja,ja sam od maja meseca imo nekakve mozhdane smetnje,neverovatne vrtoglavice i krize svesti,i pretpostavljam da su se usled toga i razvili ti panichni napadi...to su grozne stvari,ali savetujem svakog ko iskusi slichno,da niposhto ne ide psihologu i tako nekome,to je samo gubljenje vremena,Allah je dao tako,samo On me je lishio tih strahova,ne odvajajte se od mp3 plejera i uchenja Kur'ana,rukje,svega shto vas mozhe opustiti,i taj strah se mozhe sigurno pobediti,pa kad sam ga ja pobedio nakon doooobrih 6 meseci,mozhe svako Allahovom dozvolom...
ima ljudi koji se sa ovim strahovima i panichnim napadima bore godinama...i taman kad pomislish,eh evo ga,gotovo je...opet se vrati...sluchajno se desi,u kaficu,na fakultetu,na ulici,dok chekash prevoz jednostavno...panika,stanje koje je naravno uzrokovano nekakvim (potpuno nebuloznim) strahom od smrti,od toga da bi na javnom mestu neshto nepredvidjeno moglo da vam se desi,da padnete,da ovo da ono...i onda usled takvog stanja,mozak shalje signale koji chine da u takvom stanju osoba pochne da se znoji,da se gushi,srce joj udara brzhe,i misli da ce svakog chasa napustiti ovaj svijet...
deluje potpuno nebulozno i smijeshno i neverovatno onima koji nisu iskusili,ali verujte gadna je to stvar...
osim kome Allah olaksha...

• »muhasibi« je muško

Datum registracije: 20.09.2007

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 15. Novembar 2007

Zahvaljujem na "dersu" iz panike ja sejh ;) :D

p.s.Znas ti koji sam ja,ako neznas kad te vidim nedje cu da ti kazem :D
"Jucer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe."

Social bookmarks