Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 21. Februar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Momak promasio si temu. Ovde se prica o Partizanu, a o Pazaru imas sve u temi koja je naslovljena sa FK NOVI PAZAR.

Sto se Odite tice, vazno je da ima osecaj za gol, a to ce se nadam se pokazati na derbiju :)

Nemoj mi se ti pravit mnogo pametan X( .veci deo posta se pdnosio na partizan,a kad sam vec pisao o fudbalu,samo te pitah da neznas slucajno raspored.razgovaracemo mi o ovome u Pazar,il jos bolje,na Turjak!
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

22

Citirano

Orginalno od @ef
Zelim sve najgore najsmrdljivijim timovima u Srbiji - Partizanu i Zvezdi. To su dva najgora kluba u zemlji zato sto su uvek bili rezimski klubovi. To su uvek bili drzavni klubovi, jer cela drzava samo brigu o njima vodi i zato ih najvise prezirem. Svaki klub je bolji od ova dva.

Pa ne reci nam za koji klub ti navijas? Cenim tvoje misljenje, ali reci za koga navijas i molim te mani me price da ne navijas za dva kluba, posto je navijam za TRI!!! ;)
Sit Hungry Doesn't Believe

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

23

Citirano

Orginalno od And_U_Price

Citirano

Orginalno od @ef
Zelim sve najgore najsmrdljivijim timovima u Srbiji - Partizanu i Zvezdi. To su dva najgora kluba u zemlji zato sto su uvek bili rezimski klubovi. To su uvek bili drzavni klubovi, jer cela drzava samo brigu o njima vodi i zato ih najvise prezirem. Svaki klub je bolji od ova dva.

Pa ne reci nam za koji klub ti navijas? Cenim tvoje misljenje, ali reci za koga navijas i molim te mani me price da ne navijas za dva kluba, posto je navijam za TRI!!! ;)

Rodjen sam u Pazaru, u Pazaru sam ceo svoj zivot proveo (i jos ga hvala Bogu provodim u ovom gradu) i shodno tome navijam za Novi Pazar. I ne navijam ni za jedan drugi klub. To sto ti navijas za tri, pet ili deset klubova to ne obavezuje nekoga drugog da navija za vise klubova.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

24

@ef: OK. Dao si odgovor na pitanje. Naravno da ne moras da navijas za vise klubova (ne moras ni za jedan ako neces) ali cesto cujem neke kako se busaju u gradi pa kazu da ne navijaju za dva kluba jer je to kao nemoguce, a ja eto navijam za Novi Pazar, Partizan i Romu. :)

Poz

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

25

Petak, 25. Februar 2005

Dnjepar - PARTIZAN 0:1

Senzacionalna pobeda crno-belih. Partizan je jos jednom pokazao da dobre igre u Evropi nisu slucajnost. Pao je jos jedan tim na putu ka finalu kupa UEFA. Kukavicka taktika domacina i hrabra, napadacka igra Partizana cak ii 55 min sa igracem manje, cime ova pobeda dobija na tezini. Na redu je CSKA!!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

26

Četvrtak, 17. Mart 2005

CSKA-Partizan 2:0.hvala bogu sto ispadose,ko bi ih trpeo da su prosli bracu Ruse,medjutim kako rece Vermezovic posle utakmice:"drago mi je da su nas rusi pobedili i pozeleo sam im da osvoje ligu uefa".valjda da bi se posle hvalili kako su ispali od najbolje ekipe :)) :))
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

27

Ponedjeljak, 27. Juni 2005

Pobednik meča Sliema (Malta) - Šerif (Moldavija) bice protivnik Partizana u 2. kolu kvalifikacija za Ligu sampiona. Obzirom da se ne radi o nekim renomiranim protivnicima ocekujem lak proloz u 3. kolo, gde ce nadam se Partizan imati srece i posle toga ponovo zaigrati Ligu sampiona. Jedva cekam da ponovo vidim "musemu" uzivo. 'Ajmo crno-beli oooo...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

28

Petak, 15. Juli 2005

Sliema - Serif 1:4

To je rezultat prve utakmice prvog kola kvalifikacija za LS. Inace, pobednik ovog duela (a to je po svemu sudeci moldavski Serif), bice protivnik Partizana u 2. kolu.

Idemo. LIGA SAMPIONA, LIGA SAMPIONA, TA NA NA NA NAN NA LIGA SAMPIONA, LIGA SAMPIONA, LIGA SAMPIONA....

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

29

Subota, 16. Juli 2005

Partizan...

And...

Partizan 100% prolazi Sherifa...

nego ne znam ko bi mog`o da nam padne u treche kolo kvalifikacija...

Manchester United...galjba:D

nego prochichemo mi i Manchester...

Poruchio sam da mi uzm`u kartu sad za utakmicu sa Sherifom...

ako idesh,onda chemo se videt` tamo,ako Bog da:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

30

Nedjelja, 17. Juli 2005

Moze da padne Manchester, moze i Evertnon, Inter... Sve sami krem evropskog fudbala, ali posto je i Partizan sada tu blizu mislim da imamo sanse za LS. Ne kazem da ce biti lako, naprotiv bice veoma tesko, mnogo teze nego prije 2 godine, ali se nadam prolazu.

