Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

• »muhadzer« je autor ove teme

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

1

Utorak, 11. Januar 2005

Parkiraliste NP foruma

Da podjem od sebe:

Audi A4 1995 1.9tdi (90HP). Presao oko 197 hiljada. Posjedujem ga od zime 2000, i vredio je svaki dinar, pardon DM sto sam za njega dao. Za ovo vrijeme koliko ga koristim osim redovnih servisa promijenjeno je samo lijeva prednja suspanzija i diskovi kocnica. Zaista kvalitetan i lijepo dizajniran auto. Unutrasnjost je prostrana, idealna za 4 clanu porodicu. Uprkos relativno niskoj snazi motora, zahvaljujuci visokom torku legendarnog VW turbo dizel motora nema nikakvog problema pri voznji. 200 km/h koliko sam maximalno vozio je stvarno vise nego dovoljno za jednog dizelasa. Dodjem ponekad u iskusenje da ga chipujem ali odustanem, sta ce mi taj belaj, nismo vise mladi ni on ni ja ;) . Potrosnja je vise nego dobra, sa jednim rezervoarom od 62lt isao sam i do 1200km.
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

2

Utorak, 11. Januar 2005

BMW M3 2002 - I6 motor 3.2L (333 HP), presao 29 hiljada (zestokih) milja. Vredi svaku milju. Gume menjao tri puta do sada (verovatno zbog lagane voznje). Uspeo da budem uhvacen samo jednom zbog prekoracenja brzine, kazna bi mogla prehraniti omanju porodicu jedno mesec dana. Zbog istog slucaja morao, po kazni, da idem u skolu za prevaspitavanje po pitanju ponasanja na cesti. Osim guma, menjane i kocnice. Potrosnja je oko 15L, ako sam dobro preracunao milje/galone/km/litre. Unutrasnjost je izvrsna, sportska, obicno je malo cudno onima koji prvi put sednu u njega jer se sedi vrlo nisko. Lezanje na cesti izvrsno, mada zahteva dosta paznje na kisi zbog zadnje vuce i sirokih guma. Srecom, snega ovde nema ni blizu, u slucaju istog, ovaj auto se parkira i zove taksi. Ubrzanje i, narocito, kocenje su nestvarni, prosto tera coveka da isproba gde su mu granice. Jedino sto mi fali je autoban (blago vama u Nemackoj), da sa mirom zgazim pedalu gasa i ne mislim o ogranicenju koje je na ovdasnjim autoputevima uglavnom 55-65 mph :(
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 11. Januar 2005

Mercedes 190D -1987

Nije što je moj - al pogledaj mu zube :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

4

Utorak, 11. Januar 2005

Nike - 38 broj, stare dva mjeseca, preshle Bog zna koliko.
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 11. Januar 2005

Ja volim klasiku :) Mercedes 250 D, 1992.

Citirano

Orginalno od muhadzer
Potrosnja je vise nego dobra, sa jednim rezervoarom od 62lt isao sam i do 1200km.

Sto kolima sto pjeske :D
ed je dodao/la ovu sliku:
  • m-b.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

6

Utorak, 11. Januar 2005

Be Em We, 525d, 163 KS, Modell 2001, 86000km preso, Klimaautomatik, PDC, ESP, Navi (PDA), kad sam proslog leta picio za pazar snjim trosio je ka upaljac, 6-6.5 litara :)
Ako hoce iko da ga kupi, cena mu je 18500€ :D Za clanove Foruma 18 000€ :D

Na slici je sa zimskim gumama, pa nije nesto simpatican, na Alu felgama skroz drugce Auto :)

Moj cilj je da jednog dana posedujem Auto koje ima Chonbey, al nazalost ce taj cilj verovatno bit jedna zelja koju necu nikad ispunit kad pogledam cenu goriva i osiguranja u Dojcland. :(

@Chonbey

Interesuje me kolko se krecu te M - Trojke tamo kod vas ? mislim bas taj Model 02.
PaZaRaC je dodao/la ovu sliku:
  • bmw.jpg

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

7

Utorak, 11. Januar 2005

@Pazarac

Zavisno od opreme i miljaze, raspon cena je $36-50K. Obzirom na trenutni kurs euro/dolar, mislim da je to znacajno jeftinije nego kod vas.

