Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

61

Ponedjeljak, 08. August 2005

Chovjek koji vidi ptice u vodi,vidi i ribe na grani...

And_U_Price:D

...ja sam rezerviso kartu sad sa Petrzalkom u Bg-u:D:D:D:D

idesh li ti?
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

62

To zavisi da li cu biti u Beogradu. Ako budem u BG naravno da cu da idem, ali ne mogu da obecam, jer ako mi bude dobro u Pazaru onda necu u BG prije 1. septembra kad mi pocinje ispitni rok :) Osim toga cuvam se za Ligu sampiona pa ne bih da malerisem pa da idem na ovu tekmu :) Salim se naravno. Nisam kazem 100% siguran ali kako sada stvari stoje najverovatnije cu ici na tekmu, pa cemo biti u kontaktu.
Sit Hungry Doesn't Believe

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

63

Partizan...

vazhi Price...:D

evo ovde chemo se dogovorit...na forumu...

ako budesh ish`o,javichesh...

:D
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

64

Utorak, 09. August 2005

Fudbaleri Partizana otputovali u Bratislavu gde sutra igraju prvi mec treceg kola kvalifikacija za Ligu sampiona sa ekipom Artmedije. Nadamo se prije svega boljoj igri nego iz prve dvije utakmice i naravno povoljnom rezultatu pred revans u Beogradu, a povoljan rezultat za mene znaci - ne izgubiti!!!

Inace, ja se nadam da ce proraditi vezni red koji je uvijek bio najjace oruzje Partizana a cini mi se da se jos uvijek nije konsolidovao nakon odlaska Sase Ilica u Galatasaray. A kad smo vec kod Ilica treba reci da je on u premijernom mecu za Galatasaray postigao DVA GOLA i takoreci sam pobedio Konyaspor. Eto kakav je igrac Sasa Ilic. Cestitke bivsem kapitenu Partizana.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

65

Utorak, 09. August 2005

And u Price:D

ti brate znash kakva je shkola Partizana:D

a Sale je kralj...car...

meni je josh uvek zhao shto je otish`o iz Partizana...

jer nikad nechemo imat fudbalera ka` shto je Sale:)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

66

Četvrtak, 11. August 2005

0-0
E stvarno je jadno shto jedan od ova dva seratorska tima MORA da ide u ligu shampiona.....
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

67

Citirano

Orginalno od Sandokan
0-0
E stvarno je jadno shto jedan od ova dva seratorska tima MORA da ide u ligu shampiona.....

Slazem se u potpunosti ;( ;( ;( !

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

68

Citirano

Orginalno od Sestovoboy

Citirano

Orginalno od Sandokan
0-0

Slazem se u potpunosti ;( ;( ;( !

Dal je moguche!!??
Ja i TI se u nechemu slazhemo!!??
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

69

ala imate i komentar...c c c

Partizan uvijek igra koliko mu treba,i igra uvijek najbolje kad je to potrebno...

tako da kada prodje u Ligu Shampiona,pokazache svoje pravo umeche i znanje...

...dakle,molim lijepo:D

• »Sestovoboy« je muško

Datum registracije: 05.11.2002

• Poruku poslati

70

Petak, 12. August 2005

[/QUOTE]
Dal je moguche!!??

[/QUOTE]

Ima, ima...
jedini problem je sto dosta toga ne priznajemo ni ti ni ja.

A sto se Partizana tice da imaju Zigica :rolleyes: Ko zna mozda bi i u Evropi mogli nesto da urade.
Ili da puste Boju da igra bos, bez kopacki izgleda da covek nije naviko na njih! :D :D :D

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

71

Petak, 12. August 2005

Citirano

Orginalno od Sestovoboy

Dal je moguche!!??

[/QUOTE]

Ima, ima...
jedini problem je sto dosta toga ne priznajemo ni ti ni ja.