Sto se Serifa tice, necu biti u Beogradu do septembra jer sam ipak ovde na odmoru tako da necu ici na tekmu. Ipak cu cekat trece kolo i naravno Ligu sampiona, mada sam pretprosle godine izvisio za karte ali sam ipak na kraju uspeo da osetim "barut" Lige sampiona protiv Marseja.

Viorice se mushema na JNA ponovo...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

31

Utorak, 26. Juli 2005

"Grobari" najavili bojkot utakmice

Navijači beogradskog fudbalskog kluba Partizan najavili su mogućnost bojkota utakmice drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv moldavskog Šerifa, jer im je uprava kluba, u dogovoru sa policijom, zabranila da na stadion unose transparente i zastave. U saopštenju navijača Partizana, koji je objavljen na njihovom sajtu, navodi se da su im uprava kluba i policija poručili da se zastave neće tolerisati na ogradama tribina i da će biti skidane. (o) (o) (o) (o) (o)

Oni su optužili upravu kluba da "u dogovoru sa policijom pokušava već duže vreme da ugasi i uništi 'Grobare' kao organizovanu navijačku grupu".
:)) :)) u kakvoj su zabludi :)) :)) :))
" Svoju nesposobnost da organizuju jednu evropsku utakmicu pokušavaju da prikriju tako što brane unošenje navijačkih rekvizita koji su dozvoljeni u celom svetu, pa i u zemljama iz kojih su prepisali Zakon o navijačima", ističe se u saopštenju. Navijači Partizana su poručili da će bojkotovati sutrašnji meč ako im ne bude dozvoljenje kačenje zastava na ogradama.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

32

Utorak, 26. Juli 2005

SVAKOG PAZARCA TREBA DA JE STID DA KAZHE ZA PARTIZAN ILI ZVEZDU "NASH tim"
Grobari i cigani MRSH IZ NOVOG PAZARA....
PAZAR,SANJAK .... :klanja:
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

33

Srijeda, 27. Juli 2005

PARTIZAN - Sherif

Prva utakmica drugogo kola kvalifikacija za ovogodisnji ciklus Lige sampiona igra se veceras u Beogradu na stadionu Partizana sa pocetokom u 19.30h. Ovo je ujedno i prvi korak Partizana ka ponovljanju uspeha od prije dvije godine kada je izborio plasman u najelitnije evropsko klupsko takmicenje. Nadam se dobrom rezultatu jer sam se uzeleo dobrih evropskih utakmica. :)

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

34

Srijeda, 27. Juli 2005

Partizan ...JF-forever

Drago bi mi bilo da se ponovi uspeh od pre dve godine i da crno-beli opet zaigraju u Champions Legue.
Brate nikad ne mozes isterat` Delije i Grobare iz Pazara mnogo ih ima , sramota nije biti navijac jednog od ta dva kluba .

Svaka,skoro svaka osoba, ima nesto navijackog adrenalina u sebi ,pogotovu za ta dva kluba .Naravno ,Pazar na prvom mestu .

U never walk alone,u never walk alone :)

My soul is painted like the wings of butterflies

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

35

Srijeda, 27. Juli 2005

Partizan - Šerif 1:0
Strelac Odita,63.minut.ala ce da ispadnu :)) :)) :)) :)) :)) (mislim na Partizan) :)) :)) :))

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

36

Četvrtak, 28. Juli 2005

PARTIZAN

valla tashke...

ako partizan ispadne od sherifa,ja chu ti poklonit kuchu...

a vidim da bi ti haj`o da partizan ispadne...

nego...chini mi se da ti se ta zhelja neche ostvarit`...

nejse!!!

i zato,shto mozhemo pozhel`ti?!mozhemo pozhel`ti da nam i iduche godine rodi zhito...Hvala
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

37

Četvrtak, 28. Juli 2005

Ada Johny,nisam ja protiv Partizana nego mi ovaj Serif ima lijepo ime za LS,zar ne??? ;) 8)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 28. Juli 2005

Partizan garantovano ispada.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

39

Četvrtak, 28. Juli 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

dobro:D

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

40

Petak, 29. Juli 2005

Partizan ne moze da ispadne od Serifa jer je Partizan za tri klase bolji. Sinoc je u Beogradu bilo izuzetno sparno vrijeme, koje ne godi fudbalerima, a i pored svega Partizan je imao dosta prilika za gol. E to sto ih nisu iskoristili je druga prica, ali nije ni bitno. Jedan gol prednosti je i vise nego dovoljan, jer Partizan sada ima iskustva u Evropi i siguran sam da prolazi u trece kolo kvalifikacija, zato cekamo zreb sutra u Nionu u podne da vidimo ko ce biti poslednja prepreka Partizana na putu ka novoj sezoni u najjelitnijem klupskom takmicenju.

Social bookmarks