O benzinu da i ne govorim, 1 galon = 2$ (oko 55 centi po litru) ;)
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

8

Utorak, 11. Januar 2005

love this car, even with all its problems

Mercury Sable, 1995 godiste, boja mint zelena. Presao nekih 173 tisuce kilometara (mojih oko 90K za 3 godine), ukljucujuci tu i kanadska 4 godisnja doba (ZIMA, Jun, Juli i Avgust) 8). V6 motor, zapremina 3.0 litra kad je u formi. Maksimalna brzina 220 Km/h na brzinomjeru sto ce reci u stvarnosti oko 160 km/h, ako i toliko. Potrosnja 12 L grad, 8.3 L selo. Sevis redovan, cak ucestao 8) . Zena kad ju je spucao Dodge Ram truck prosla s manjom kontuzijom i to bez da je imala pojas na sebi. Slaba tacka za one koji ne znaju je mjenjac. Neki se kunu da mora da se promijeni bar jedanput na 100 milja sto je i Giovanni-ju bilo preporuceno u oficijelnom Linkolnovom servisu nakon sto je prelazak iz prve u drugu uvijek pracen trzajem slicnom onom kad se lansira svemirski brod, ali Giovanni je skuzio trik da samo cesce valja promijeniti transmisiono ulje i nema zime. Radi ko Doxa otad. Zbog nekog cudnog razloga isisa sav akumulator ako se ostavi duze od 7 dana u modu mirovanja. No, zato uvijek u prtljagu (AMEN) cuci druga baterija. Udobnost (AMEN) za nekoga moje velicine, samo cu reci DA!
Standardna dva drzaca (extra large molicu lijepo) za napitke (vruce, tople, ladne) uradjena skroz profesionalno tako da nema samse da se prospe sta prilikom kocenja. Sjajan u ne daj Boze sudarima; prema statistikama izbor starijih generacija, tj ovo je jedan od omiljenih "tenkova" starijih sugradjana USA s prosjekom godina vozaca oko 65 sa sve zubnim protezama.

Dodacu kad nema problema, sjajno vozilo.
Aj zivili
Giovanni

Giovanni je dodao/la ovu sliku:
  • Sable.jpeg
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

9

Utorak, 11. Januar 2005

Evo vec godinu i pol kako svaku razdaljinu vecu od 200m prevaljujem u automobilu sa slike.
520d - 06.2000 - 136 PS - 150.000 km (mojih skoro 40.000).
Sto rece PaZaRaC trosi ko lamba :D to jest ako je verovati board computeru do sad drzi prosek 7.2 l na 100km u periodu od kad sam isti resetovao prilikom kupovine.

Dosad osim potrosnog materijala nisam morao da menjam nista drugo. Zadovoljan? Itekako!
Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • DSCF00128.jpg
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

10

Utorak, 11. Januar 2005

Ja uzivam sa jednim GrandCherokee 2000 godiste sa 114000km,vollausstattung osim otvora na krovu....od xenon preko koznih sedista,navigacije ka elektricnim sedistima bordcomputera i sta znam ja ima sve...jedino sta jos fali je schiebedach.

Skupo je osiguranje jer auto ima 4700 kubika.Pored toga i trosi puno,15.7lt na 100 km (po kompjuteru)cesto imam osecaj da i vise potrosi.
ali nesta vam mogu reci,jeep je vredan svake franke!

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

11

Utorak, 11. Januar 2005

BALDININI 42-broj kako leze na nogu :)) sto je nogi marak iscepa se od smeha :)
" Bilen alemlere rahmettir "

Taxi

Početnik

(10)

Datum registracije: 23.12.2004

• Poruku poslati

12

Srijeda, 12. Januar 2005

Ovde il se voze limuzine il se ide peske.

Evo da ja budem prvo koji vozi Juga. Kakav je to auto da vam nista ne pricam, verovatno znate i sami.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

13

Srijeda, 12. Januar 2005

Ima i bicikala.
Delta bike metalik srebrni ene mi ga parkiran preko zime gore u sobi. ;)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

14

Srijeda, 12. Januar 2005

Evo vec pet godina unazad vozim se u najluksuznijim svetskim vozilima. Imaju sve od dodatne opreme ukljucujuci i rukodrzace. Ekonomcni su, ne zagadju okolinu, istina cesto vas iznevere ali su jeftini. Kostaju vas 432 din mesecno (sa PDV-om). Majstore, ide li do Buvljaka...? :)
And_U_Price je dodao/la ovu sliku:
  • tramvaj.jpg
Sit Hungry Doesn't Believe

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

15

Srijeda, 12. Januar 2005

Evo ga moj bibi.
Utopljena u Casi je dodao/la ovu sliku:
  • pass.jpg
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

16

Srijeda, 12. Januar 2005

joj sve neke nemacke krntije ..geda bate sta je auto:D
björn je dodao/la ovu sliku:
  • et.jpg
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

17

Subota, 15. Januar 2005

Citirano

Orginalno od Utopljena u Casi
Evo ga moj bibi.

E izvini,jel' mogu da saznam o kakvoj se slici tu radi...tu na unutrasnjem ogledalu tvog vw passata?Jako interesantan detalj.

Social bookmarks