A sto se Partizana tice da imaju Zigica :rolleyes: Ko zna mozda bi i u Evropi mogli nesto da urade.
Ili da puste Boju da igra bos, bez kopacki izgleda da covek nije naviko na njih! :D :D :D
[/QUOTE]
OOOO ovo vodi ka rijeshenju problema!
Kako Ono beshe:
"priznanje o neznanju vodi ka saznanju"

pimk

Početnik

(10)

• »pimk« je žensko

Datum registracije: 11.06.2005

• Poruku poslati

72

Petak, 12. August 2005

Petorica osudjeni u Nisu za paljenje nase svetinje, DZAMIJE kao Allahove kuce su verovali ili ne najvatreni navijac Partizana !!!! U najmanju ruku stajati na istoj strani sa monstrumima i sa njima se radovati za postignuti gol je neodgovornost svakog muslimana prema vlastitoj veri i ne postovanje svojih vrednosti kako sto je za nas allahova kuca, dzamija.

Na strani onih koji NE navijalja za Partizan su i razum dobrog razlucivanja da netrebaju biti vise sa onima koj nas iz dna duze mrze, lose emocije koje nas neminovno posecaju na uzasan prizor paljenja nase svetinje i na kraju osecaj prvrzenosti sobstevénoj veri !
RIfce-Golup svaka tebi cast. Emotivno sam dirnuta tvojom cvrstinom odluke kad si svatijo celu stvar i spoznao da netreba navijati za Partizan sa moralnog aspekta (o) (o) (o) (o)

Postovanje :klanja: (o)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

73

Petak, 12. August 2005

pimk...

hmmm....................

ala imate neko razmishljanje...cc c da vam Bog pomogne...

ti vidim da si zhensko i vidim da nisi dovoljno upuchena u sport...vidim da si i to negde nachula da je neki partizanov navijach zapalio dzamiju...

i meni je zhao shto se to desilo i ja volim Allaha vishe od baba i majke...

ali zar ne bi trebala da prouchish malo dublje o sportu i o tome kako navijachi pale dzamije,a naichichesh na to da to ne rade PARTIZANOVI navijachi vech najveche pristalice Crvene Zvezde,definisani kao veliki nacionalisti i protivnici Islama...

a shto se tiche navijanja za Partizan,navijachu dok sam zhiv...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

74

Petak, 12. August 2005

Evo ih opet ovi strazari morala. Ko da je najvece zlo na svijetu navijati za Partizan. Prosto ne mogu da verujem kako ljudi ograniceno razmisljaju. Ne interesuje me sta ko radi ali ima mnogo drugih stvari koje treba promijeniti a tek onda razmisljati o prestanku navijanja za neki klub. Od tog navijanja niko nista ne dobija materijalno a meni licno svaka pobeda Partizana predstavlja zadovoljstvo i cini me srecnim. A ja volim kad sam srecan...

Sto se utakmice tice mogu reci da sam 99% siguran da Partizan prolazi u Ligu sampiona. Steta za one propustene zicere Boye i Odite, ali sve ce se nadam se vratiti u revanshu. Istina ovaj rezultat 0:0 moze da bude i opasan jer sa 1:1 recimo prolaze Slovaci, ali tako nece nadam se biti. Najvaznije je da je Partizan igrao mnogo bolje nego protiv Sherifa, a mislim da ce crno-beli rutinski odraditi posao u Beogradu.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

75

Subota, 13. August 2005

Citirano

Orginalno od Johhny
pimk...

naichichesh na to da to ne rade PARTIZANOVI navijachi vech najveche pristalice Crvene Zvezde,definisani kao veliki nacionalisti i protivnici Islama...

Samo da ti kazhem jednu VELIKU ISTINU koju TI ochigledno neznash;
SVI OSUDJENI ZA PALJENJE DZAMIJE U NISHU SU BILI PARTIZANOVI NAVIJACHI,NEMA NITI JEDNOG JEDINOG ZVEZDASHA!!!!
Potrazhi malo po ostalim forumima i vidjechesh.
I u beogradu je GRO svega bila ekipa PARTIZANOVIH navijacha potpomognuta sa malo SMradOVIM navijachima i samo JEDOG zvezdasha.
Tako je barem zvanichno za beograd....

pimk

Početnik

(10)

• »pimk« je žensko

Datum registracije: 11.06.2005

• Poruku poslati

76

Subota, 13. August 2005

@ And_U_Price
Logicno je sad da ja kazem a evo ih ovi sto krse moral :). Tuzna je cinjenica da je zadovoljstvo navijanja jace od potrebe pripadanja jednoj veri ;(
Place mi se kod te konstatacije.

@ Sandokan (o) (o) Isto sam i ja procitala nedavno. Ne verujem da nisu ni oni :rolleyes: ali ne zbunjuje zasto su tako brzo zaboravili....

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

77

Nedjelja, 14. August 2005

Jos jedna od niza maloumnih gluposti koje su izrecene u ovoj temi.

Znaci ko navija za Partizan nije Musliman??? Jesi li to htela da kazes pimk ? A ko pije alkohol taj jeste Musliman, samo je vazno da ne navija za Partizan.

Boze, kakve gluposti covek kaze pa ostane ziv. Za ovakve izjave ja bih otvorio KP dom. Jos uvijek se cudim. Zao mi je ovakve ljude.

P.S. Zavrsavam raspravu o ovoj stvari u ovoj temi. Svi buduci komentari bice ignorisani. Sa ljudima koji ovako razmiljsaju nemam sta da razgovaram. Bar ne na ovaj nacin.

PARTIZAN SAMPION!!!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

78

Ponedjeljak, 15. August 2005

poshtovanje And_u_Price...:D

imash sutra ka`vu u Art :D:D:D za ovo..

u pravu si brate,za njih nije musliman onaj koji navija za Partizan i to iskljuchivo sportski navija...
a musliman je onaj koji se ne vadi iz kafane...

nejse...

zato shto mozhemo pozhe`lti,mozhemo pozhel`ti da nam Partizan i ove godine donese sjajne trenutke kao u proshle dvije godine:D:D:D:D

[SIZE=4]Partizan - Liga Shampiona[/SIZE]

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

79

Ponedjeljak, 15. August 2005

Ima vakta , SHVATICHETE SAMI! :klanja:

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

80

Utorak, 16. August 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Jos jedna od niza maloumnih gluposti koje su izrecene u ovoj temi.

Znaci ko navija za Partizan nije Musliman??? Jesi li to htela da kazes pimk ? A ko pije alkohol taj jeste Musliman, samo je vazno da ne navija za Partizan.

Boze, kakve gluposti covek kaze pa ostane ziv. Za ovakve izjave ja bih otvorio KP dom. Jos uvijek se cudim. Zao mi je ovakve ljude.

P.S. Zavrsavam raspravu o ovoj stvari u ovoj temi. Svi buduci komentari bice ignorisani. Sa ljudima koji ovako razmiljsaju nemam sta da razgovaram. Bar ne na ovaj nacin.

PARTIZAN SAMPION!!!

Obracam se samo na ovaj post And_U_Prince. Nekako mi deluje obmanjujuce pa naviknut u stranci moram odreagovati.

Po mojem svacanju ovo tvoje pisanje mi lici na politicara koji " supljira" sve vise i vise koristeci rijeci koje se mogu dvojako svatiti i uzima sebi za pravo da znacenje rijeci prekraja kako to njemu odgovara a sve u cilju mazanje ociju raji kako bi se pribavila sebi korist.

Koliko ja vidim devojka u pisanju nije osporila niti je cak uobste napisala tvoju tvrdnju da onaj koji pije je veci musliman od onog koji navija za klub koji vode ljudi sto nedavno spalise dzamiju.

Nesvidja mi se ni nepropitano svacenje necega cime se otkriva dobro uocljiva predrasuda koja nosi stav da a priori treba odbaciti sve sto dolazi od zena u temi za sport. Lose je nadizlaziti nekog a da se pre toga nisu spoznale njene sposobnosti. Sta ako devojka studira sport? onda je sigurno dobro upuceno u ono sto govori!

Nevolim teorije zavere ali kod tebe mi se cinim da si samo izhitreno reagovao. Neverujem ti da bi u smirenosti razmiljas isto kao sto si napisao jer dosada si ostavio utisak da si fer i da puno o cemu devojka pozitnivnog napisa bas se na tebe odnositi stoji napisano da gajis kroz musiku nasu tradiciju ali ona nezna jer te ne poznaje dovoljno.

Ako objasnis joj verujem da ce razumeti. Trebas samo objasniti jasno!

Jednom pogresio ko nijednom. Nije problem.
Desi se i u najboljim familijama to i u buducnosti ce se desiti
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Social bookmarks